Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2016 - 2017)
18:00
Реал Унион
Герника Клуб
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ирун, а гостите от Герника. Разстоянието между двата града е 72.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стадиум Гал, който има капацитет от 6 344 места. Размерите на терена са 100 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Стадиум Гал. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Унион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2017 | Испания | Реал Унион | 2 - 0 | Понферадина | 2.05 | 3.25 | 3.05 |
| 04.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Аморебиета | 3 - 1 | Реал Унион | 2.43 | 2.95 | 2.78 |
| 01.02.2017 | Испания | Понферадина | 0 - 0 | Реал Унион | 2.05 | 3.05 | 3.30 |
| 29.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 2 - 0 | Реал Унион | 1.55 | 3.54 | 5.43 |
| 21.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 2 - 2 | Реал Сосиедад Б | 1.76 | 3.26 | 4.27 |
| 14.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 2 | Реал Унион | 1.67 | 3.36 | 4.72 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 0 - 0 | Менсахеро | 1.54 | 3.40 | 5.94 |
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 3 | Навалкарнеро | 1.46 | 3.61 | 6.90 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | СС Рейес | 3 - 0 | Реал Унион | 2.82 | 2.99 | 2.38 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 0 - 0 | УД Логронес | 1.74 | 3.27 | 4.48 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Герника Клуб - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 0 | Реал Сосиедад Б | 2.15 | 3.03 | 3.19 |
| 28.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 0 | Герника Клуб | 1.58 | 3.65 | 4.95 |
| 22.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 0 | Менсахеро | 1.83 | 3.12 | 4.14 |
| 15.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Навалкарнеро | 1 - 1 | Герника Клуб | 2.00 | 3.15 | 3.45 |
| 08.01.2017 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 1 | СС Рейес | 1.85 | 3.32 | 3.72 |
| 17.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 0 | УД Логронес | 2.34 | 2.98 | 2.88 |
| 10.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 2 - 4 | Герника Клуб | 1.81 | 3.22 | 4.05 |
| 03.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 0 | Сестао Ривър Клуб | 2.07 | 3.05 | 3.33 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 0 - 1 | Герника Клуб | 1.40 | 3.93 | 6.95 |
| 19.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 1 - 0 | Билбао Атлетик | 2.78 | 3.03 | 2.37 |
Общо 5 победи и 5 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 2 - 2 | Реал Унион | 2.90 | 2.94 | 2.34 |
| 01.05.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 1 | Герника Клуб | 1.50 | 3.71 | 5.79 |
| 12.12.2015 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 0 - 5 | Реал Унион | 3.15 | 3.04 | 2.16 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Реал Унион имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албасете | 24 | +28 | 47 |
| 2 | Лейоа | 24 | +11 | 40 |
| 3 | Толедо | 24 | -5 | 39 |
| 4 | Фуенлабрада | 24 | +1 | 37 |
| 5 | Билбао Атлетик | 25 | +8 | 36 |
| 6 | Аренас Клуб де Гечо | 25 | +2 | 35 |
| 7 | Герника Клуб | 24 | 0 | 35 |
| 8 | Реал Унион | 24 | -1 | 34 |
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 24 | +3 | 34 |
| 10 | Райо Махадаонда | 24 | +3 | 34 |
| 11 | Баракалдо | 24 | +4 | 33 |
| 12 | Реал Сосиедад Б | 24 | +11 | 32 |
| 13 | Навалкарнеро | 24 | -1 | 31 |
| 14 | УД Логронес | 24 | +2 | 29 |
| 15 | СС Рейес | 24 | -4 | 29 |
| 16 | Сокуелямос | 24 | -7 | 29 |
| 17 | Менсахеро | 24 | -5 | 27 |
| 18 | Аморебиета | 24 | -5 | 25 |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 24 | -12 | 19 |
| 20 | Самудио | 24 | -33 | 16 |
Хронология в първенството
| Реал Унион | |
| Герника Клуб | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Реал Унион | Реал Унион | Герника Клуб | Герника Клуб | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Албасете | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
| 2 | Лейоа | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 3 | Толедо | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Фуенлабрада | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 5 | Билбао Атлетик | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Аренас Клуб де Гечо | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 7 | Герника Клуб | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 8 | Реал Унион | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 9 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Райо Махадаонда | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Баракалдо | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Реал Сосиедад Б | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 13 | Навалкарнеро | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | УД Логронес | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | СС Рейес | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 16 | Сокуелямос | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 17 | Менсахеро | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 18 | Аморебиета | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 20 | Самудио | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Реал Унион | Герника Клуб | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 34 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 23 | 12 |
Форма в шампионата
| Реал Унион | Герника Клуб | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
10 6 |
9
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 1 |
3
3 5 |
Голове в шампионата
| Реал Унион | Герника Клуб | |
|
Вкарани
Получени |
23
24 |
30
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
8 |
15
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.30 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
