Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2016 - 2017)
18:00
Реал Унион
Менсахеро
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.29 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.01.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ирун, а гостите от Санта Крус де ла Палма. Разстоянието между двата града е 2 165.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стадиум Гал, който има капацитет от 6 344 места. Размерите на терена са 100 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Стадиум Гал. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реал Унион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 3 | Навалкарнеро | 1.46 | 3.61 | 6.90 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | СС Рейес | 3 - 0 | Реал Унион | 2.82 | 2.99 | 2.38 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 0 - 0 | УД Логронес | 1.74 | 3.27 | 4.48 |
| 26.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 0 - 0 | Реал Унион | 2.34 | 2.98 | 2.87 |
| 19.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 0 | Сестао Ривър Клуб | 1.57 | 3.38 | 5.71 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Баракалдо | 0 - 1 | Реал Унион | 1.83 | 3.12 | 3.99 |
| 05.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 3 - 1 | Билбао Атлетик | 2.00 | 3.07 | 3.52 |
| 01.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Самудио | 1 - 1 | Реал Унион | 4.22 | 3.22 | 1.78 |
| 29.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 1 | Сокуелямос | 1.55 | 3.45 | 5.82 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Толедо | 1 - 0 | Реал Унион | 1.85 | 3.08 | 4.05 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Менсахеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 0 - 0 | Менсахеро | 1.53 | 3.65 | 5.45 |
| 11.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 2 - 2 | Реал Мадрид Кастиля | 2.72 | 3.05 | 2.42 |
| 04.12.2016 | Примера РФЕФ 2 | Албасете | 3 - 0 | Менсахеро | 1.38 | 3.98 | 7.41 |
| 27.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Навалкарнеро | 1 - 1 | Менсахеро | 1.80 | 3.25 | 4.08 |
| 20.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 2 - 0 | СС Рейес | 1.74 | 3.38 | 4.18 |
| 13.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 1 - 2 | Менсахеро | 1.57 | 3.52 | 5.19 |
| 06.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 1 - 2 | Аренас Клуб де Гечо | 2.24 | 3.08 | 2.94 |
| 02.11.2016 | Примера РФЕФ 2 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 1 | Менсахеро | 2.12 | 3.07 | 3.23 |
| 30.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 1 - 1 | Баракалдо | 2.97 | 3.03 | 2.26 |
| 23.10.2016 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 1 - 1 | Менсахеро | 1.28 | 4.46 | 9.72 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 4 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2016 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 1 - 1 | Реал Унион | 2.48 | 3.10 | 2.57 |
| 21.02.2016 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 2 - 3 | Менсахеро | 1.23 | 4.63 | 12.24 |
| 04.10.2015 | Примера РФЕФ 2 | Менсахеро | 2 - 1 | Реал Унион | 3.10 | 3.17 | 2.10 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Реал Унион имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 08.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Албасете | 20 | +26 | 40 |
| 2 | Толедо | 19 | -5 | 32 |
| 3 | Реал Мадрид Кастиля | 20 | +4 | 31 |
| 4 | Герника Клуб | 19 | 0 | 30 |
| 5 | Лейоа | 19 | +7 | 29 |
| 6 | Реал Унион | 19 | +2 | 29 |
| 7 | Райо Махадаонда | 19 | +5 | 28 |
| 8 | Билбао Атлетик | 19 | +4 | 28 |
| 9 | Навалкарнеро | 20 | +1 | 28 |
| 10 | Аренас Клуб де Гечо | 19 | +2 | 27 |
| 11 | Баракалдо | 19 | +1 | 26 |
| 12 | Фуенлабрада | 19 | -4 | 26 |
| 13 | Реал Сосиедад Б | 20 | +9 | 24 |
| 14 | УД Логронес | 19 | +3 | 24 |
| 15 | Сокуелямос | 19 | -4 | 23 |
| 16 | Менсахеро | 19 | -2 | 22 |
| 17 | СС Рейес | 19 | -6 | 22 |
| 18 | Аморебиета | 20 | -5 | 21 |
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 19 | -12 | 13 |
| 20 | Самудио | 20 | -26 | 13 |
Хронология в първенството
| Реал Унион | |
| Менсахеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Реал Унион | Реал Унион | Менсахеро | Менсахеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Албасете | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 2 | Толедо | 1 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 4 | Герника Клуб | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 5 | Лейоа | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Реал Унион | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 7 | Райо Махадаонда | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 8 | Билбао Атлетик | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Навалкарнеро | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 10 | Аренас Клуб де Гечо | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 11 | Баракалдо | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Фуенлабрада | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Реал Сосиедад Б | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | УД Логронес | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 15 | Сокуелямос | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Менсахеро | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 17 | СС Рейес | 3 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Аморебиета | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 20 | Самудио | 1 - 1 | 5 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Реал Унион | Менсахеро | |
| Позиция | 6 | 16 |
| Точки | 29 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 11 |
| Точки | 21 | 9 |
Форма в шампионата
| Реал Унион | Менсахеро | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 4 |
4
10 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 1 |
1
6 3 |
Голове в шампионата
| Реал Унион | Менсахеро | |
|
Вкарани
Получени |
18
16 |
23
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
6 |
7
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.50 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.29 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.01.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
