Австрия - Купа на Австрия (2013 - 2014)

неделя, 18 май, 2014
17:30
Ред Бул Залцбург

Ред Бул Залцбург

Санкт Пьолтен

Санкт Пьолтен

4 - 2
(2 - 1,  2 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 60% за Ред Бул Залцбург
X 0% за равен
2 40% за Санкт Пьолтен
Общо гласували: 15
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.06 9.00 19.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 3.5 2.15 1.62

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2014 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Залцбург, а гостите от Санкт Полтен. Разстоянието между двата града е 197.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ред Бул Арена, който има капацитет от 31 895 места, от които седящи 29 800. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ред Бул Арена. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ред Бул Залцбург - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
11.05.2014 Бундеслига Волфсбергер 2 - 0 Ред Бул Залцбург 8.66 5.71 1.24
07.05.2014 Купа на Австрия Хорн 0 - 7 Ред Бул Залцбург 17.00 9.00 1.06
04.05.2014 Бундеслига Ред Бул Залцбург 4 - 0 Рийд 1.15 7.22 13.24
26.04.2014 Бундеслига Рапид Виена 2 - 1 Ред Бул Залцбург 3.47 3.51 2.17
19.04.2014 Бундеслига Адмира Вакер Мьодлинг 2 - 3 Ред Бул Залцбург 6.65 4.67 1.38
16.04.2014 Купа на Австрия Волфсбергер 0 - 6 Ред Бул Залцбург 7.50 5.25 1.28
12.04.2014 Бундеслига Ред Бул Залцбург 1 - 2 Щурм Грац 1.17 6.45 13.06
05.04.2014 Бундеслига Грьодиг 1 - 3 Ред Бул Залцбург 7.04 4.76 1.36
29.03.2014 Бундеслига Ред Бул Залцбург 0 - 0 Вакер Инсбрук 1.07 9.96 20.36
26.03.2014 Бундеслига Аустрия Виена 3 - 0 Ред Бул Залцбург 6.17 4.21 1.45

Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.

Санкт Пьолтен - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
13.05.2014 Втора Лига Хартберг 0 - 0 Санкт Пьолтен 2.56 3.36 2.43
10.05.2014 Втора Лига Санкт Пьолтен 1 - 0 Фърст Виена 1.47 4.49 5.13
07.05.2014 Купа на Австрия Санкт Пьолтен 0 - 0 Щурм Грац 4.00 3.75 1.70
02.05.2014 Втора Лига Матерсбург 3 - 2 Санкт Пьолтен 1.81 3.43 3.84
28.04.2014 Втора Лига Санкт Пьолтен 2 - 2 Алтах 2.64 3.70 3.84
25.04.2014 Втора Лига Хорн 1 - 0 Санкт Пьолтен 2.25 3.33 2.83
22.04.2014 Втора Лига Санкт Пьолтен 5 - 4 Парндорф 1919 1.52 4.15 20.15
15.04.2014 Купа на Австрия Рийд 1 - 2 Санкт Пьолтен 1.75 3.60 3.75
11.04.2014 Втора Лига Аустрия Лустенау 0 - 2 Санкт Пьолтен 1.97 3.32 3.40
08.04.2014 Втора Лига Санкт Пьолтен 2 - 1 Капфенберг 2.23 3.16 3.00

Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.03.2005 Купа на Австрия Санкт Пьолтен 5 - 1 Ред Бул Залцбург 4.13 3.41 1.71
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Ред Бул Залцбург класиране в Бундеслига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Ред Бул Залцбург 36 25 5 6 110 35 +75 80
2 Рапид Виена 36 17 11 8 63 40 +23 62
3 Грьодиг 36 15 9 12 68 71 -3 54
4 Аустрия Виена 36 14 11 11 58 44 +14 53
5 Щурм Грац 36 13 9 14 55 55 0 48
6 Рийд 36 10 13 13 55 66 -11 43
7 Волфсбергер 36 11 8 17 50 63 -13 41
8 Винер Нойщат 36 10 9 17 43 84 -41 39
9 Адмира Вакер Мьодлинг 36 11 9 16 51 67 -16 37
10 Вакер Инсбрук 36 5 14 17 42 70 -28 29

Санкт Пьолтен класиране във Втора Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Алтах 35 21 10 4 78 39 +39 73
2 Аустрия Лустенау 35 16 10 9 56 35 +21 58
3 Лиферинг Залцбург 35 15 9 11 68 48 +20 54
4 Санкт Пьолтен 35 15 8 12 52 44 +8 53
5 Капфенберг 35 15 4 16 53 48 +5 49
6 Хорн 35 12 8 15 52 68 -16 44
7 Хартберг 35 11 11 13 41 59 -18 44
8 Матерсбург 35 10 11 14 51 66 -15 41
9 Парндорф 1919 35 11 5 19 40 58 -18 38
10 Фърст Виена 35 8 6 21 35 61 -26 17

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.06 9.00 19.00
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 3.5 2.15 1.62

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2014 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 60% за Ред Бул Залцбург
X 0% за равен
2 40% за Санкт Пьолтен
Общо гласували: 15