Малави - Супер Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
15:30
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.02 |
2.83 |
3.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.27 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.32 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.36 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.46 |
2.23 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.15 |
3.97 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Зомба, а гостите от Лилонгве.
Разстоянието между двата града е 228.1 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ред Лайънс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Блу Ийгълс |
3 - 2 |
Ред Лайънс |
1.47 |
3.47 |
5.82 |
| 18.07.2026 |
Супер Лига |
МАФКО Салима |
2 - 0 |
Ред Лайънс |
- |
- |
- |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
1 - 0 |
СИВО Юнайтед |
2.06 |
2.73 |
3.44 |
| 28.06.2026 |
Супер Лига |
Силвър Страйкърс |
3 - 0 |
Ред Лайънс |
1.44 |
3.38 |
6.75 |
| 21.06.2026 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
1 - 0 |
Читипа Юнайтед |
1.79 |
2.98 |
4.07 |
| 31.05.2026 |
Супер Лига |
Каронга Юнайтед |
1 - 0 |
Ред Лайънс |
2.60 |
2.78 |
2.48 |
| 23.05.2026 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
1 - 0 |
Луанар Митунду |
1.75 |
2.99 |
4.15 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Няса Биг Булетс |
0 - 0 |
Ред Лайънс |
1.45 |
3.69 |
6.08 |
| 10.05.2026 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
3 - 0 |
Дедза Динамос |
2.11 |
2.73 |
3.26 |
| 02.05.2026 |
Супер Лига |
Екхая |
1 - 1 |
Ред Лайънс |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Камузу Баракс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
4 - 1 |
МАФКО Салима |
2.04 |
2.86 |
3.32 |
| 19.07.2026 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
2 - 1 |
Блу Ийгълс |
3.73 |
3.06 |
1.86 |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Мастърс |
1 - 0 |
Камузу Баракс |
1.80 |
3.28 |
3.87 |
| 27.06.2026 |
Супер Лига |
Читипа Юнайтед |
2 - 1 |
Камузу Баракс |
- |
- |
- |
| 21.06.2026 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
1 - 2 |
Няса Биг Булетс |
3.48 |
2.89 |
1.98 |
| 31.05.2026 |
Супер Лига |
Дедза Динамос |
1 - 0 |
Камузу Баракс |
3.06 |
2.78 |
2.19 |
| 23.05.2026 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
1 - 4 |
Екхая |
1.98 |
2.85 |
3.69 |
| 16.05.2026 |
Супер Лига |
Крек Спортинг |
1 - 3 |
Камузу Баракс |
2.21 |
2.77 |
3.05 |
| 10.05.2026 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
1 - 1 |
Каронга Юнайтед |
2.12 |
2.80 |
3.19 |
| 02.05.2026 |
Супер Лига |
Луанар Митунду |
1 - 0 |
Камузу Баракс |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2023 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
0 - 2 |
Камузу Баракс |
- |
- |
- |
| 15.05.2023 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
1 - 0 |
Ред Лайънс |
2.01 |
3.08 |
3.48 |
| 10.09.2022 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
0 - 1 |
Камузу Баракс |
2.75 |
2.75 |
2.63 |
| 08.07.2022 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
1 - 0 |
Ред Лайънс |
2.05 |
2.81 |
3.49 |
| 06.06.2021 |
Супер Лига |
Камузу Баракс |
0 - 0 |
Ред Лайънс |
2.11 |
3.04 |
3.31 |
| 09.01.2021 |
Супер Лига |
Ред Лайънс |
2 - 1 |
Камузу Баракс |
1.50 |
3.72 |
5.50 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ред Лайънс имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Супер Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Силвър Страйкърс |
12 |
7 |
4 |
1 |
20 |
5 |
+15 |
25 |
| 2 |
Блу Ийгълс |
12 |
8 |
1 |
3 |
19 |
12 |
+7 |
25 |
| 3 |
Майти Уондърърс |
12 |
6 |
5 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
23 |
| 4 |
Няса Биг Булетс |
11 |
5 |
5 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
20 |
| 5 |
Екхая |
12 |
4 |
5 |
3 |
13 |
8 |
+5 |
17 |
| 6 |
Мастърс |
11 |
5 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
17 |
| 7 |
Мояле Баракс |
12 |
4 |
5 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
17 |
| 8 |
Читипа Юнайтед |
11 |
5 |
1 |
5 |
9 |
13 |
-4 |
16 |
| 9 |
Луанар Митунду |
11 |
4 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
15 |
| 9 |
Ред Лайънс |
11 |
4 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
15 |
| 11 |
МАФКО Салима |
12 |
3 |
3 |
6 |
10 |
13 |
-3 |
12 |
| 12 |
Каронга Юнайтед |
11 |
3 |
3 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 13 |
Дедза Динамос |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
12 |
| 14 |
СИВО Юнайтед |
11 |
3 |
2 |
6 |
6 |
12 |
-6 |
11 |
| 15 |
Камузу Баракс |
11 |
3 |
1 |
7 |
13 |
17 |
-4 |
10 |
| 16 |
Крек Спортинг |
12 |
1 |
2 |
9 |
7 |
17 |
-10 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ред Лайънс |
|
| Камузу Баракс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ред Лайънс |
Ред Лайънс |
|
Камузу Баракс |
Камузу Баракс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Силвър Страйкърс |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 2 |
Блу Ийгълс |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 3 |
Майти Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Няса Биг Булетс |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Екхая |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 6 |
Мастърс |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Мояле Баракс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Читипа Юнайтед |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Луанар Митунду |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Ред Лайънс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
МАФКО Салима |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 12 |
Каронга Юнайтед |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Дедза Динамос |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
СИВО Юнайтед |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Камузу Баракс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Крек Спортинг |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ред Лайънс |
Камузу Баракс |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
4 |
7 |
| Вкарани Голове |
10 |
13 |
| Получени Голове |
11 |
17 |
| Средно Вкарани |
0.91 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.55 |
| Мачове Вкарал |
64% |
64% |
| Мачове Получил |
55% |
100% |
| Гол/Гол |
27% |
64% |
| Над 1.5 |
55% |
73% |
| Над 2.5 |
27% |
55% |
| Над 3.5 |
9% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
4 |
| Вкарани Голове |
7 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
0.80 |
| Средно Получени |
0.20 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
100% |
40% |
| Мачове Получил |
20% |
100% |
| Гол/Гол |
20% |
40% |
| Над 1.5 |
40% |
40% |
| Над 2.5 |
20% |
40% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.02 |
2.83 |
3.36 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.27 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.32 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.36 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.46 |
2.23 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.15 |
3.97 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 12:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач