Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
22:00
Ред Стар Париж
Орлеан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 2.90 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.42 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.11.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Уан, а гостите от Орлеан. Разстоянието между двата града е 115.3 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де Париж, който има капацитет от 18 000 места. Снимки от Google карта стадион Стад де Париж. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ред Стар Париж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 4 - 1 | Ред Стар Париж | 2.29 | 2.95 | 3.20 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 2 | Троа | 2.55 | 2.88 | 2.87 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 1 | Ред Стар Париж | 1.81 | 3.12 | 4.62 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 3 - 1 | Тур | 2.20 | 2.92 | 3.45 |
| 24.10.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 1.78 | 3.16 | 4.66 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 3 - 3 | Ним | 2.57 | 2.90 | 2.84 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Ланс | 2 - 0 | Ред Стар Париж | 1.79 | 3.11 | 4.77 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.07 | 2.91 | 3.82 |
| 19.09.2016 | Лига 2 | Страсбург | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 1.97 | 2.94 | 4.09 |
| 16.09.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 0 | Лавал | 2.12 | 2.82 | 3.85 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Орлеан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 2 | Валансиен | 2.08 | 3.06 | 3.58 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 2 - 1 | Ним | 2.41 | 2.98 | 2.97 |
| 12.11.2016 | Купа на Франция | Лез Ербиер | 1 - 1 | Орлеан | 2.62 | 3.06 | 2.65 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 0 - 0 | Орлеан | 2.38 | 2.93 | 3.07 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Троа | 2.51 | 2.93 | 2.88 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 0 | Орлеан | 1.91 | 3.03 | 4.24 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 0 | Тур | 2.05 | 2.97 | 3.83 |
| 06.10.2016 | Приятелски срещи | Каен | 0 - 0 | Орлеан | 1.97 | 3.30 | 3.42 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Орлеан | 2.23 | 2.84 | 3.46 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 2 | Амиен | 2.46 | 2.89 | 2.98 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2014 | Лига 3 | Ред Стар Париж | 2 - 1 | Орлеан | 2.51 | 2.88 | 2.80 |
| 18.10.2013 | Лига 3 | Орлеан | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 1.95 | 3.16 | 3.58 |
| 16.03.2013 | Лига 3 | Ред Стар Париж | 0 - 0 | Орлеан | 2.36 | 2.97 | 2.83 |
| 28.09.2012 | Лига 3 | Орлеан | 2 - 1 | Ред Стар Париж | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ред Стар Париж имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 29.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 16 | +7 | 31 |
| 2 | Реймс | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Брест | 16 | +3 | 28 |
| 4 | Амиен | 16 | +9 | 27 |
| 5 | Ланс | 16 | +7 | 26 |
| 6 | Льо Авър | 16 | +5 | 26 |
| 7 | Сошо | 16 | +3 | 25 |
| 8 | Шамоа Ниор | 17 | 0 | 24 |
| 9 | Страсбург | 16 | 0 | 23 |
| 10 | Ним | 16 | +5 | 22 |
| 11 | Валансиен | 16 | +2 | 21 |
| 12 | Аячо | 16 | -1 | 20 |
| 13 | Клермонт Фут | 16 | -1 | 20 |
| 14 | Газелек Аячо | 16 | -1 | 20 |
| 15 | Бурж-Перона | 16 | -1 | 19 |
| 16 | Ред Стар Париж | 16 | -8 | 15 |
| 17 | Лавал | 16 | -5 | 14 |
| 18 | Тур | 16 | -10 | 13 |
| 19 | Оксер | 16 | -11 | 11 |
| 20 | Орлеан | 16 | -7 | 10 |
Хронология в първенството
| Ред Стар Париж | |
| Орлеан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ред Стар Париж | Ред Стар Париж | Орлеан | Орлеан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Троа | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Реймс | 2 - 1 | ||||||
| 3 | Брест | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Амиен | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 5 | Ланс | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 6 | Льо Авър | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Сошо | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Страсбург | 0 - 0 | 3 - 1 | |||||
| 10 | Ним | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Валансиен | 0 - 2 | ||||||
| 12 | Аячо | 1 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | 0 - 0 | ||||||
| 14 | Газелек Аячо | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 15 | Бурж-Перона | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 16 | Ред Стар Париж | - | - | - | ||||
| 17 | Лавал | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 18 | Тур | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 19 | Оксер | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Орлеан | - | - | - | ||||
Класиране в шампионата
| Ред Стар Париж | Орлеан | |
| Позиция | 16 | 20 |
| Точки | 15 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 20 |
| Точки | 9 | 2 |
Форма в шампионата
| Ред Стар Париж | Орлеан | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 7 |
3
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 3 |
0
2 5 |
Голове в шампионата
| Ред Стар Париж | Орлеан | |
|
Вкарани
Получени |
13
21 |
13
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
10 |
4
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 2.90 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.42 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.11.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
