Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Ред Стар Париж
Валансиен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.40 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Уан, а гостите от Валансиен. Разстоянието между двата града е 182.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад де Париж, който има капацитет от 18 000 места. Снимки от Google карта стадион Стад де Париж. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ред Стар Париж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 0 | Орлеан | 2.54 | 2.77 | 2.97 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Бурж-Перона | 4 - 1 | Ред Стар Париж | 2.29 | 2.95 | 3.20 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 2 | Троа | 2.55 | 2.88 | 2.87 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Газелек Аячо | 2 - 1 | Ред Стар Париж | 1.81 | 3.12 | 4.62 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 3 - 1 | Тур | 2.20 | 2.92 | 3.45 |
| 24.10.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 1.78 | 3.16 | 4.66 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 3 - 3 | Ним | 2.57 | 2.90 | 2.84 |
| 30.09.2016 | Лига 2 | Ланс | 2 - 0 | Ред Стар Париж | 1.79 | 3.11 | 4.77 |
| 23.09.2016 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.07 | 2.91 | 3.82 |
| 19.09.2016 | Лига 2 | Страсбург | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 1.97 | 2.94 | 4.09 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Валансиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Газелек Аячо | 2.47 | 2.78 | 3.10 |
| 25.11.2016 | Лига 2 | Орлеан | 0 - 2 | Валансиен | 2.08 | 3.06 | 3.58 |
| 18.11.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 3 | Бурж-Перона | 1.84 | 3.18 | 4.35 |
| 04.11.2016 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | Валансиен | 1.99 | 3.09 | 3.83 |
| 28.10.2016 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 3 | Ним | 2.40 | 3.02 | 2.93 |
| 21.10.2016 | Лига 2 | Тур | 4 - 1 | Валансиен | 2.67 | 2.87 | 2.73 |
| 14.10.2016 | Лига 2 | Валансиен | 3 - 1 | Шамоа Ниор | 1.94 | 2.98 | 4.21 |
| 01.10.2016 | Лига 2 | Страсбург | 2 - 4 | Валансиен | 1.73 | 3.12 | 5.20 |
| 24.09.2016 | Лига 2 | Валансиен | 1 - 2 | Ланс | 3.31 | 2.85 | 2.29 |
| 20.09.2016 | Лига 2 | Амиен | 0 - 0 | Валансиен | 1.92 | 3.02 | 4.21 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2016 | Лига 2 | Валансиен | 0 - 0 | Ред Стар Париж | 3.13 | 2.89 | 2.40 |
| 28.08.2015 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 1 - 5 | Валансиен | 1.96 | 3.04 | 4.09 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ред Стар Париж имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига 2 класиране към 09.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Троа | 17 | +6 | 31 |
| 2 | Брест | 17 | +4 | 31 |
| 3 | Ланс | 17 | +8 | 29 |
| 4 | Реймс | 17 | +4 | 29 |
| 5 | Амиен | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Льо Авър | 17 | +4 | 26 |
| 7 | Сошо | 17 | +3 | 26 |
| 8 | Страсбург | 17 | +1 | 26 |
| 9 | Шамоа Ниор | 17 | 0 | 24 |
| 10 | Ним | 17 | +3 | 22 |
| 11 | Валансиен | 17 | +2 | 22 |
| 12 | Аячо | 17 | -1 | 21 |
| 13 | Клермонт Фут | 17 | -1 | 21 |
| 14 | Газелек Аячо | 17 | -1 | 21 |
| 15 | Бурж-Перона | 17 | -1 | 20 |
| 16 | Ред Стар Париж | 17 | -7 | 18 |
| 17 | Лавал | 17 | -6 | 14 |
| 18 | Оксер | 17 | -9 | 14 |
| 19 | Тур | 17 | -10 | 14 |
| 20 | Орлеан | 17 | -8 | 10 |
Хронология в първенството
| Ред Стар Париж | |
| Валансиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ред Стар Париж | Ред Стар Париж | Валансиен | Валансиен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Троа | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Брест | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 3 | Ланс | 2 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Реймс | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Амиен | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 6 | Льо Авър | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 7 | Сошо | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 8 | Страсбург | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 9 | Шамоа Ниор | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 10 | Ним | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 11 | Валансиен | - | - | - | ||||
| 12 | Аячо | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Клермонт Фут | 0 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 14 | Газелек Аячо | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Бурж-Перона | 4 - 1 | 3 - 3 | |||||
| 16 | Ред Стар Париж | - | - | - | ||||
| 17 | Лавал | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Оксер | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 19 | Тур | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 20 | Орлеан | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Ред Стар Париж | Валансиен | |
| Позиция | 16 | 11 |
| Точки | 18 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 11 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Ред Стар Париж | Валансиен | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 7 |
5
7 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
2
3 3 |
Голове в шампионата
| Ред Стар Париж | Валансиен | |
|
Вкарани
Получени |
14
21 |
25
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
10 |
11
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.40 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
