Словакия - 2. Лига (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
18:00
Редфокс Стара Любовня
Малженице
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Редфокс Стара Любовня
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
3.16 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.24 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.03 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.35 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Стара Любовня, а гостите от Малженице.
Разстоянието между двата града е 240.0 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Редфокс Стара Любовня - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
5 - 1 |
Редфокс Ст. Л. |
1.85 |
3.55 |
3.41 |
| 02.05.2026 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
1 - 1 |
Поважска Бистр. |
2.79 |
3.33 |
2.15 |
| 25.04.2026 |
2. Лига |
Татран Липт. Микулаш |
2 - 0 |
Редфокс Ст. Л. |
1.50 |
3.98 |
5.08 |
| 21.04.2026 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
4 - 2 |
Злате Моравце |
3.59 |
3.48 |
1.82 |
| 17.04.2026 |
2. Лига |
Дукла Банска Бистрица |
3 - 0 |
Редфокс Ст. Л. |
1.19 |
5.72 |
10.31 |
| 11.04.2026 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
2 - 2 |
Интер Братислава |
3.10 |
3.27 |
2.04 |
| 04.04.2026 |
2. Лига |
Баник Лехота |
1 - 2 |
Редфокс Ст. Л. |
1.77 |
3.39 |
3.91 |
| 28.03.2026 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
0 - 4 |
Петржалка Братислава |
2.95 |
3.25 |
2.12 |
| 21.03.2026 |
2. Лига |
Пухов |
1 - 0 |
Редфокс Ст. Л. |
1.57 |
3.79 |
4.65 |
| 14.03.2026 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
1 - 1 |
Похроние Долна Жданя |
3.59 |
3.47 |
1.83 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Малженице - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
2. Лига |
Малженице |
2 - 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
1.74 |
3.47 |
3.97 |
| 03.05.2026 |
2. Лига |
Жилина Б |
1 - 1 |
Малженице |
2.05 |
3.46 |
2.95 |
| 26.04.2026 |
2. Лига |
Малженице |
0 - 0 |
Зволен |
1.83 |
3.35 |
3.58 |
| 22.04.2026 |
2. Лига |
Малженице |
1 - 0 |
Славия Кошице |
1.86 |
3.50 |
3.44 |
| 19.04.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
1 - 1 |
Малженице |
2.40 |
3.27 |
2.53 |
| 12.04.2026 |
2. Лига |
Малженице |
4 - 2 |
Поважска Бистр. |
2.24 |
3.34 |
2.62 |
| 07.04.2026 |
2. Лига |
Малженице |
1 - 0 |
Злате Моравце |
2.90 |
3.39 |
2.11 |
| 04.04.2026 |
2. Лига |
Татран Липт. Микулаш |
0 - 0 |
Малженице |
1.75 |
3.67 |
3.66 |
| 20.03.2026 |
2. Лига |
Дукла Банска Бистрица |
1 - 3 |
Малженице |
1.19 |
5.65 |
10.23 |
| 15.03.2026 |
2. Лига |
Малженице |
1 - 0 |
Интер Братислава |
2.46 |
3.30 |
2.45 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2025 |
2. Лига |
Малженице |
2 - 1 |
Редфокс Ст. Л. |
2.03 |
3.38 |
3.07 |
| 12.04.2025 |
2. Лига |
Редфокс Ст. Л. |
2 - 0 |
Малженице |
- |
- |
- |
| 21.09.2024 |
2. Лига |
Малженице |
2 - 0 |
Редфокс Ст. Л. |
2.30 |
3.34 |
2.59 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Редфокс Стара Любовня имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
2. Лига класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дукла Банска Бистрица |
29 |
20 |
6 |
3 |
61 |
24 |
+37 |
66 |
| 2 |
Зволен |
29 |
13 |
10 |
6 |
45 |
33 |
+12 |
49 |
| 3 |
Татран Липтовски Микулаш |
29 |
13 |
9 |
7 |
54 |
45 |
+9 |
48 |
| 4 |
Петржалка Братислава |
29 |
13 |
6 |
10 |
43 |
30 |
+13 |
45 |
| 5 |
Малженице |
29 |
12 |
8 |
9 |
42 |
37 |
+5 |
44 |
| 6 |
Злате Моравце |
29 |
12 |
7 |
10 |
54 |
46 |
+8 |
43 |
| 7 |
Похроние Долна Жданя |
29 |
10 |
11 |
8 |
45 |
34 |
+11 |
41 |
| 8 |
Слован Братислава Б |
29 |
10 |
10 |
9 |
44 |
46 |
-2 |
40 |
| 9 |
Интер Братислава |
29 |
11 |
6 |
12 |
34 |
36 |
-2 |
39 |
| 10 |
ШТК 1914 Шаморин |
29 |
9 |
8 |
12 |
41 |
45 |
-4 |
35 |
| 11 |
Баник Лехота под Втачником |
29 |
9 |
7 |
13 |
38 |
49 |
-11 |
34 |
| 12 |
Славия ТУ Кошице |
29 |
8 |
8 |
13 |
38 |
50 |
-12 |
32 |
| 13 |
Поважска Бистрица |
29 |
7 |
9 |
13 |
37 |
49 |
-12 |
30 |
| 14 |
Жилина Б |
29 |
8 |
6 |
15 |
39 |
59 |
-20 |
30 |
| 15 |
Пухов |
29 |
6 |
11 |
12 |
33 |
49 |
-16 |
29 |
| 16 |
Редфокс Стара Любовня |
29 |
6 |
8 |
15 |
34 |
50 |
-16 |
26 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Редфокс Стара Любовня |
|
| Малженице |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Редфокс Стара Любовня |
Редфокс Стара Любовня |
|
Малженице |
Малженице |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дукла Банска Бистрица |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 3 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 2 |
Зволен |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
0 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Татран Липтовски Микулаш |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Петржалка Братислава |
0 - 4 |
1 - 0 |
0 - 4 |
|
0 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Малженице |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Злате Моравце |
4 - 2 |
3 - 2 |
4 - 2 |
|
1 - 0 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 7 |
Похроние Долна Жданя |
1 - 1 |
3 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Слован Братислава Б |
7 - 0 |
5 - 1 |
7 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Интер Братислава |
2 - 2 |
4 - 1 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
ШТК 1914 Шаморин |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Баник Лехота под Втачником |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Славия ТУ Кошице |
1 - 1 |
3 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 13 |
Поважска Бистрица |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
4 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 14 |
Жилина Б |
0 - 1 |
0 - 2 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
Пухов |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 16 |
Редфокс Стара Любовня |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Редфокс Стара Любовня |
Малженице |
| Победи |
6 |
12 |
| Равни |
8 |
8 |
| Загуби |
15 |
9 |
| Вкарани Голове |
34 |
42 |
| Получени Голове |
50 |
37 |
| Средно Вкарани |
1.17 |
1.45 |
| Средно Получени |
1.72 |
1.28 |
| Мачове Вкарал |
66% |
76% |
| Мачове Получил |
83% |
66% |
| Гол/Гол |
52% |
59% |
| Над 1.5 |
83% |
69% |
| Над 2.5 |
48% |
59% |
| Над 3.5 |
31% |
34% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
6 |
5 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
21 |
20 |
| Получени Голове |
17 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.43 |
| Средно Получени |
1.21 |
1.64 |
| Мачове Вкарал |
71% |
79% |
| Мачове Получил |
71% |
79% |
| Гол/Гол |
50% |
71% |
| Над 1.5 |
79% |
79% |
| Над 2.5 |
36% |
57% |
| Над 3.5 |
29% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
3.16 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.47 |
1.24 |
1.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.03 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.35 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.02 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Редфокс Стара Любовня
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака