Парагвай - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
събота, 17 октомври, 2026
01:20
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.20 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Асунсион.
Мачът ще се играе в 19:20 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реколета - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Примера Дивисион |
Насионал Асунсион |
1 - 0 |
Реколета |
1.73 |
3.52 |
4.22 |
| 05.10.2026 |
Примера Дивисион |
Реколета |
1 - 2 |
Либертад Асунсион |
- |
- |
- |
| 28.09.2026 |
Примера Дивисион |
Спортиво Сан Лоренцо |
0 - 0 |
Реколета |
2.87 |
3.27 |
2.25 |
| 25.09.2026 |
Копа Парагвай |
Реколета |
3 - 1 |
Гуайреня |
1.34 |
4.77 |
6.55 |
| 21.09.2026 |
Примера Дивисион |
Спортиво Лукеньо |
1 - 0 |
Реколета |
2.05 |
3.42 |
3.12 |
| 13.09.2026 |
Примера Дивисион |
Реколета |
1 - 3 |
Спортиво Триниденсе |
3.30 |
3.32 |
2.01 |
| 07.09.2026 |
Примера Дивисион |
Гуарани Асунсион |
2 - 0 |
Реколета |
1.89 |
3.40 |
3.66 |
| 04.09.2026 |
Примера Дивисион |
Реколета |
1 - 3 |
Серо Портеньо |
3.88 |
3.35 |
1.84 |
| 30.08.2026 |
Примера Дивисион |
Реколета |
1 - 2 |
Олимпия Асунсион |
4.69 |
3.78 |
1.61 |
| 26.08.2026 |
Копа Парагвай |
Депортиво Сантани |
0 - 2 |
Реколета |
2.62 |
3.20 |
2.36 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 домакинства.
Рубио Ню - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
0 - 0 |
Олимпия Асунсион |
4.17 |
3.54 |
1.73 |
| 06.10.2026 |
Примера Дивисион |
Сп. Амелиано |
1 - 2 |
Рубио Ню |
2.16 |
3.24 |
3.02 |
| 01.10.2026 |
Копа Парагвай |
Серо Портеньо |
2 - 1 |
Рубио Ню |
2.14 |
3.17 |
3.01 |
| 26.09.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
2 - 2 |
2 де Майо |
2.57 |
3.06 |
2.57 |
| 20.09.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Портеньо |
1 - 0 |
Рубио Ню |
1.62 |
3.58 |
4.97 |
| 14.09.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
0 - 1 |
Насионал Асунсион |
3.21 |
3.03 |
2.20 |
| 06.09.2026 |
Примера Дивисион |
Либертад Асунсион |
4 - 2 |
Рубио Ню |
1.66 |
3.55 |
4.60 |
| 01.09.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
3 - 1 |
Спортиво Сан Лоренцо |
1.73 |
3.38 |
4.44 |
| 28.08.2026 |
Примера Дивисион |
Спортиво Лукеньо |
2 - 1 |
Рубио Ню |
2.31 |
3.06 |
2.92 |
| 25.08.2026 |
Копа Парагвай |
Хен. Кабайеро |
2 - 2 |
Рубио Ню |
2.51 |
3.14 |
2.49 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
1 - 3 |
Реколета |
2.16 |
3.17 |
3.09 |
| 27.03.2026 |
Примера Дивисион |
Реколета |
1 - 0 |
Рубио Ню |
2.25 |
3.12 |
2.99 |
| 30.01.2026 |
Примера Дивисион |
Рубио Ню |
1 - 1 |
Реколета |
2.67 |
2.92 |
2.61 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Реколета имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Примера Дивисион класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
2 де Майо |
14 |
8 |
4 |
2 |
17 |
13 |
+4 |
28 |
| 2 |
Олимпия Асунсион |
14 |
8 |
3 |
3 |
22 |
10 |
+12 |
27 |
| 3 |
Либертад Асунсион |
14 |
8 |
3 |
3 |
23 |
16 |
+7 |
27 |
| 4 |
Насионал Асунсион |
14 |
7 |
5 |
2 |
21 |
8 |
+13 |
26 |
| 5 |
Спортиво Триниденсе |
14 |
7 |
3 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
24 |
| 6 |
Гуарани Асунсион |
14 |
5 |
7 |
2 |
16 |
12 |
+4 |
22 |
| 7 |
Серо Портеньо |
14 |
6 |
2 |
6 |
18 |
14 |
+4 |
20 |
| 8 |
Спортиво Амелиано |
14 |
4 |
6 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
18 |
| 9 |
Рубио Ню |
14 |
3 |
4 |
7 |
15 |
24 |
-9 |
13 |
| 10 |
Спортиво Лукеньо |
14 |
4 |
1 |
9 |
14 |
27 |
-13 |
13 |
| 11 |
Реколета |
14 |
2 |
2 |
10 |
14 |
27 |
-13 |
8 |
| 12 |
Спортиво Сан Лоренцо |
14 |
0 |
4 |
10 |
5 |
23 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Реколета |
|
| Рубио Ню |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Реколета |
Реколета |
|
Рубио Ню |
Рубио Ню |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
2 де Майо |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Олимпия Асунсион |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 0 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 3 |
Либертад Асунсион |
1 - 2 |
4 - 1 |
1 - 2 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 4 |
Насионал Асунсион |
3 - 2 |
1 - 0 |
3 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Спортиво Триниденсе |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Гуарани Асунсион |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Серо Портеньо |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Спортиво Амелиано |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Рубио Ню |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Спортиво Лукеньо |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Реколета |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 12 |
Спортиво Сан Лоренцо |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Реколета |
Рубио Ню |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
10 |
7 |
| Вкарани Голове |
14 |
15 |
| Получени Голове |
27 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.07 |
| Средно Получени |
1.93 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
71% |
57% |
| Мачове Получил |
93% |
86% |
| Гол/Гол |
71% |
57% |
| Над 1.5 |
79% |
64% |
| Над 2.5 |
64% |
57% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
9 |
8 |
| Получени Голове |
15 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.29 |
1.14 |
| Средно Получени |
2.14 |
2.29 |
| Мачове Вкарал |
100% |
57% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
57% |
| Над 1.5 |
100% |
71% |
| Над 2.5 |
86% |
71% |
| Над 3.5 |
43% |
43% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.20 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака