Бразилия - Купа на Бразилия (2026)
03:30
Ремо PA
Сантос SP
с общ резултат 0 - 1
Сантос SP0 - 0Ремо PA
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.10 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белен, а гостите от Сантос. Разстоянието между двата града е 2 513.3 км. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Отговорна Игра
Ремо PA - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Купа на Бразилия | Сантос SP | 0 - 0 | Ремо PA | 1.53 | 3.77 | 5.73 |
| 30.07.2026 | Серия А | Мирасол SP | 2 - 1 | Ремо PA | 1.66 | 3.66 | 4.98 |
| 27.07.2026 | Серия А | Ремо PA | 2 - 0 | Витория Салвадор BA | 2.14 | 3.31 | 3.24 |
| 24.07.2026 | Серия А | Коринтианс SP | 3 - 0 | Ремо PA | 1.49 | 3.97 | 6.49 |
| 01.06.2026 | Серия А | Ремо PA | 1 - 0 | Сао Пауло SP | 2.74 | 3.21 | 2.50 |
| 24.05.2026 | Серия А | Ремо PA | 1 - 2 | Атлетико PR | 2.49 | 3.20 | 2.77 |
| 18.05.2026 | Серия А | Чапекоензе SC | 2 - 3 | Ремо PA | 2.41 | 3.22 | 2.85 |
| 14.05.2026 | Купа на Бразилия | Ремо PA | 2 - 1 | Баия BA | 3.26 | 3.28 | 2.07 |
| 10.05.2026 | Серия А | Ремо PA | 1 - 1 | Палмейрас SP | 3.81 | 3.40 | 1.93 |
| 02.05.2026 | Серия А | Ботафого RJ | 1 - 2 | Ремо PA | 1.52 | 4.04 | 5.87 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Сантос SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Купа на Бразилия | Сантос SP | 0 - 0 | Ремо PA | 1.53 | 3.77 | 5.73 |
| 29.07.2026 | Копа Судамерикана | Сантос SP | 4 - 2 | Унив. Сентрал | 1.25 | 5.55 | 10.00 |
| 26.07.2026 | Серия А | Сантос SP | 2 - 2 | Чапекоензе SC | 1.34 | 4.79 | 8.11 |
| 22.07.2026 | Копа Судамерикана | Унив. Сентрал | 1 - 4 | Сантос SP | 3.95 | 3.34 | 1.87 |
| 17.07.2026 | Серия А | Ботафого RJ | 2 - 1 | Сантос SP | 2.02 | 3.45 | 3.41 |
| 31.05.2026 | Серия А | Сантос SP | 3 - 1 | Витория Салвадор BA | 1.72 | 3.53 | 4.74 |
| 27.05.2026 | Копа Судамерикана | Сантос SP | 3 - 0 | Депортиво Куенка | 1.35 | 4.67 | 8.07 |
| 24.05.2026 | Серия А | Гремио RS | 3 - 2 | Сантос SP | 2.16 | 3.21 | 3.31 |
| 21.05.2026 | Копа Судамерикана | Сантос SP | 2 - 2 | Сан Лоренцо де Алмагро | 1.81 | 3.31 | 4.43 |
| 17.05.2026 | Серия А | Сантос SP | 0 - 3 | Коритиба PR | 1.69 | 3.47 | 5.06 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Купа на Бразилия | Сантос SP | 0 - 0 | Ремо PA | 1.53 | 3.77 | 5.73 |
| 03.04.2026 | Серия А | Сантос SP | 2 - 0 | Ремо PA | 1.59 | 3.81 | 5.50 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Сантос SP.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 21 | +22 | 47 |
| 2 | Фламенго RJ | 20 | +19 | 39 |
| 3 | Атлетико PR | 21 | +9 | 37 |
| 4 | Флуминензе RJ | 21 | +5 | 34 |
| 5 | Баия BA | 21 | +4 | 32 |
| 6 | Брагантино SP | 20 | +6 | 31 |
| 7 | Крузейро MG | 21 | -3 | 30 |
| 8 | Ботафого RJ | 20 | +2 | 29 |
| 9 | Коринтианс SP | 21 | +2 | 29 |
| 10 | Атлетико MG | 20 | 0 | 28 |
| 11 | Коритиба PR | 21 | -3 | 27 |
| 12 | Сао Пауло SP | 20 | +2 | 26 |
| 13 | Витория Салвадор BA | 21 | -9 | 26 |
| 14 | Мирасол SP | 20 | -4 | 23 |
| 15 | Сантос SP | 20 | -4 | 22 |
| 16 | Интернасионал RS | 21 | -4 | 22 |
| 17 | Гремио RS | 20 | -4 | 22 |
| 18 | Васко да Гама RJ | 20 | -8 | 21 |
| 19 | Ремо PA | 21 | -10 | 21 |
| 20 | Чапекоензе SC | 20 | -22 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.10 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.36 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра