Япония - Джей2 Лига (2018)
09:00
Ренофа Ямагучи
Албирекс Ниигата
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.37 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ямагучи, а гостите от Ниигата. Разстоянието между двата града е 795.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ямагучи Ишин Парк, който има капацитет от 20 000 места. Снимки от Google карта стадион Ямагучи Ишин Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ренофа Ямагучи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи | 2.28 | 3.16 | 2.93 |
| 14.04.2018 | Джей2 Лига | Ависпа Фукуока | 2 - 0 | Ренофа Ямагучи | 1.89 | 3.35 | 3.70 |
| 07.04.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 1 | Омия Ардижа | 2.83 | 3.14 | 2.35 |
| 31.03.2018 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.29 | 3.03 | 3.02 |
| 25.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Мацумото Ямага | 2.94 | 3.16 | 2.27 |
| 21.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Звейген Канадзава | 2.08 | 3.18 | 3.31 |
| 17.03.2018 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 3 - 0 | Ренофа Ямагучи | 2.48 | 3.06 | 2.72 |
| 11.03.2018 | Джей2 Лига | Точиги СК | 2 - 5 | Ренофа Ямагучи | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 04.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Ехиме ФК | 1.99 | 3.16 | 3.56 |
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 4 - 1 | Роасо Кумамото | 2.10 | 3.08 | 3.38 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Албирекс Ниигата - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 1 | Омия Ардижа | 2.43 | 3.04 | 2.84 |
| 18.04.2018 | Купа на Лигата | Албирекс Ниигата | 3 - 1 | Вегалта Сендай | 4.14 | 3.21 | 1.81 |
| 15.04.2018 | Джей2 Лига | Точиги СК | 2 - 1 | Албирекс Ниигата | 2.96 | 3.07 | 2.31 |
| 08.04.2018 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 1 | Фагиано Окаяма | 2.35 | 2.92 | 3.06 |
| 04.04.2018 | Купа на Лигата | Албирекс Ниигата | 1 - 3 | Йокохама Ф-Маринос | 3.60 | 3.03 | 2.00 |
| 01.04.2018 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 3 - 1 | Албирекс Ниигата | 3.26 | 3.09 | 2.15 |
| 25.03.2018 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Токушима Вортис | 2.73 | 3.03 | 2.52 |
| 21.03.2018 | Джей2 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 1 | Ехиме ФК | 1.56 | 3.67 | 5.48 |
| 17.03.2018 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 0 - 3 | Албирекс Ниигата | 2.34 | 3.00 | 2.98 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Токио | 1 - 0 | Албирекс Ниигата | 1.80 | 3.22 | 4.23 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2016 | Купа на Имп. | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Ренофа Ямагучи | 1.76 | 3.43 | 4.09 |
Джей2 Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Оита Тринита | 10 | +10 | 21 |
| 2 | Фагиано Окаяма | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Ренофа Ямагучи | 10 | +5 | 20 |
| 4 | Токио Верди | 10 | +9 | 18 |
| 5 | Ависпа Фукуока | 10 | +5 | 18 |
| 6 | Роасо Кумамото | 10 | +1 | 17 |
| 7 | Мачида Зелвия | 10 | +3 | 16 |
| 8 | Мито Холихок | 10 | +2 | 15 |
| 9 | Мацумото Ямага | 10 | +1 | 14 |
| 10 | Йокохама ФК | 10 | -2 | 14 |
| 11 | Звейген Канадзава | 10 | +3 | 12 |
| 12 | Монтедио Ямагата | 10 | -2 | 12 |
| 13 | Точиги СК | 10 | -6 | 12 |
| 14 | Албирекс Ниигата | 10 | -1 | 11 |
| 15 | Омия Ардижа | 10 | -2 | 11 |
| 16 | Токушима Вортис | 10 | -3 | 11 |
| 17 | Вентфорет Кофу | 10 | -1 | 10 |
| 18 | Гифу | 10 | -2 | 10 |
| 19 | Джеф Юнайтед Чиба | 10 | -5 | 10 |
| 20 | Каматамаре Сануки | 10 | -7 | 9 |
| 21 | Ехиме ФК | 10 | -8 | 8 |
| 22 | Киото Санга | 10 | -7 | 6 |
Хронология в първенството
| Ренофа Ямагучи | |
| Албирекс Ниигата | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ренофа Ямагучи | Ренофа Ямагучи | Албирекс Ниигата | Албирекс Ниигата | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Оита Тринита | |||||||
| 2 | Фагиано Окаяма | 0 - 1 | ||||||
| 3 | Ренофа Ямагучи | - | - | - | ||||
| 4 | Токио Верди | |||||||
| 5 | Ависпа Фукуока | 2 - 0 | ||||||
| 6 | Роасо Кумамото | 4 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 7 | Мачида Зелвия | 1 - 2 | ||||||
| 8 | Мито Холихок | 3 - 0 | ||||||
| 9 | Мацумото Ямага | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Йокохама ФК | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 11 | Звейген Канадзава | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 12 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | ||||||
| 13 | Точиги СК | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 14 | Албирекс Ниигата | - | - | - | ||||
| 15 | Омия Ардижа | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 16 | Токушима Вортис | 1 - 0 | ||||||
| 17 | Вентфорет Кофу | |||||||
| 18 | Гифу | |||||||
| 19 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 20 | Каматамаре Сануки | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 21 | Ехиме ФК | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 22 | Киото Санга | 1 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Албирекс Ниигата | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 20 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 15 |
| Точки | 11 | 6 |
Форма в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Албирекс Ниигата | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 2 |
3
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Албирекс Ниигата | |
|
Вкарани
Получени |
19
14 |
9
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
6 |
6
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.10 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.37 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
