Япония - Джей2 Лига (2018)
09:00
Ренофа Ямагучи
Омия Ардижа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.25 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.35 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ямагучи, а гостите от Сайтама. Разстоянието между двата града е 768.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ямагучи Ишин Парк, който има капацитет от 20 000 места. Снимки от Google карта стадион Ямагучи Ишин Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ренофа Ямагучи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.29 | 3.03 | 3.02 |
| 25.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Мацумото Ямага | 2.94 | 3.16 | 2.27 |
| 21.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | Звейген Канадзава | 2.08 | 3.18 | 3.31 |
| 17.03.2018 | Джей2 Лига | Мито Холихок | 3 - 0 | Ренофа Ямагучи | 2.48 | 3.06 | 2.72 |
| 11.03.2018 | Джей2 Лига | Точиги СК | 2 - 5 | Ренофа Ямагучи | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 04.03.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 0 | Ехиме ФК | 1.99 | 3.16 | 3.56 |
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 4 - 1 | Роасо Кумамото | 2.10 | 3.08 | 3.38 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 1 - 1 | Ехиме ФК | 1.91 | 3.42 | 3.58 |
| 12.11.2017 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 0 - 1 | Ренофа Ямагучи | 2.39 | 3.27 | 2.68 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Токио Верди | 1 - 2 | Ренофа Ямагучи | 1.72 | 3.65 | 4.22 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Омия Ардижа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2018 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 3 - 2 | Омия Ардижа | 2.30 | 3.06 | 2.98 |
| 25.03.2018 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 2 - 1 | Ависпа Фукуока | 2.65 | 2.92 | 2.64 |
| 21.03.2018 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 1 | Омия Ардижа | 3.41 | 3.15 | 2.06 |
| 17.03.2018 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 1 - 1 | Звейген Канадзава | 1.83 | 3.30 | 4.01 |
| 10.03.2018 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 0 - 1 | Токушима Вортис | 2.09 | 3.08 | 3.41 |
| 04.03.2018 | Джей2 Лига | Мачида Зелвия | 3 - 2 | Омия Ардижа | 3.29 | 2.98 | 2.18 |
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Омия Ардижа | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 2.25 | 2.91 | 3.22 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 5 - 0 | Омия Ардижа | 1.25 | 5.20 | 10.47 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 0 - 0 | Вентфорет Кофу | 2.56 | 3.11 | 2.67 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 3 - 0 | Омия Ардижа | 2.45 | 3.27 | 2.67 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Джей2 Лига класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фагиано Окаяма | 7 | +6 | 16 |
| 2 | Мачида Зелвия | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Оита Тринита | 7 | +8 | 14 |
| 4 | Ренофа Ямагучи | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Токио Верди | 7 | +6 | 13 |
| 6 | Роасо Кумамото | 7 | 0 | 12 |
| 7 | Мито Холихок | 7 | +4 | 11 |
| 8 | Албирекс Ниигата | 7 | +2 | 11 |
| 9 | Ависпа Фукуока | 7 | +1 | 11 |
| 10 | Йокохама ФК | 7 | -2 | 11 |
| 11 | Звейген Канадзава | 7 | +3 | 9 |
| 12 | Токушима Вортис | 7 | -2 | 9 |
| 13 | Вентфорет Кофу | 7 | 0 | 8 |
| 14 | Мацумото Ямага | 7 | -1 | 7 |
| 15 | Джеф Юнайтед Чиба | 7 | -2 | 7 |
| 16 | Гифу | 7 | -2 | 7 |
| 17 | Омия Ардижа | 7 | -2 | 7 |
| 18 | Точиги СК | 7 | -7 | 7 |
| 19 | Монтедио Ямагата | 7 | -4 | 6 |
| 20 | Киото Санга | 7 | -4 | 6 |
| 21 | Ехиме ФК | 7 | -6 | 6 |
| 22 | Каматамаре Сануки | 7 | -8 | 4 |
Хронология в първенството
| Ренофа Ямагучи | |
| Омия Ардижа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ренофа Ямагучи | Ренофа Ямагучи | Омия Ардижа | Омия Ардижа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фагиано Окаяма | |||||||
| 2 | Мачида Зелвия | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 3 | Оита Тринита | |||||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | - | - | - | ||||
| 5 | Токио Верди | |||||||
| 6 | Роасо Кумамото | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Мито Холихок | 3 - 0 | ||||||
| 8 | Албирекс Ниигата | |||||||
| 9 | Ависпа Фукуока | 2 - 1 | ||||||
| 10 | Йокохама ФК | |||||||
| 11 | Звейген Канадзава | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Токушима Вортис | 0 - 1 | ||||||
| 13 | Вентфорет Кофу | 2 - 1 | ||||||
| 14 | Мацумото Ямага | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 15 | Джеф Юнайтед Чиба | |||||||
| 16 | Гифу | |||||||
| 17 | Омия Ардижа | - | - | - | ||||
| 18 | Точиги СК | 2 - 5 | ||||||
| 19 | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | ||||||
| 20 | Киото Санга | |||||||
| 21 | Ехиме ФК | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 22 | Каматамаре Сануки | |||||||
Класиране в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Омия Ардижа | |
| Позиция | 4 | 17 |
| Точки | 14 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 21 |
| Точки | 8 | 0 |
Форма в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Омия Ардижа | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 1 |
2
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 0 |
0
0 3 |
Голове в шампионата
| Ренофа Ямагучи | Омия Ардижа | |
|
Вкарани
Получени |
15
10 |
10
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
5 |
5
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.25 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.35 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
