Япония - Джей2 Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
09:30
09:30
Рейлак Шига
Гираванц Китакюшу
Прогнози на потребителите
1 0% за Рейлак Шига
X 0% за равен
2 0% за Гираванц Китакюшу
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.95 | 3.20 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.15 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хиконе, а гостите от Китакюшу. Разстоянието между двата града е 516.2 км. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рейлак Шига - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Джей2 Лига | Гайнаре Тотори | 3 - 2 | Рейлак Шига | 2.15 | 3.07 | 3.25 |
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 1 - 0 | Кагошима Юнайтед | 5.35 | 3.69 | 1.56 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 1 - 4 | Ренофа Ямагучи | 3.10 | 3.21 | 2.15 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 0 | Рейлак Шига | 1.72 | 3.43 | 4.45 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 1 - 3 | Гайнаре Тотори | 2.30 | 3.00 | 3.02 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Саган Тошу | 2 - 0 | Рейлак Шига | 1.54 | 3.70 | 5.59 |
| 19.04.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 0 - 3 | Оита Тринита | 3.75 | 3.22 | 1.93 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 2 - 1 | Рюкю | 2.25 | 3.12 | 2.99 |
| 29.03.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 1 - 0 | Тегеваджаро М. | 3.77 | 3.26 | 1.88 |
| 22.03.2026 | Джей2 Лига | Рейлак Шига | 0 - 2 | Саган Тошу | 4.14 | 3.51 | 1.73 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 4 загуби в последните 7 домакинства.
Гираванц Китакюшу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Джей2 Лига | Гайнаре Тотори | 1 - 1 | Гираванц Китакюшу | 3.11 | 3.13 | 2.16 |
| 06.05.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 1 - 2 | Роасо Кумамото | 2.42 | 3.12 | 2.75 |
| 03.05.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 2 - 1 | Оита Тринита | 3.35 | 3.21 | 2.05 |
| 29.04.2026 | Джей2 Лига | Тегеваджаро М. | 3 - 0 | Гираванц Китакюшу | 1.48 | 3.82 | 6.17 |
| 25.04.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 2 - 2 | Ренофа Ямагучи | 3.05 | 3.21 | 2.18 |
| 18.04.2026 | Джей2 Лига | Рюкю | 0 - 2 | Гираванц Китакюшу | 2.36 | 3.11 | 2.84 |
| 12.04.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 0 - 1 | Саган Тошу | 3.25 | 3.33 | 2.03 |
| 05.04.2026 | Джей2 Лига | Кагошима Юнайтед | 1 - 1 | Гираванц Китакюшу | 1.57 | 3.77 | 5.01 |
| 29.03.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 1 - 0 | Рюкю | 2.04 | 3.24 | 3.26 |
| 22.03.2026 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 0 - 1 | Гираванц Китакюшу | 1.72 | 3.45 | 4.34 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Джей2 Лига | Гираванц Китакюшу | 1 - 2 | Рейлак Шига | 1.88 | 3.35 | 3.69 |
Джей2 Лига класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Вегалта Сендай | 16 | +18 | 40 | |||||
| 2 | Шонан Белмар | 16 | +10 | 31 | |||||
| 3 | Блаублиц Акита | 16 | +6 | 29 | |||||
| 4 | Сагамихара | 16 | +3 | 27 | |||||
| 5 | Йокохама ФК | 16 | +3 | 23 | |||||
| 6 | Теспа Гунма | 16 | -13 | 20 | |||||
| 7 | Монтедио Ямагата | 16 | -4 | 19 | |||||
| 8 | Точиги Сити | 16 | -15 | 18 | |||||
| 9 | Точиги СК | 16 | -4 | 17 | |||||
| 10 | Ванрауре Хачинохе | 16 | -4 | 16 | |||||
| 1 | Вентфорет Кофу | 16 | +8 | 32 | |||||
| 2 | Иваки | 16 | +4 | 28 | |||||
| 3 | Консадол Сапоро | 16 | +2 | 28 | |||||
| 4 | Омия Ардижа | 16 | +9 | 27 | |||||
| 5 | Гифу | 16 | 0 | 27 | |||||
| 6 | Фуджиеда МИФК | 16 | +1 | 26 | |||||
| 7 | Мацумото Ямага | 16 | +10 | 23 | |||||
| 8 | Джубило Ивата | 16 | -5 | 22 | |||||
| 9 | Фукушима Юнайтед | 16 | -10 | 16 | |||||
| 10 | Нагано Парсейро | 16 | -19 | 11 | |||||
| 1 | Каталер Тояма | 16 | +17 | 37 | |||||
| 2 | Кочи Юнайтед | 16 | +5 | 30 | |||||
| 3 | Албирекс Ниигата | 16 | +2 | 29 | |||||
| 4 | Токушима Вортис | 16 | +14 | 28 | |||||
| 5 | Ехиме ФК | 16 | +7 | 25 | |||||
| 6 | Звейген Канадзава | 16 | -8 | 22 | |||||
| 7 | Имабари | 16 | -3 | 19 | |||||
| 8 | Нара Клуб | 16 | -12 | 18 | |||||
| 9 | Осака | 16 | -3 | 17 | |||||
| 10 | Каматамаре Сануки | 16 | -19 | 15 | |||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | 16 | +23 | 43 | |||||
| 2 | Саган Тошу | 16 | +10 | 30 | |||||
| 3 | Кагошима Юнайтед | 16 | +3 | 27 | |||||
| 4 | Ренофа Ямагучи | 16 | +2 | 26 | |||||
| 5 | Роасо Кумамото | 16 | +1 | 25 | |||||
| 6 | Гайнаре Тотори | 16 | -6 | 22 | |||||
| 7 | Оита Тринита | 16 | +1 | 21 | |||||
| 8 | Рейлак Шига | 16 | -14 | 16 | |||||
| 9 | Гираванц Китакюшу | 16 | -10 | 15 | |||||
| 10 | Рюкю | 16 | -10 | 15 | |||||
Хронология в първенството
| Рейлак Шига | |
| Гираванц Китакюшу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рейлак Шига | Рейлак Шига | Гираванц Китакюшу | Гираванц Китакюшу | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вегалта Сендай | |||||||
| 2 | Шонан Белмар | |||||||
| 3 | Блаублиц Акита | |||||||
| 4 | Сагамихара | |||||||
| 5 | Йокохама ФК | |||||||
| 6 | Теспа Гунма | |||||||
| 7 | Монтедио Ямагата | |||||||
| 8 | Точиги Сити | |||||||
| 9 | Точиги СК | |||||||
| 10 | Ванрауре Хачинохе | |||||||
| 1 | Вентфорет Кофу | |||||||
| 2 | Иваки | |||||||
| 3 | Консадол Сапоро | |||||||
| 4 | Омия Ардижа | |||||||
| 5 | Гифу | |||||||
| 6 | Фуджиеда МИФК | |||||||
| 7 | Мацумото Ямага | |||||||
| 8 | Джубило Ивата | |||||||
| 9 | Фукушима Юнайтед | |||||||
| 10 | Нагано Парсейро | |||||||
| 1 | Каталер Тояма | |||||||
| 2 | Кочи Юнайтед | |||||||
| 3 | Албирекс Ниигата | |||||||
| 4 | Токушима Вортис | |||||||
| 5 | Ехиме ФК | |||||||
| 6 | Звейген Канадзава | |||||||
| 7 | Имабари | |||||||
| 8 | Нара Клуб | |||||||
| 9 | Осака | |||||||
| 10 | Каматамаре Сануки | |||||||
| 1 | Тегеваджаро Миядзаки | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Саган Тошу | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Кагошима Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Ренофа Ямагучи | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Роасо Кумамото | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 6 | Гайнаре Тотори | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Оита Тринита | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Рейлак Шига | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 9 | Гираванц Китакюшу | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Рюкю | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Рейлак Шига | Гираванц Китакюшу | |
| Победи | 5 | 4 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 10 | 9 |
| Вкарани Голове | 12 | 16 |
| Получени Голове | 26 | 26 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.62 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 56% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 81% |
| Гол/Гол | 38% | 56% |
| Над 1.5 | 69% | 75% |
| Над 2.5 | 44% | 50% |
| Над 3.5 | 19% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 2 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 4 | 4 |
| Вкарани Голове | 7 | 6 |
| Получени Голове | 13 | 12 |
| Средно Вкарани | 0.88 | 0.75 |
| Средно Получени | 1.62 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 75% | 62% |
| Мачове Получил | 62% | 75% |
| Гол/Гол | 38% | 38% |
| Над 1.5 | 62% | 75% |
| Над 2.5 | 50% | 25% |
| Над 3.5 | 25% | 12% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.95 | 3.20 | 2.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.48 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.15 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Рейлак Шига
X 0% за равен
2 0% за Гираванц Китакюшу
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
