Чили - Копа Чили (2018)
четвъртък, 14 юни, 2018
02:00
Рейнджърс Талка
Уачипато Талкауано
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Уачипато Талкауано
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.25 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.35 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.06.2018 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талка, а гостите от Талкауано.
Разстоянието между двата града е 195.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фискал де Талка,
който има капацитет от
8 200 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фискал де Талка.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рейнджърс Талка - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.08.2017 |
Копа Чили |
Унив. Католика |
3 - 1 |
Рейнджърс Талка |
1.24 |
5.25 |
9.05 |
| 09.07.2017 |
Копа Чили |
Рейнджърс Талка |
0 - 1 |
Унив. Католика |
5.33 |
3.82 |
1.52 |
| 30.07.2015 |
Копа Чили |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 2 |
Рейнджърс Талка |
1.40 |
4.14 |
6.76 |
| 01.06.2014 |
Копа Чили |
Рейнджърс Талка |
2 - 2 |
Унив. де Консепсион |
3.55 |
3.32 |
1.89 |
| 29.05.2014 |
Копа Чили |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 1 |
Рейнджърс Талка |
1.22 |
5.25 |
9.00 |
| 25.05.2014 |
Копа Чили |
Рейнджърс Талка |
1 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
4.75 |
3.67 |
1.59 |
| 21.05.2014 |
Копа Чили |
Палестино Сантяго |
0 - 1 |
Рейнджърс Талка |
1.61 |
3.61 |
4.62 |
| 26.04.2014 |
Примера Дивисион |
О'Хигинс Ранкагуа |
1 - 1 |
Рейнджърс Талка |
1.47 |
3.86 |
6.02 |
| 19.04.2014 |
Примера Дивисион |
Рейнджърс Талка |
0 - 2 |
Аудакс Италяно Сантяго |
1.93 |
3.33 |
3.56 |
| 11.04.2014 |
Примера Дивисион |
Депортес Икике |
0 - 1 |
Рейнджърс Талка |
2.22 |
3.26 |
2.93 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Уачипато Талкауано - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.05.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
2.42 |
3.27 |
2.63 |
| 21.05.2018 |
Примера Дивисион |
Курико Унидо |
2 - 1 |
Уачипато Талкауано |
2.09 |
3.27 |
3.18 |
| 12.05.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
1 - 1 |
Палестино Сантяго |
1.89 |
3.39 |
3.60 |
| 06.05.2018 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
3 - 1 |
Уачипато Талкауано |
1.76 |
3.50 |
4.07 |
| 28.04.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
2 - 2 |
Депортес Икике |
2.09 |
3.29 |
3.15 |
| 21.04.2018 |
Примера Дивисион |
Унион Еспаньола |
2 - 1 |
Уачипато Талкауано |
2.09 |
3.19 |
3.25 |
| 14.04.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
0 - 0 |
Депортес Темуко |
1.83 |
3.33 |
3.93 |
| 07.04.2018 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
0 - 0 |
Уачипато Талкауано |
1.93 |
3.35 |
3.52 |
| 31.03.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
2 - 0 |
Евертън Виня дел Мар |
2.21 |
3.24 |
2.94 |
| 20.03.2018 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
2 - 0 |
Унион Ла Калера |
2.05 |
3.24 |
3.25 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.01.2014 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
3 - 2 |
Рейнджърс Талка |
1.99 |
3.29 |
3.52 |
| 04.08.2013 |
Примера Дивисион |
Рейнджърс Талка |
1 - 0 |
Уачипато Талкауано |
2.23 |
3.21 |
2.93 |
| 20.05.2013 |
Примера Дивисион |
Рейнджърс Талка |
5 - 2 |
Уачипато Талкауано |
2.34 |
3.25 |
2.71 |
| 03.12.2012 |
Финална Фаза |
Рейнджърс Талка |
1 - 1 |
Уачипато Талкауано |
1.93 |
3.33 |
3.56 |
| 30.11.2012 |
Финална Фаза |
Уачипато Талкауано |
1 - 0 |
Рейнджърс Талка |
1.87 |
3.38 |
3.74 |
| 02.09.2012 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
1 - 2 |
Рейнджърс Талка |
2.14 |
3.20 |
3.05 |
| 25.03.2012 |
Примера Дивисион |
Рейнджърс Талка |
2 - 1 |
Уачипато Талкауано |
2.37 |
3.86 |
5.09 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Рейнджърс Талка имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рейнджърс Талка класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Уачипато Талкауано класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Универсидад Католика |
15 |
10 |
4 |
1 |
20 |
8 |
+12 |
34 |
| 2 |
Универсидад де Консепсион |
15 |
10 |
3 |
2 |
25 |
15 |
+10 |
33 |
| 3 |
Унион Ла Калера |
15 |
10 |
1 |
4 |
26 |
13 |
+13 |
31 |
| 4 |
Универсидад де Чили |
15 |
9 |
1 |
5 |
22 |
20 |
+2 |
28 |
| 5 |
Антофагаста |
15 |
7 |
5 |
3 |
24 |
20 |
+4 |
26 |
| 6 |
Коло-Коло Сантяго |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
24 |
| 7 |
Унион Еспаньола |
15 |
6 |
5 |
4 |
26 |
22 |
+4 |
23 |
| 8 |
О'Хигинс Ранкагуа |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
23 |
| 9 |
Палестино Сантяго |
15 |
5 |
4 |
6 |
22 |
23 |
-1 |
19 |
| 10 |
Уачипато Талкауано |
15 |
4 |
5 |
6 |
20 |
18 |
+2 |
17 |
| 11 |
Курико Унидо |
15 |
2 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
14 |
| 12 |
Депортес Икике |
15 |
3 |
5 |
7 |
18 |
20 |
-2 |
14 |
| 13 |
Депортес Темуко |
15 |
2 |
6 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
12 |
| 14 |
Сан Луис Килота |
15 |
2 |
5 |
8 |
9 |
25 |
-16 |
11 |
| 15 |
Аудакс Италяно Сантяго |
15 |
1 |
6 |
8 |
13 |
23 |
-10 |
9 |
| 16 |
Евертън Виня дел Мар |
15 |
2 |
3 |
10 |
15 |
27 |
-12 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.25 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.34 |
1.35 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.06.2018 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Уачипато Талкауано