Чили - Копа Чили (2025)
22:00
Рейнджърс Талка
Уачипато Талкауано
с общ резултат 0 - 2
Уачипато Талкауано2 - 0Рейнджърс Талка
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2025 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Талка, а гостите от Талкауано. Разстоянието между двата града е 195.2 км. Мачът ще се играе на стадион Фискал де Талка, който има капацитет от 8 200 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Фискал де Талка. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Отговорна Игра
Рейнджърс Талка - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2025 | Копа Чили | Депортес Темуко | 3 - 2 | Рейнджърс Талка | 2.90 | 3.34 | 2.18 |
| 08.02.2025 | Копа Чили | Рейнджърс Талка | 1 - 0 | Депортес Темуко | 1.69 | 3.48 | 4.42 |
| 02.02.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.65 | 3.69 | 4.41 |
| 26.01.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 3 - 1 | Рейнджърс Талка | 2.01 | 3.31 | 3.23 |
| 19.01.2025 | Приятелски срещи | Нубленсе Чилан | 1 - 2 | Рейнджърс Талка | 1.55 | 3.75 | 4.78 |
| 30.06.2024 | Копа Чили | Нубленсе Чилан | 4 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.77 | 3.44 | 3.91 |
| 27.06.2024 | Копа Чили | Рейнджърс Талка | 1 - 1 | Нубленсе Чилан | 3.67 | 3.38 | 1.83 |
| 09.02.2024 | Приятелски срещи | Рейнджърс Талка | 5 - 3 | Унион Еспаньола | 3.30 | 3.50 | 1.87 |
| 19.07.2023 | Копа Чили | Унив. де Консепсион | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.96 | 3.33 | 3.45 |
| 04.07.2021 | Копа Чили | Кокимбо Унидо | 0 - 0 | Рейнджърс Талка | 2.10 | 3.26 | 3.19 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Уачипато Талкауано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 3 - 1 | Депортес Ла Серена | 1.93 | 3.22 | 3.83 |
| 21.03.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 1 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.53 | 3.19 | 2.56 |
| 15.03.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 2 - 3 | Уачипато Талкауано | 2.24 | 3.29 | 2.94 |
| 08.03.2025 | Примера Дивисион | Унион Ла Калера | 1 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.26 | 2.94 | 3.23 |
| 02.03.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 2 - 1 | Коло-Коло Сантяго | 4.42 | 3.38 | 1.77 |
| 23.02.2025 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 4 - 0 | Евертън Виня дел Мар | 2.60 | 3.23 | 2.51 |
| 15.02.2025 | Примера Дивисион | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.41 | 3.19 | 2.76 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | О'Хигинс Ранкагуа | 0 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.44 | 3.15 | 2.68 |
| 02.02.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.65 | 3.69 | 4.41 |
| 26.01.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 5 - 0 | Депортес Темуко | 1.77 | 3.44 | 4.01 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2025 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.65 | 3.69 | 4.41 |
| 17.06.2018 | Копа Чили | Уачипато Талкауано | 2 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.84 | 3.37 | 3.78 |
| 14.06.2018 | Копа Чили | Рейнджърс Талка | 1 - 2 | Уачипато Талкауано | 2.17 | 3.22 | 2.99 |
| 11.01.2014 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 3 - 2 | Рейнджърс Талка | 1.99 | 3.29 | 3.52 |
| 04.08.2013 | Примера Дивисион | Рейнджърс Талка | 1 - 0 | Уачипато Талкауано | 2.23 | 3.21 | 2.93 |
| 20.05.2013 | Примера Дивисион | Рейнджърс Талка | 5 - 2 | Уачипато Талкауано | 2.34 | 3.25 | 2.71 |
| 03.12.2012 | Финална Фаза | Рейнджърс Талка | 1 - 1 | Уачипато Талкауано | 1.93 | 3.33 | 3.56 |
| 30.11.2012 | Финална Фаза | Уачипато Талкауано | 1 - 0 | Рейнджърс Талка | 1.87 | 3.38 | 3.74 |
| 02.09.2012 | Примера Дивисион | Уачипато Талкауано | 1 - 2 | Рейнджърс Талка | 2.14 | 3.20 | 3.05 |
| 25.03.2012 | Примера Дивисион | Рейнджърс Талка | 2 - 1 | Уачипато Талкауано | 2.37 | 3.86 | 5.09 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Рейнджърс Талка имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Рейнджърс Талка класиране
Уачипато Талкауано класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кокимбо Унидо | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Уачипато Талкауано | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Палестино Сантяго | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Унион Ла Калера | 6 | +4 | 10 |
| 5 | Аудакс Италяно Сантяго | 6 | +3 | 10 |
| 6 | О'Хигинс Ранкагуа | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Универсидад Католика | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Кобресал Ел Салвадор | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Универсидад де Чили | 5 | +3 | 7 |
| 10 | Коло-Коло Сантяго | 5 | +2 | 7 |
| 11 | Депортес Ла Серена | 6 | -4 | 7 |
| 12 | Нубленсе Чилан | 6 | -6 | 6 |
| 13 | Евертън Виня дел Мар | 6 | -5 | 5 |
| 14 | Унион Еспаньола | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Депортес Лимаче | 6 | -6 | 2 |
| 16 | Депортес Икике | 6 | -12 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.25 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.04.2025 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра