Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 21 юли, 2026
21:45
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.25 |
9.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.14 |
3.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кърколди, а гостите от Питърхед.
Разстоянието между двата града е 176.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Старкс Парк,
който има капацитет от
10 104 места.
Снимки от Google карта
стадион Старкс Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рейт Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Хамилтън |
1 - 1 |
Рейт Роувърс |
3.47 |
3.51 |
1.92 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Килмарнък |
0 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.59 |
3.95 |
4.77 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
3 - 1 |
Елгин Сити |
1.13 |
7.54 |
15.09 |
| 30.06.2026 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
4 - 0 |
Единбург Сити |
1.16 |
6.46 |
11.64 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Рейт Роувърс |
2 - 2 |
Хамилтън |
1.50 |
4.09 |
4.95 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
3 - 2 |
Рос Каунти |
2.62 |
3.43 |
2.35 |
| 24.04.2026 |
Чемпиъншип |
Сейнт Джонстън |
2 - 0 |
Рейт Роувърс |
1.53 |
3.87 |
5.42 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Арброут |
2 - 1 |
Рейт Роувърс |
2.75 |
2.91 |
2.56 |
| 14.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
0 - 2 |
Рейт Роувърс |
2.95 |
2.96 |
2.38 |
| 11.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
3 - 2 |
Грийнок Мортън |
1.90 |
3.23 |
3.80 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Питърхед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Елгин Сити |
1 - 3 |
Питърхед |
3.06 |
3.59 |
2.05 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Питърхед |
0 - 1 |
Хамилтън |
2.81 |
3.46 |
2.23 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Форфар Атлетик |
0 - 3 |
Питърхед |
- |
- |
- |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Келти Хартс |
1.81 |
3.52 |
3.70 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Хамилтън |
3 - 1 |
Питърхед |
1.61 |
3.82 |
4.49 |
| 18.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Куин ъф Саут |
3.35 |
3.48 |
1.91 |
| 14.04.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
0 - 2 |
Инвърнес КТ |
6.28 |
4.10 |
1.43 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Ийст Файф |
2 - 1 |
Питърхед |
2.53 |
3.39 |
2.40 |
| 28.03.2026 |
Първа Лига |
Алоа Атлетик |
1 - 2 |
Питърхед |
1.98 |
3.42 |
3.22 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Питърхед |
1 - 1 |
Монтроуз |
1.95 |
3.45 |
3.23 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.07.2022 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
6 - 0 |
Питърхед |
1.54 |
3.90 |
5.23 |
| 04.01.2020 |
Първа Лига |
Рейт Роувърс |
2 - 1 |
Питърхед |
1.67 |
3.81 |
4.48 |
| 23.11.2019 |
Купа на Шотландия |
Рейт Роувърс |
1 - 0 |
Питърхед |
1.59 |
3.86 |
4.95 |
| 02.11.2019 |
Първа Лига |
Питърхед |
2 - 0 |
Рейт Роувърс |
3.83 |
3.73 |
1.82 |
| 14.09.2019 |
Първа Лига |
Рейт Роувърс |
4 - 0 |
Питърхед |
1.76 |
3.59 |
4.18 |
| 23.07.2019 |
Купа на Лигата |
Рейт Роувърс |
3 - 1 |
Питърхед |
2.27 |
3.26 |
2.94 |
| 18.11.2017 |
Купа на Шотландия |
Питърхед |
3 - 0 |
Рейт Роувърс |
2.71 |
3.32 |
2.35 |
| 01.12.2009 |
Шотландия |
Питърхед |
1 - 4 |
Рейт Роувърс |
2.86 |
3.38 |
2.20 |
| 28.11.2009 |
Шотландия |
Рейт Роувърс |
0 - 0 |
Питърхед |
1.69 |
3.60 |
4.25 |
| 28.02.2009 |
Първа Лига |
Рейт Роувърс |
3 - 3 |
Питърхед |
1.76 |
3.55 |
3.90 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рейт Роувърс имат изиграни 7 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рейт Роувърс класиране в Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сейнт Джонстън |
36 |
22 |
11 |
3 |
67 |
25 |
+42 |
77 |
| 2 |
Партик Тисъл |
36 |
17 |
15 |
4 |
53 |
36 |
+17 |
66 |
| 3 |
Арброут |
36 |
13 |
13 |
10 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 4 |
Дънфърмлин |
36 |
14 |
9 |
13 |
52 |
41 |
+11 |
51 |
| 5 |
Рейт Роувърс |
36 |
12 |
9 |
15 |
43 |
42 |
+1 |
45 |
| 6 |
Куинс парк ФК |
36 |
9 |
14 |
13 |
35 |
48 |
-13 |
41 |
| 7 |
Еър Юнайтед |
36 |
8 |
15 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
39 |
| 8 |
Грийнок Мортън |
36 |
8 |
14 |
14 |
36 |
52 |
-16 |
38 |
| 9 |
Еърдриониънс |
36 |
8 |
12 |
16 |
35 |
49 |
-14 |
36 |
| 10 |
Рос Каунти |
36 |
8 |
10 |
18 |
36 |
57 |
-21 |
34 |
Питърхед класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.25 |
9.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.14 |
3.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите