Латвия - Вирслига (2026)
събота, 16 май, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
7.02 |
12.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.07 |
4.65 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
10.34 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.65 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.93 |
1.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рига, а гостите от Йелгава.
Разстоянието между двата града е 40.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сконто,
който има капацитет от
8 087 места.
Снимки от Google карта
стадион Сконто.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рига ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Вирслига |
Рига ФК |
4 - 1 |
Ауда Кекава |
1.47 |
4.15 |
5.32 |
| 08.05.2026 |
Вирслига |
БФЦ Даугавпилс |
1 - 3 |
Рига ФК |
8.55 |
5.20 |
1.26 |
| 03.05.2026 |
Вирслига |
Рига ФК |
1 - 0 |
Лиепая |
1.24 |
5.20 |
9.69 |
| 28.04.2026 |
Вирслига |
РФШ Рига |
3 - 3 |
Рига ФК |
2.61 |
3.22 |
2.39 |
| 22.04.2026 |
Вирслига |
Рига ФК |
4 - 0 |
Огре Юнайтед |
1.02 |
11.95 |
50.90 |
| 18.04.2026 |
Вирслига |
Гробиня |
0 - 3 |
Рига ФК |
11.21 |
5.65 |
1.19 |
| 14.04.2026 |
Вирслига |
Супер Нова Рига |
1 - 4 |
Рига ФК |
10.71 |
5.68 |
1.20 |
| 09.04.2026 |
Вирслига |
Рига ФК |
3 - 3 |
Тукумс 2000 |
1.17 |
6.20 |
11.83 |
| 04.04.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 8 |
Рига ФК |
8.37 |
5.02 |
1.27 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Легия Варшава |
3 - 1 |
Рига ФК |
- |
- |
- |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 равенство
в последните 4 домакинства.
ФШ Йелгава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Вирслига |
Гробиня |
0 - 0 |
ФШ Йелгава |
2.58 |
3.07 |
2.51 |
| 06.05.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
1 - 0 |
Супер Нова Рига |
2.29 |
3.12 |
2.85 |
| 01.05.2026 |
Вирслига |
Тукумс 2000 |
5 - 0 |
ФШ Йелгава |
2.46 |
3.27 |
2.51 |
| 27.04.2026 |
Вирслига |
Огре Юнайтед |
0 - 1 |
ФШ Йелгава |
3.12 |
3.28 |
2.07 |
| 21.04.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
2 - 3 |
Ауда Кекава |
4.49 |
3.65 |
1.64 |
| 16.04.2026 |
Вирслига |
БФЦ Даугавпилс |
1 - 0 |
ФШ Йелгава |
2.25 |
3.35 |
2.73 |
| 12.04.2026 |
Вирслига |
Лиепая |
1 - 1 |
ФШ Йелгава |
1.61 |
3.70 |
4.65 |
| 08.04.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
РФШ Рига |
8.88 |
5.44 |
1.23 |
| 04.04.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 8 |
Рига ФК |
8.37 |
5.02 |
1.27 |
| 21.03.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 1 |
Гробиня |
2.10 |
3.21 |
3.16 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 8 |
Рига ФК |
8.37 |
5.02 |
1.27 |
| 21.09.2025 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
2 - 3 |
Рига ФК |
11.97 |
5.46 |
1.19 |
| 01.07.2025 |
Вирслига |
Рига ФК |
3 - 0 |
ФШ Йелгава |
1.10 |
7.62 |
15.57 |
| 10.05.2025 |
Вирслига |
Рига ФК |
2 - 0 |
ФШ Йелгава |
1.11 |
7.58 |
14.96 |
| 15.03.2025 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
1 - 1 |
Рига ФК |
11.80 |
6.20 |
1.16 |
| 05.10.2024 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
0 - 2 |
Рига ФК |
17.06 |
8.02 |
1.09 |
| 19.07.2024 |
Вирслига |
Рига ФК |
6 - 1 |
ФШ Йелгава |
1.04 |
10.10 |
26.80 |
| 19.05.2024 |
Вирслига |
ФШ Йелгава |
1 - 5 |
Рига ФК |
13.66 |
6.23 |
1.15 |
| 08.04.2024 |
Вирслига |
Рига ФК |
2 - 0 |
ФШ Йелгава |
1.07 |
8.66 |
20.21 |
| 01.09.2023 |
Вирслига |
Рига ФК |
3 - 5 |
ФШ Йелгава |
1.08 |
9.91 |
22.79 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Рига ФК имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Вирслига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
РФШ Рига |
12 |
10 |
1 |
1 |
26 |
9 |
+17 |
31 |
| 2 |
Рига ФК |
12 |
9 |
2 |
1 |
40 |
14 |
+26 |
29 |
| 3 |
Ауда Кекава |
12 |
8 |
1 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
25 |
| 4 |
Лиепая |
12 |
4 |
3 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
15 |
| 5 |
Супер Нова Рига |
12 |
4 |
2 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
14 |
| 6 |
БФЦ Даугавпилс |
12 |
4 |
2 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 7 |
Тукумс 2000 |
12 |
2 |
6 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
12 |
| 8 |
ФШ Йелгава |
12 |
3 |
3 |
6 |
8 |
22 |
-14 |
12 |
| 9 |
Гробиня |
12 |
2 |
5 |
5 |
6 |
18 |
-12 |
11 |
| 10 |
Огре Юнайтед |
12 |
0 |
3 |
9 |
10 |
29 |
-19 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рига ФК |
|
| ФШ Йелгава |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рига ФК |
Рига ФК |
|
ФШ Йелгава |
ФШ Йелгава |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
РФШ Рига |
|
3 - 3 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Рига ФК |
- |
- |
- |
|
0 - 8 |
|
|
| 3 |
Ауда Кекава |
4 - 1 |
1 - 2 |
4 - 1 |
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Лиепая |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Супер Нова Рига |
|
1 - 4 |
|
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
БФЦ Даугавпилс |
4 - 2 |
1 - 3 |
4 - 2 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Тукумс 2000 |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
2 - 1 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 8 |
ФШ Йелгава |
|
0 - 8 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Гробиня |
|
0 - 3 |
|
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Огре Юнайтед |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рига ФК |
ФШ Йелгава |
| Победи |
9 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
40 |
8 |
| Получени Голове |
14 |
22 |
| Средно Вкарани |
3.33 |
0.67 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
75% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
92% |
50% |
| Над 2.5 |
92% |
33% |
| Над 3.5 |
67% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
16 |
3 |
| Получени Голове |
6 |
8 |
| Средно Вкарани |
3.20 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
60% |
33% |
| Над 1.5 |
80% |
50% |
| Над 2.5 |
80% |
17% |
| Над 3.5 |
80% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
7.02 |
12.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.07 |
4.65 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.03 |
10.34 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.65 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.22 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.93 |
1.74 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.88 |
1.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака