Латвия - Вирслига (2017)
18:00
Рига ФК
Спартакс Юрмала
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рига, а гостите от Юрмала. Разстоянието между двата града е 20.5 км. Мачът ще се играе на стадион Сконто, който има капацитет от 8 087 места. Снимки от Google карта стадион Сконто. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рига ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Вирслига | Вентспилс | 0 - 0 | Рига ФК | 2.20 | 2.96 | 3.07 |
| 17.05.2017 | Купа на Латвия | Рига ФК | 1 - 1 | Вентспилс | 2.17 | 2.96 | 3.12 |
| 13.05.2017 | Вирслига | Рига ФК | 0 - 2 | Лиепая | 1.83 | 3.25 | 3.81 |
| 08.05.2017 | Вирслига | Рига ФК | 2 - 1 | СК Бабите *** | 1.12 | 6.69 | 13.89 |
| 30.04.2017 | Вирслига | Йелгава | 0 - 3 | Рига ФК | 2.80 | 3.13 | 2.32 |
| 22.04.2017 | Вирслига | РФШ Рига | 0 - 1 | Рига ФК | 2.79 | 2.97 | 2.41 |
| 16.04.2017 | Вирслига | Рига ФК | 2 - 2 | Метта Рига | 1.30 | 4.42 | 9.50 |
| 09.04.2017 | Купа на Латвия | Рига ФК | 3 - 0 | БФЦ Даугавпилс | 1.10 | 6.66 | 18.10 |
| 02.04.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | Рига ФК | 2.78 | 3.09 | 2.32 |
| 18.03.2017 | Вирслига | Рига ФК | 0 - 0 | Вентспилс | 2.32 | 3.16 | 2.71 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
*** - Служебен резултат
Спартакс Юрмала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 1 - 0 | Метта Рига | 1.35 | 4.44 | 6.65 |
| 12.05.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | РФШ Рига | 1.92 | 3.19 | 3.55 |
| 07.05.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 0 | Вентспилс | 2.20 | 2.99 | 3.09 |
| 29.04.2017 | Вирслига | Лиепая | 1 - 3 | Спартакс Юрмала | 2.24 | 3.22 | 2.80 |
| 22.04.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 2 | СК Бабите *** | 1.15 | 6.33 | 12.04 |
| 14.04.2017 | Вирслига | Йелгава | 1 - 2 | Спартакс Юрмала | 2.70 | 3.09 | 2.39 |
| 08.04.2017 | Купа на Латвия | Спартакс Юрмала | 1 - 0 | Йелгава | 2.25 | 2.97 | 3.13 |
| 02.04.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | Рига ФК | 2.78 | 3.09 | 2.32 |
| 18.03.2017 | Вирслига | Метта Рига | 2 - 4 | Спартакс Юрмала | 5.47 | 3.70 | 1.52 |
| 12.03.2017 | Вирслига | РФШ Рига | 2 - 1 | Спартакс Юрмала | 2.61 | 3.09 | 2.48 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | Рига ФК | 2.78 | 3.09 | 2.32 |
| 05.11.2016 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 3 | Рига ФК *** | 2.22 | 3.20 | 3.03 |
| 11.09.2016 | Вирслига | Рига ФК | 1 - 1 | Спартакс Юрмала | 4.22 | 3.48 | 1.73 |
| 10.07.2016 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 1 - 0 | Рига ФК | 1.68 | 3.35 | 4.50 |
| 08.05.2016 | Вирслига | Рига ФК | 0 - 0 | Спартакс Юрмала | - | - | - |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рига ФК имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Вирслига класиране към 27.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартакс Юрмала | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Лиепая | 8 | +4 | 13 |
| 3 | Рига ФК | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Вентспилс | 8 | +2 | 11 |
| 5 | Йелгава | 7 | -4 | 9 |
| 6 | РФШ Рига | 7 | -5 | 6 |
| 7 | Метта Рига | 8 | -7 | 5 |
| 8 | СК Бабите | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Рига ФК | |
| Спартакс Юрмала | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рига ФК | Рига ФК | Спартакс Юрмала | Спартакс Юрмала | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спартакс Юрмала | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 2 | Лиепая | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 3 | Рига ФК | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 4 | Вентспилс | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Йелгава | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 6 | РФШ Рига | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Метта Рига | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 8 | СК Бабите | 2 - 1* | 2 - 1* | 2 - 2* | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Рига ФК | Спартакс Юрмала | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 12 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 2 | 9 |
Форма в шампионата
| Рига ФК | Спартакс Юрмала | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 2 |
6
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 1 |
3
0 1 |
Голове в шампионата
| Рига ФК | Спартакс Юрмала | |
|
Вкарани
Получени |
7
6 |
15
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
4 |
10
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.25 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.05.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
