Приятелски Срещи - Клубни
13:00
Рио Аве
(Португалия)
Санта Клара
(Португалия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 3.33 | 3.23 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.26 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.38 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила до Конде, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 503.2 км.
Отговорна Игра
Рио Аве - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07.2024 | Приятелски срещи | Жил Висенте | 2 - 1 | Рио Аве | - | - | - |
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Рио Аве | 3 - 2 | Ароука | - | - | - |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Рио Аве | 1 - 2 | Морейрензе | - | - | - |
| 17.05.2024 | Примейра Лига | Рио Аве | 1 - 1 | Бенфика | 6.61 | 5.10 | 1.39 |
| 11.05.2024 | Примейра Лига | Портимонензе | 2 - 2 | Рио Аве | 2.22 | 3.36 | 3.15 |
| 04.05.2024 | Примейра Лига | Рио Аве | 2 - 1 | Витория Гимараеш | 2.99 | 3.17 | 2.41 |
| 27.04.2024 | Примейра Лига | Визела | 1 - 1 | Рио Аве | 2.81 | 3.17 | 2.53 |
| 19.04.2024 | Примейра Лига | Рио Аве | 1 - 1 | Ароука | 2.55 | 3.14 | 2.81 |
| 14.04.2024 | Примейра Лига | Ещрела Амадора | 2 - 2 | Рио Аве | 2.51 | 3.07 | 2.94 |
| 06.04.2024 | Примейра Лига | Рио Аве | 3 - 0 | Жил Висенте | 2.29 | 3.17 | 3.21 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Униао Лейрия | 1.42 | 4.13 | 6.48 |
| 12.05.2024 | Лига Португал 2 | Мафра | 0 - 2 | Санта Клара | 5.52 | 3.69 | 1.54 |
| 03.05.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Ош Белененсеш | 1.31 | 4.45 | 8.47 |
| 28.04.2024 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 2 | Санта Клара | 3.72 | 3.37 | 1.85 |
| 20.04.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Тондела | 1.52 | 3.67 | 5.74 |
| 14.04.2024 | Лига Португал 2 | Маритимо | 0 - 0 | Санта Клара | 2.53 | 2.90 | 2.81 |
| 07.04.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 1 | Пасош Ферейра | 1.66 | 3.40 | 4.90 |
| 30.03.2024 | Лига Португал 2 | АВС Футбол САД | 1 - 2 | Санта Клара | 2.78 | 2.95 | 2.51 |
| 17.03.2024 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 1 | Насионал Мадейра | 1.82 | 3.37 | 3.92 |
| 09.03.2024 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 1 | Санта Клара | 3.29 | 3.13 | 2.10 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2023 | Примейра Лига | Санта Клара | 0 - 2 | Рио Аве | 2.56 | 2.88 | 2.98 |
| 02.10.2022 | Примейра Лига | Рио Аве | 1 - 0 | Санта Клара | 2.45 | 3.11 | 2.92 |
| 23.07.2022 | Приятелски срещи | Рио Аве | 0 - 2 | Санта Клара | 2.34 | 3.19 | 2.70 |
| 22.09.2021 | Купа на Лигата | Рио Аве | 2 - 2 | Санта Клара | 2.78 | 3.10 | 2.57 |
| 11.05.2021 | Примейра Лига | Санта Клара | 1 - 0 | Рио Аве | 2.37 | 3.07 | 3.15 |
| 25.01.2021 | Примейра Лига | Рио Аве | 1 - 2 | Санта Клара | 2.07 | 3.04 | 3.95 |
| 18.07.2020 | Примейра Лига | Рио Аве | 2 - 2 | Санта Клара | 1.46 | 4.17 | 6.92 |
| 10.01.2020 | Примейра Лига | Санта Клара | 0 - 1 | Рио Аве | 2.72 | 3.15 | 2.62 |
| 20.07.2019 | Приятелски срещи | Рио Аве | 1 - 1 | Санта Клара | 2.24 | 3.38 | 2.81 |
| 15.02.2019 | Примейра Лига | Рио Аве | 1 - 2 | Санта Клара | 1.79 | 3.46 | 4.52 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рио Аве имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 3.33 | 3.23 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.26 | 1.71 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.43 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.38 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра