Люксембург - Национална Дивизия (2017 - 2018)
20:30
РМ Хам Бенфика
Диферданж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.82 | 3.60 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.26 | 1.21 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.52 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.12 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люксембург, а гостите от Диферданж. Разстоянието между двата града е 19.8 км. Мачът ще се играе на стадион Люксембург-Центс, който има капацитет от 2 800 места. Снимки от Google карта стадион Люксембург-Центс. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
| 07.03.2018 | Нац. Дивизия | ЮС Еш | 2 - 3 | РМ Хам Бенфика | 2.21 | 3.68 | 2.57 |
| 18.02.2018 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | Расинг ФК Унион *** | 1.81 | 3.64 | 3.47 |
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | УНА Щрасен | 1.80 | 3.74 | 3.39 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.29 | 5.22 | 6.68 |
| 04.11.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Виктория Роспорт | 1.68 | 3.76 | 4.01 |
| 14.10.2017 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 2 - 2 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 01.10.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | ЮС Хостерт | 1.91 | 3.67 | 3.12 |
| 15.09.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Жюнес Еш | 2.66 | 3.43 | 2.19 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
*** - Служебен резултат
Диферданж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 1 - 2 | Диферданж | - | - | - |
| 07.03.2018 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 0 | Жюнес Еш | 1.71 | 4.14 | 3.40 |
| 18.02.2018 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 1 | ЮС Еш | 1.13 | 6.91 | 14.17 |
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 0 - 0 | Диферданж | 1.42 | 4.37 | 5.47 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 2 - 1 | Диферданж | 3.63 | 3.95 | 1.71 |
| 05.11.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 0 - 2 | Диферданж | - | - | - |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 5 - 0 | УНА Щрасен | 1.20 | 5.72 | 9.21 |
| 15.10.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 6 - 3 | Диферданж | 1.99 | 3.90 | 2.77 |
| 30.09.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 1 | Расинг ФК Унион | - | - | - |
| 16.09.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 0 | Диферданж | 2.67 | 4.02 | 1.98 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 0 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.11 | 6.98 | 14.28 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 1 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.23 | 5.45 | 8.53 |
| 01.10.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 3 | Диферданж | 6.00 | 4.45 | 1.40 |
| 09.04.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 4 - 2 | Диферданж | - | - | - |
| 27.09.2015 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.00 | 5.25 |
| 13.04.2014 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 2 | Диферданж | 4.33 | 3.40 | 1.72 |
| 03.10.2013 | Нац. Дивизия | Диферданж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.60 | 3.50 | 5.00 |
| 12.05.2013 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Диферданж | 2.43 | 3.20 | 2.53 |
| 10.11.2012 | Нац. Дивизия | Диферданж | 4 - 2 | РМ Хам Бенфика | 2.10 | 3.30 | 3.00 |
| 15.04.2012 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.83 | 3.35 | 3.63 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на РМ Хам Бенфика имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 14.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 15 | +30 | 38 |
| 2 | Прогрес Нидеркорн | 15 | +30 | 37 |
| 3 | Диферданж | 15 | +15 | 26 |
| 4 | Фола Еш | 15 | +9 | 25 |
| 5 | Жюнес Еш | 15 | +5 | 24 |
| 6 | ЮС Хостерт | 15 | +3 | 23 |
| 7 | РМ Хам Бенфика | 15 | +2 | 23 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 15 | -2 | 20 |
| 9 | Юнион Титус Петанж | 15 | -5 | 19 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 15 | -1 | 16 |
| 11 | Роданж 91 | 15 | -13 | 15 |
| 12 | Виктория Роспорт | 15 | -13 | 14 |
| 13 | УНА Щрасен | 15 | -30 | 9 |
| 14 | ЮС Еш | 15 | -30 | 3 |
Хронология в първенството
| РМ Хам Бенфика | |
| Диферданж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | Диферданж | Диферданж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Диферданж | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Фола Еш | 2 - 1 | 6 - 3 | 6 - 3 | ||||
| 5 | Жюнес Еш | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 6 | ЮС Хостерт | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | РМ Хам Бенфика | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 4 - 0 | |||
| 9 | Юнион Титус Петанж | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 10 | Расинг ФК Унион | 0 - 3* | 0 - 3* | 2 - 1 | ||||
| 11 | Роданж 91 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Виктория Роспорт | 1 - 2 | 1 - 2 | 6 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 13 | УНА Щрасен | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 0 | ||||
| 14 | ЮС Еш | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 4 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Диферданж | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 23 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 11 | 7 |
Форма в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Диферданж | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 4 |
8
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 3 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Диферданж | |
|
Вкарани
Получени |
21
19 |
33
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
11 |
10
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.82 | 3.60 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.26 | 1.21 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.52 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.12 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.55 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
