Люксембург - Национална Дивизия (2017 - 2018)
17:00
РМ Хам Бенфика
Расинг ФК Унион
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.64 | 3.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.82 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.88 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Люксембург. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 1.5 км. Мачът ще се играе на стадион Люксембург-Центс, който има капацитет от 2 800 места. Снимки от Google карта стадион Люксембург-Центс. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | УНА Щрасен | 1.80 | 3.74 | 3.39 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.29 | 5.22 | 6.68 |
| 04.11.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Виктория Роспорт | 1.68 | 3.76 | 4.01 |
| 14.10.2017 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 2 - 2 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 01.10.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | ЮС Хостерт | 1.91 | 3.67 | 3.12 |
| 15.09.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Жюнес Еш | 2.66 | 3.43 | 2.19 |
| 10.09.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.90 | 3.75 | 3.15 |
| 24.08.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 3 | Ф91 Дюделанж | 5.85 | 4.39 | 1.40 |
| 18.08.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 0 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.11 | 6.98 | 14.28 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Расинг ФК Унион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 0 - 2 | Расинг ФК Унион | 2.00 | 3.57 | 2.99 |
| 19.11.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 3 - 2 | Роданж 91 | 1.78 | 3.75 | 3.48 |
| 05.11.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | Жюнес Еш | 2.00 | 4.00 | 2.80 |
| 22.10.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 4 - 2 | Расинг ФК Унион | 1.88 | 3.48 | 3.41 |
| 15.10.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 5.94 | 5.65 | 1.29 |
| 30.09.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 1 | Расинг ФК Унион | - | - | - |
| 17.09.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | ЮС Еш | 1.73 | 3.77 | 3.70 |
| 10.09.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 2 - 1 | Расинг ФК Унион | 1.65 | 4.03 | 3.69 |
| 24.08.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | УНА Щрасен | 2.12 | 3.94 | 2.56 |
| 20.08.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 3 - 3 | Расинг ФК Унион | 1.23 | 5.59 | 8.00 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.05 | 3.28 | 3.13 |
| 25.09.2016 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.67 | 3.60 | 4.18 |
| 22.05.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 3 - 3 | Расинг ФК Унион | - | - | - |
| 02.08.2015 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 4 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 19.04.2014 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | 2.70 | 3.25 | 2.30 |
| 20.10.2013 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Расинг ФК Унион | 2.20 | 3.35 | 2.70 |
| 14.04.2013 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 4 - 1 | Расинг ФК Унион | 2.20 | 3.40 | 2.75 |
| 23.09.2012 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 2.75 | 3.20 | 2.30 |
| 25.02.2012 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 4 - 0 | Расинг ФК Унион | 1.98 | 3.28 | 3.23 |
| 14.08.2011 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 2.05 | 3.20 | 3.15 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на РМ Хам Бенфика имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 18.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Прогрес Нидеркорн | 13 | +26 | 31 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 12 | +26 | 29 |
| 3 | Фола Еш | 12 | +9 | 21 |
| 4 | Жюнес Еш | 12 | +6 | 20 |
| 5 | РМ Хам Бенфика | 12 | +4 | 19 |
| 6 | ЮС Хостерт | 12 | +2 | 19 |
| 7 | Диферданж | 12 | +9 | 17 |
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 12 | -2 | 16 |
| 9 | Юнион Титус Петанж | 12 | -5 | 15 |
| 10 | Роданж 91 | 13 | -12 | 14 |
| 11 | Расинг ФК Унион | 12 | -3 | 12 |
| 12 | Виктория Роспорт | 12 | -13 | 11 |
| 13 | УНА Щрасен | 12 | -23 | 9 |
| 14 | ЮС Еш | 12 | -24 | 3 |
Хронология в първенството
| РМ Хам Бенфика | |
| Расинг ФК Унион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | Расинг ФК Унион | Расинг ФК Унион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | 2 - 3 | |||||
| 2 | Ф91 Дюделанж | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 3 | Фола Еш | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 4 | Жюнес Еш | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | ||||
| 5 | РМ Хам Бенфика | - | - | - | ||||
| 6 | ЮС Хостерт | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Диферданж | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 9 | Юнион Титус Петанж | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Роданж 91 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 11 | Расинг ФК Унион | - | - | - | ||||
| 12 | Виктория Роспорт | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 13 | УНА Щрасен | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 14 | ЮС Еш | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Расинг ФК Унион | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 19 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 10 | 4 |
Форма в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Расинг ФК Унион | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 3 |
3
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 2 |
1
1 4 |
Голове в шампионата
| РМ Хам Бенфика | Расинг ФК Унион | |
|
Вкарани
Получени |
18
14 |
20
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
8 |
10
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.64 | 3.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 1.82 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.88 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.58 | 1.43 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
