Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
РМ Хам Бенфика
УНА Щрасен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.05 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 1.29 | 1.46 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.56 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Люксембург, а гостите от Щрасен. Разстоянието между двата града е 4.6 км. Мачът ще се играе на стадион Люксембург-Центс, който има капацитет от 2 800 места. Снимки от Google карта стадион Люксембург-Центс. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 4 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.51 | 3.76 | 5.20 |
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Виктория Роспорт | 2.36 | 3.22 | 2.63 |
| 30.04.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.60 | 3.69 | 4.56 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 2 | Каерйенг | 1.81 | 3.56 | 3.48 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 3 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.71 | 11.62 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Рюмеланж | 1.85 | 3.45 | 3.55 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 1 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.23 | 5.45 | 8.53 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.05 | 3.28 | 3.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.85 | 3.43 | 3.45 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
УНА Щрасен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 3 - 1 | Юнион Титус | 2.10 | 3.37 | 2.86 |
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 3 | УНА Щрасен | 2.83 | 3.25 | 2.20 |
| 01.05.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 1 - 1 | Жюнес Еш | 2.23 | 3.45 | 2.65 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | 6.23 | 4.19 | 1.40 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 5 - 1 | УНА Щрасен | 2.05 | 3.80 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 1.33 | 4.55 | 7.25 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 0 - 3 | УНА Щрасен | 2.39 | 3.21 | 2.55 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Каерйенг | 1.50 | 4.00 | 5.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 5 - 0 | УНА Щрасен | 1.34 | 4.38 | 7.13 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.53 | 3.65 | 5.35 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2016 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 5 | РМ Хам Бенфика | 1.77 | 3.34 | 3.94 |
| 08.05.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 4 - 0 | УНА Щрасен | - | - | - |
| 08.11.2015 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 0 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на РМ Хам Бенфика имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Национална Дивизия класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 25 | +52 | 62 |
| 2 | Диферданж | 25 | +40 | 62 |
| 3 | Фола Еш | 25 | +33 | 53 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 25 | +18 | 41 |
| 5 | УНА Щрасен | 25 | -8 | 36 |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 25 | +1 | 32 |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 25 | -13 | 30 |
| 8 | Жюнес Еш | 25 | -7 | 29 |
| 9 | Виктория Роспорт | 25 | -12 | 28 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 25 | -13 | 27 |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 25 | -18 | 25 |
| 12 | Жюнес Канах | 25 | -22 | 23 |
| 13 | Каерйенг | 25 | -24 | 22 |
| 14 | Рюмеланж | 25 | -27 | 20 |
Хронология в първенството
| РМ Хам Бенфика | |
| УНА Щрасен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | УНА Щрасен | УНА Щрасен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Диферданж | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Фола Еш | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 0 - 3 | 4 - 1 | 0 - 3 | 1 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 5 | УНА Щрасен | 0 - 5 | - | - | - | |||
| 6 | Юнион Титус Петанж | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 8 | Жюнес Еш | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Виктория Роспорт | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Расинг ФК Унион | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | РМ Хам Бенфика | - | - | - | 0 - 5 | |||
| 12 | Жюнес Канах | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 13 | Каерйенг | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 14 | Рюмеланж | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| РМ Хам Бенфика | УНА Щрасен | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 25 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 11 | 19 |
Форма в шампионата
| РМ Хам Бенфика | УНА Щрасен | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 14 |
11
3 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 7 |
6
1 5 |
Голове в шампионата
| РМ Хам Бенфика | УНА Щрасен | |
|
Вкарани
Получени |
28
46 |
38
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
20 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.05 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.31 | 1.29 | 1.46 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.56 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
