Япония - Джей2 Лига (2018)
06:00
Роасо Кумамото
Токушима Вортис
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.59 | 3.29 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.34 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кумамото, а гостите от Токушима. Разстоянието между двата града е 381.8 км. Мачът ще се играе на стадион Кумамото, който има капацитет от 32 000 места. Размерите на терена са 107 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Кумамото. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Роасо Кумамото - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Ренофа Ямагучи | 4 - 1 | Роасо Кумамото | 2.10 | 3.08 | 3.38 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Оита Тринита | 2 - 1 | Роасо Кумамото | 2.01 | 3.26 | 3.45 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 4 | Звейген Канадзава | 2.19 | 3.14 | 3.15 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Йокохама ФК | 2 - 0 | Роасо Кумамото | 1.87 | 3.28 | 3.97 |
| 28.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 2 | В-Варен Нагазаки | 3.34 | 3.01 | 2.17 |
| 22.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Токушима Вортис | 4.49 | 3.48 | 1.71 |
| 14.10.2017 | Джей2 Лига | Киото Санга | 2 - 1 | Роасо Кумамото | 1.72 | 3.32 | 4.61 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Мацумото Ямага | 1 - 0 | Роасо Кумамото | 1.54 | 3.66 | 5.80 |
| 01.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 1 | Ехиме ФК | 2.72 | 3.00 | 2.54 |
| 24.09.2017 | Джей2 Лига | Монтедио Ямагата | 0 - 1 | Роасо Кумамото | 1.92 | 3.06 | 3.99 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Токушима Вортис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 0 - 1 | Фагиано Окаяма | 1.84 | 3.13 | 4.29 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Токио Верди | 2 - 1 | Токушима Вортис | 2.63 | 3.32 | 2.41 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 1 - 0 | Оита Тринита | 2.06 | 3.28 | 3.28 |
| 05.11.2017 | Джей2 Лига | Ехиме ФК | 1 - 3 | Токушима Вортис | 3.82 | 3.44 | 1.85 |
| 28.10.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 2 - 3 | Мито Холихок | 1.65 | 3.46 | 4.99 |
| 22.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Токушима Вортис | 4.49 | 3.48 | 1.71 |
| 14.10.2017 | Джей2 Лига | Гифу | 0 - 2 | Токушима Вортис | 3.15 | 3.30 | 2.10 |
| 07.10.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 4 - 1 | Теспа Гунма | 1.46 | 4.17 | 5.88 |
| 01.10.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 0 | Токушима Вортис | 3.61 | 3.20 | 1.96 |
| 23.09.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 2 - 2 | Мачида Зелвия | 1.90 | 3.28 | 3.79 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Токушима Вортис | 4.49 | 3.48 | 1.71 |
| 17.06.2017 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 3 - 0 | Роасо Кумамото | 1.63 | 3.50 | 5.03 |
| 20.07.2016 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Токушима Вортис | 2.70 | 3.03 | 2.51 |
| 06.03.2016 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 0 - 1 | Роасо Кумамото | 2.53 | 2.86 | 2.82 |
| 14.11.2015 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 2 - 1 | Роасо Кумамото | 2.44 | 2.98 | 2.85 |
| 01.04.2015 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 2 - 2 | Токушима Вортис | 2.07 | 3.11 | 3.35 |
| 08.09.2013 | Купа на Имп. | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Токушима Вортис | 2.88 | 3.05 | 2.30 |
| 21.08.2013 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 1 | Токушима Вортис | 2.93 | 3.19 | 2.23 |
| 06.05.2013 | Джей2 Лига | Токушима Вортис | 0 - 3 | Роасо Кумамото | 2.35 | 3.03 | 2.87 |
| 29.07.2012 | Джей2 Лига | Роасо Кумамото | 0 - 3 | Токушима Вортис | 2.39 | 3.07 | 2.82 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Роасо Кумамото имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 04.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ависпа Фукуока | 2 | +2 | 4 |
| 2 | Албирекс Ниигата | 2 | +1 | 4 |
| 2 | Токио Верди | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Йокохама ФК | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Ренофа Ямагучи | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Мито Холихок | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Оита Тринита | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Мачида Зелвия | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Звейген Канадзава | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Омия Ардижа | 1 | +1 | 3 |
| 11 | Фагиано Окаяма | 1 | +1 | 3 |
| 12 | Мацумото Ямага | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Вентфорет Кофу | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Киото Санга | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Джеф Юнайтед Чиба | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Ехиме ФК | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Каматамаре Сануки | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Токушима Вортис | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Точиги СК | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Роасо Кумамото | 1 | -3 | 0 |
| 21 | Гифу | 2 | -3 | 0 |
| 21 | Монтедио Ямагата | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Роасо Кумамото | |
| Токушима Вортис | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Роасо Кумамото | Токушима Вортис | |
| Позиция | 20 | 17 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Роасо Кумамото | Токушима Вортис | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Роасо Кумамото | Токушима Вортис | |
|
Вкарани
Получени |
1
4 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.59 | 3.29 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.34 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2018 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
