Англия - Втора Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.30 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рочдейл, а гостите от Джилингам.
Разстоянието между двата града е 308.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Спотланд Стейдиъм,
който има капацитет от
10 249 места, от които седящи 8 000.
Размерите на терена са 101 x 65 m.
Снимки от Google карта
стадион Спотланд Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рочдейл - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
3 - 0 |
Шросбъри Таун |
2.17 |
3.41 |
3.12 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Колчестър |
1 - 0 |
Рочдейл |
2.05 |
3.39 |
3.41 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Рочдейл |
1 - 2 |
Кроули Таун |
1.91 |
3.55 |
3.72 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Нюпорт Каунти |
3 - 0 |
Рочдейл |
3.02 |
3.31 |
2.27 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Брадфорд Сити |
2 - 0 |
Рочдейл |
1.54 |
4.06 |
5.61 |
| 01.08.2026 |
Купа на Лигата |
Транмиър Роувърс |
2 - 2 |
Рочдейл |
2.94 |
3.31 |
2.31 |
| 28.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рочдейл |
2 - 3 |
Халифакс Таун |
1.68 |
3.70 |
4.09 |
| 19.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рочдейл |
3 - 3 |
Ал-Райян |
3.13 |
4.28 |
1.77 |
| 10.05.2026 |
Нац. Л. Плейоф |
Боръм Ууд |
2 - 2 |
Рочдейл |
3.09 |
3.36 |
2.10 |
| 03.05.2026 |
Нац. Л. Плейоф |
Рочдейл |
2 - 1 |
Скънторп |
1.67 |
3.76 |
4.29 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Джилингам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Втора Лига |
Честърфийлд |
1 - 1 |
Джилингам |
1.56 |
3.90 |
5.63 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
1 - 1 |
Нортхямптън Таун |
2.57 |
3.28 |
2.63 |
| 22.08.2026 |
Втора Лига |
Флийтууд Таун |
0 - 0 |
Джилингам |
1.90 |
3.49 |
3.86 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
0 - 3 |
Уолсол |
2.31 |
3.28 |
2.96 |
| 08.08.2026 |
Купа на Лигата |
Джилингам |
0 - 3 |
Лутън Таун |
4.74 |
3.78 |
1.68 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ебсфлийт Юнайтед |
1 - 2 |
Джилингам |
3.84 |
3.85 |
1.70 |
| 21.07.2026 |
Приятелски срещи |
Джилингам |
1 - 0 |
Милуол |
4.55 |
3.73 |
1.60 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
1 - 0 |
Шросбъри Таун |
1.97 |
3.32 |
3.76 |
| 25.04.2026 |
Втора Лига |
Барнет |
6 - 2 |
Джилингам |
1.41 |
4.55 |
6.77 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Джилингам |
1 - 4 |
Гримсби Таун |
3.95 |
3.44 |
1.89 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2023 |
Втора Лига |
Рочдейл |
0 - 2 |
Джилингам |
3.10 |
3.12 |
2.37 |
| 06.08.2022 |
Втора Лига |
Джилингам |
1 - 0 |
Рочдейл |
2.27 |
3.21 |
3.17 |
| 23.01.2021 |
Първа Лига |
Джилингам |
2 - 2 |
Рочдейл |
2.06 |
3.36 |
3.61 |
| 19.12.2020 |
Първа Лига |
Рочдейл |
1 - 4 |
Джилингам |
2.41 |
3.30 |
2.91 |
| 25.01.2020 |
Първа Лига |
Рочдейл |
2 - 2 |
Джилингам |
3.83 |
3.22 |
2.05 |
| 29.12.2019 |
Първа Лига |
Джилингам |
1 - 0 |
Рочдейл |
1.64 |
3.99 |
5.12 |
| 30.03.2019 |
Първа Лига |
Джилингам |
1 - 1 |
Рочдейл |
2.29 |
3.52 |
2.96 |
| 15.09.2018 |
Първа Лига |
Рочдейл |
3 - 0 |
Джилингам |
1.83 |
3.62 |
4.13 |
| 13.01.2018 |
Първа Лига |
Джилингам |
2 - 1 |
Рочдейл |
2.49 |
3.26 |
2.74 |
| 23.09.2017 |
Първа Лига |
Рочдейл |
3 - 0 |
Джилингам |
1.61 |
3.84 |
5.23 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рочдейл имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
9 |
| 2 |
Барнет |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 3 |
Уолсол |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 4 |
Крю Александра |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 5 |
Олдъм |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
Йорк Сити |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 6 |
Челтнъм Таун |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
7 |
+1 |
7 |
| 8 |
Колчестър |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Суиндън |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 10 |
Транмиър Роувърс |
4 |
1 |
3 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 11 |
Гримсби Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 12 |
Флийтууд Таун |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
5 |
| 14 |
Нюпорт Каунти |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 15 |
Екзитър |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 16 |
Честърфийлд |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 17 |
Кроули Таун |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 18 |
Нортхямптън Таун |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 19 |
Рочдейл |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 20 |
Салфорд Сити |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 21 |
Джилингам |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 22 |
Шросбъри Таун |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 23 |
Акрингтън Стенли |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 24 |
Порт Вейл |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рочдейл |
|
| Джилингам |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рочдейл |
Рочдейл |
|
Джилингам |
Джилингам |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Бристъл Роувърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Барнет |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Уолсол |
|
|
|
|
0 - 3 |
|
|
| 4 |
Крю Александра |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Олдъм |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Йорк Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Челтнъм Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Колчестър |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Суиндън |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Транмиър Роувърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Гримсби Таун |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Флийтууд Таун |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Родъръм Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Нюпорт Каунти |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Екзитър |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Честърфийлд |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Кроули Таун |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 18 |
Нортхямптън Таун |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 19 |
Рочдейл |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 20 |
Салфорд Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 21 |
Джилингам |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 22 |
Шросбъри Таун |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 23 |
Акрингтън Стенли |
|
|
|
|
|
|
|
| 24 |
Порт Вейл |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рочдейл |
Джилингам |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
6 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.01 |
3.30 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака