Люксембург - Национална Дивизия (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
17:00
Роданж 91
Мамер 32
Прогнози на потребителите
1 0% за Роданж 91
X 0% за равен
2 0% за Мамер 32
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 3.35 | 2.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.23 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.55 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Роданж, а гостите от Мамер. Разстоянието между двата града е 16.2 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Роданж 91 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Купа на Люксембург | Диферданж | 1 - 1 | Роданж 91 | 1.09 | 7.75 | 14.65 |
| 10.05.2026 | Нац. Дивизия | Атерт Бисен | 3 - 2 | Роданж 91 | 1.23 | 5.29 | 8.68 |
| 03.05.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 0 - 3 | Каерйенг | 2.66 | 3.20 | 2.32 |
| 26.04.2026 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 0 | Роданж 91 | 1.67 | 3.57 | 4.12 |
| 22.04.2026 | Купа на Люксембург | Фола Еш | 0 - 1 | Роданж 91 | 3.66 | 3.67 | 1.72 |
| 19.04.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 2 - 1 | УНА Щрасен | 5.80 | 4.05 | 1.44 |
| 12.04.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 0 - 1 | Юнион Титус | 2.49 | 3.10 | 2.52 |
| 04.04.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 3 - 1 | Виктория Роспорт | 2.34 | 3.16 | 2.66 |
| 22.03.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 2 - 0 | Суифт Есперанж | 2.39 | 3.41 | 2.49 |
| 14.03.2026 | Нац. Дивизия | Роданж 91 | 1 - 3 | Мондорф-ле-Бен | 4.18 | 3.94 | 1.60 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Мамер 32 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 3 - 2 | Расинг ФК Унион | 4.38 | 3.68 | 1.62 |
| 03.05.2026 | Нац. Дивизия | ЮС Хостерт | 4 - 2 | Мамер 32 | 1.88 | 3.38 | 3.43 |
| 26.04.2026 | Нац. Дивизия | Атерт Бисен | 2 - 2 | Мамер 32 | 1.22 | 5.38 | 9.15 |
| 19.04.2026 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 0 - 1 | Каерйенг | 2.95 | 3.51 | 2.03 |
| 12.04.2026 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 1 | Мамер 32 | 1.55 | 3.92 | 4.66 |
| 04.04.2026 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 0 - 1 | УНА Щрасен | 5.43 | 4.17 | 1.45 |
| 22.03.2026 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | Мамер 32 | 2.07 | 3.20 | 3.12 |
| 15.03.2026 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 2.38 | 3.06 | 2.70 |
| 08.03.2026 | Нац. Дивизия | Суифт Есперанж | 0 - 1 | Мамер 32 | 1.67 | 3.65 | 4.16 |
| 04.03.2026 | Купа на Люксембург | Мамер 32 | 2 - 3 | Виктория Роспорт | 2.32 | 3.58 | 2.38 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Нац. Дивизия | Мамер 32 | 0 - 2 | Роданж 91 | 2.38 | 3.25 | 2.52 |
Национална Дивизия класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Диферданж | 28 | +40 | 62 |
| 2 | Атерт Бисен | 28 | +37 | 59 |
| 3 | УНА Щрасен | 28 | +31 | 56 |
| 4 | Мондорф-ле-Бен | 28 | +26 | 56 |
| 5 | Ф91 Дюделанж | 28 | +19 | 54 |
| 6 | Каерйенг | 28 | -1 | 38 |
| 7 | Виктория Роспорт | 28 | -12 | 35 |
| 8 | Прогрес Нидеркорн | 28 | 0 | 34 |
| 9 | Жюнес Еш | 28 | -2 | 34 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 28 | -8 | 34 |
| 11 | ЮС Хостерт | 28 | -22 | 33 |
| 12 | Жюнес Канах | 28 | -10 | 30 |
| 13 | Мамер 32 | 28 | -26 | 27 |
| 14 | Суифт Есперанж | 28 | -19 | 26 |
| 15 | Юнион Титус Петанж | 28 | -21 | 25 |
| 16 | Роданж 91 | 28 | -32 | 24 |
Хронология в първенството
| Роданж 91 | |
| Мамер 32 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Роданж 91 | Роданж 91 | Мамер 32 | Мамер 32 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Диферданж | 0 - 6 | 2 - 2 | 0 - 6 | 1 - 4 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 2 | Атерт Бисен | 0 - 3 | 3 - 2 | 0 - 3 | 1 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | УНА Щрасен | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Ф91 Дюделанж | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 6 | Каерйенг | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 7 | Виктория Роспорт | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Прогрес Нидеркорн | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Жюнес Еш | 3 - 3 | 4 - 0 | 3 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 11 | ЮС Хостерт | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 12 | Жюнес Канах | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 13 | Мамер 32 | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Суифт Есперанж | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Юнион Титус Петанж | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Роданж 91 | - | - | - | 0 - 2 | |||
Представяне в Шампионата
| Роданж 91 | Мамер 32 | |
| Победи | 6 | 8 |
| Равни | 6 | 3 |
| Загуби | 16 | 17 |
| Вкарани Голове | 26 | 32 |
| Получени Голове | 58 | 58 |
| Средно Вкарани | 0.93 | 1.14 |
| Средно Получени | 2.07 | 2.07 |
| Мачове Вкарал | 57% | 71% |
| Мачове Получил | 82% | 89% |
| Гол/Гол | 46% | 61% |
| Над 1.5 | 79% | 79% |
| Над 2.5 | 64% | 61% |
| Над 3.5 | 39% | 39% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 3 | 5 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 8 | 7 |
| Вкарани Голове | 15 | 20 |
| Получени Голове | 30 | 33 |
| Средно Вкарани | 1.07 | 1.43 |
| Средно Получени | 2.14 | 2.36 |
| Мачове Вкарал | 64% | 79% |
| Мачове Получил | 86% | 86% |
| Гол/Гол | 57% | 64% |
| Над 1.5 | 86% | 86% |
| Над 2.5 | 71% | 71% |
| Над 3.5 | 36% | 57% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 3.35 | 2.59 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.23 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.55 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 2.80 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Роданж 91
X 0% за равен
2 0% за Мамер 32
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
