Англия - Купа на Лигата (2022 - 2023)

вторник, 23 август, 2022
21:45
Родъръм Юнайтед

Родъръм Юнайтед

Моркамб

Моркамб

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 92% за Родъръм Юнайтед
X 8% за равен
2 0% за Моркамб
Общо гласували: 13
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.44 4.75 7.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.10 1.18 2.62
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.14 5.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 2.5 2.05 1.75
Ср. коеф. 3.5 1.36 3.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.00 1.75

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2022 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Родъръм, а гостите от Моркамб. Разстоянието между двата града е 121.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ню Йорк Стейдиъм, който има капацитет от 12 021 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ню Йорк Стейдиъм. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Родъръм Юнайтед - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
20.08.2022 Чемпиъншип Куинс Парк Рейнджърс 1 - 1 Родъръм Юнайтед 2.09 3.35 3.59
16.08.2022 Чемпиъншип Престън 0 - 0 Родъръм Юнайтед 1.86 3.39 4.44
13.08.2022 Чемпиъншип Родъръм Юнайтед 4 - 0 Рединг 2.13 3.34 3.43
10.08.2022 Купа на Лигата Порт Вейл 1 - 2 Родъръм Юнайтед 2.99 3.20 2.34
30.07.2022 Чемпиъншип Родъръм Юнайтед 1 - 1 Суонзи 2.58 3.37 2.66
23.07.2022 Приятелски срещи Крю Александра 1 - 2 Родъръм Юнайтед 4.29 3.78 1.65
19.07.2022 Приятелски срещи Донкастър 2 - 2 Родъръм Юнайтед 4.33 4.08 1.62
16.07.2022 Приятелски срещи Мансфийлд Таун 1 - 1 Родъръм Юнайтед 3.48 3.98 1.74
13.07.2022 Приятелски срещи Салфорд Сити 1 - 1 Родъръм Юнайтед 3.03 3.29 2.13
12.07.2022 Приятелски срещи Харогейт Таун 0 - 3 Родъръм Юнайтед 6.22 4.65 1.41

Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 равенство в последните 2 домакинства.

Моркамб - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
20.08.2022 Първа Лига Оксфорд Юнайтед 1 - 1 Моркамб 1.49 4.37 6.13
16.08.2022 Първа Лига Болтън 1 - 0 Моркамб 1.54 4.22 5.65
13.08.2022 Първа Лига Моркамб 1 - 1 Флийтууд Таун 2.59 3.26 2.69
09.08.2022 Купа на Лигата Моркамб 0 - 0 Сток Сити 4.70 3.66 1.70
06.08.2022 Първа Лига Питърбъро 3 - 0 Моркамб 1.49 4.29 6.38
30.07.2022 Първа Лига Моркамб 0 - 0 Шросбъри Таун 2.91 3.22 2.44
23.07.2022 Приятелски срещи Моркамб 0 - 0 Карлайл 2.71 3.85 2.07
19.07.2022 Приятелски срещи Моркамб 0 - 3 Мидълзбро 4.32 4.10 1.62
16.07.2022 Приятелски срещи Честър 1 - 1 Моркамб 4.30 4.25 1.56
12.07.2022 Приятелски срещи Хъдърсфийлд 3 - 1 Моркамб 1.51 4.25 4.75

Общо 6 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
22.02.2022 Първа Лига Родъръм Юнайтед 2 - 0 Моркамб 1.30 5.29 9.86
17.08.2021 Първа Лига Моркамб 0 - 1 Родъръм Юнайтед 3.69 3.43 2.00
09.08.2016 Купа на Лигата Родъръм Юнайтед 3 - 3 Моркамб 1.58 3.84 5.90
06.04.2013 Втора Лига Моркамб 2 - 1 Родъръм Юнайтед 3.06 3.31 2.19
23.10.2012 Втора Лига Родъръм Юнайтед 2 - 1 Моркамб 1.70 3.55 4.61
21.04.2012 Втора Лига Родъръм Юнайтед 3 - 2 Моркамб 1.74 3.50 4.42
25.10.2011 Втора Лига Моркамб 3 - 3 Родъръм Юнайтед 2.01 3.47 3.32
02.04.2011 Втора Лига Родъръм Юнайтед 0 - 1 Моркамб 1.76 3.44 4.26
14.08.2010 Втора Лига Моркамб 0 - 0 Родъръм Юнайтед 2.32 3.20 2.78
12.09.2009 Втора Лига Родъръм Юнайтед 0 - 0 Моркамб 1.57 3.61 5.56

В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Родъръм Юнайтед имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Родъръм Юнайтед класиране във Втора Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Лейтън Ориент 5 4 1 0 8 2 +6 13
2 Стивънидж 5 4 1 0 8 4 +4 13
3 Бароу 5 4 0 1 9 6 +3 12
4 Нортхямптън Таун 5 3 2 0 11 8 +3 11
5 Донкастър 5 3 2 0 8 5 +3 11
6 Салфорд Сити 5 3 1 1 9 4 +5 10
7 Крю Александра 5 3 1 1 8 6 +2 10
8 Мансфийлд Таун 5 3 0 2 8 6 +2 9
9 Уолсол 5 2 2 1 7 3 +4 8
10 Уимбълдън 5 2 2 1 8 7 +1 8
11 Брадфорд Сити 5 2 1 2 7 5 +2 7
12 Харогейт Таун 5 2 1 2 5 4 +1 7
13 Суиндън 5 1 3 1 5 5 0 6
14 Карлайл 4 1 2 1 4 4 0 5
15 Сътън Юнайтед 5 1 2 2 3 4 -1 5
16 Гримсби Таун 4 1 2 1 2 3 -1 5
17 Транмиър Роувърс 5 1 1 3 5 5 0 4
18 Колчестър 5 1 1 3 5 8 -3 4
18 Нюпорт Каунти 5 1 1 3 5 8 -3 4
20 Джилингам 5 1 1 3 1 7 -6 4
21 Стокпорт 5 1 0 4 6 9 -3 3
22 Хартлипул 5 0 2 3 2 9 -7 2
23 Кроули Таун 5 0 1 4 2 7 -5 1
24 Рочдейл 5 0 0 5 1 8 -7 0

Моркамб класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.44 4.75 7.00
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.10 1.18 2.62
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.14 5.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 2.5 2.05 1.75
Ср. коеф. 3.5 1.36 3.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   2.00 1.75

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.08.2022 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 92% за Родъръм Юнайтед
X 8% за равен
2 0% за Моркамб
Общо гласували: 13