Финландия - Купа на Финландия (2018)
петък, 9 февруари, 2018
17:30
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Краен победител РоПС Рованиеми
с общ резултат 3 - 2
Първа среща
АС Оулу1 - 2РоПС Рованиеми
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.75 |
3.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.25 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.02.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рованиеми, а гостите от Оулу.
Разстоянието между двата града е 165.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рованиеми Спорт Център,
който има капацитет от
2 400 места, от които седящи 500.
Размерите на терена са 104 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Рованиеми Спорт Център.
Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РоПС Рованиеми - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.02.2018 |
Купа на Финландия |
РоПС Рованиеми |
1 - 2 |
Кеми Сити |
1.46 |
4.01 |
6.06 |
| 27.01.2018 |
Купа на Финландия |
МуСа Пори |
0 - 6 |
РоПС Рованиеми |
6.50 |
4.89 |
1.34 |
| 28.10.2017 |
Вейкауслига |
ХИК Хелзинки |
2 - 3 |
РоПС Рованиеми |
1.16 |
6.70 |
12.67 |
| 20.10.2017 |
Вейкауслига |
РоПС Рованиеми |
0 - 3 |
ИФК Мариехамн |
2.76 |
3.32 |
2.35 |
| 15.10.2017 |
Вейкауслига |
РоПС Рованиеми |
3 - 0 |
ВПС Вааса |
2.42 |
3.28 |
2.70 |
| 12.10.2017 |
Вейкауслига |
КуПС Куопио |
1 - 1 |
РоПС Рованиеми |
1.32 |
4.71 |
8.46 |
| 30.09.2017 |
Вейкауслига |
РоПС Рованиеми |
2 - 0 |
ЮЯК Ювяскюля |
1.78 |
3.61 |
3.95 |
| 24.09.2017 |
Вейкауслига |
ФК Лахти |
1 - 1 |
РоПС Рованиеми |
1.43 |
4.19 |
6.49 |
| 16.09.2017 |
Вейкауслига |
РоПС Рованиеми |
0 - 3 |
Сейняйоен ЯК |
2.96 |
3.16 |
2.30 |
| 10.09.2017 |
Вейкауслига |
Илвес Тампере |
3 - 2 |
РоПС Рованиеми |
1.57 |
3.62 |
5.52 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
АС Оулу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.01.2018 |
Купа на Финландия |
Каяани |
3 - 4 |
АС Оулу |
3.07 |
3.42 |
2.07 |
| 21.10.2017 |
Икьонен |
АС Оулу |
3 - 2 |
Екеняс ИФ |
1.59 |
4.01 |
4.50 |
| 14.10.2017 |
Икьонен |
Яро |
1 - 3 |
АС Оулу |
1.90 |
3.55 |
3.38 |
| 07.10.2017 |
Икьонен |
АС Оулу |
1 - 1 |
Екеняс ИФ |
1.66 |
3.77 |
4.25 |
| 30.09.2017 |
Икьонен |
Хонка |
4 - 1 |
АС Оулу |
1.22 |
5.47 |
9.90 |
| 22.09.2017 |
Икьонен |
АС Оулу |
2 - 1 |
КПВ Кокола |
2.80 |
3.33 |
2.25 |
| 16.09.2017 |
Икьонен |
АС Оулу |
2 - 1 |
Гранкула ИФК |
1.42 |
4.39 |
5.78 |
| 07.09.2017 |
Икьонен |
ОПС Оулу |
3 - 1 |
АС Оулу |
3.82 |
3.58 |
1.79 |
| 01.09.2017 |
Икьонен |
ТПС Турку |
2 - 0 |
АС Оулу |
1.49 |
3.92 |
5.78 |
| 28.08.2017 |
Икьонен |
АС Оулу |
0 - 1 |
Хака |
2.00 |
3.37 |
3.25 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.02.2017 |
Купа на Финландия |
АС Оулу |
1 - 2 |
РоПС Рованиеми |
2.45 |
3.42 |
2.49 |
| 15.02.2013 |
Приятелски срещи |
АС Оулу |
0 - 2 |
РоПС Рованиеми |
3.85 |
3.70 |
1.75 |
| 11.08.2012 |
Икьонен |
РоПС Рованиеми |
3 - 2 |
АС Оулу |
1.43 |
4.06 |
6.51 |
| 20.06.2012 |
Икьонен |
АС Оулу |
0 - 0 |
РоПС Рованиеми |
3.15 |
3.25 |
2.11 |
| 28.04.2012 |
Икьонен |
РоПС Рованиеми |
1 - 0 |
АС Оулу |
1.97 |
3.33 |
3.35 |
| 06.03.2011 |
Финландия |
АС Оулу |
0 - 1 |
РоПС Рованиеми |
1.54 |
3.88 |
5.25 |
| 30.08.2006 |
Икьонен |
АС Оулу |
2 - 3 |
РоПС Рованиеми |
2.03 |
3.28 |
3.20 |
| 04.06.2006 |
Икьонен |
РоПС Рованиеми |
1 - 1 |
АС Оулу |
1.95 |
3.37 |
3.28 |
| 21.08.2003 |
Икьонен |
АС Оулу |
2 - 2 |
РоПС Рованиеми |
- |
- |
- |
| 01.06.2003 |
Икьонен |
РоПС Рованиеми |
1 - 0 |
АС Оулу |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на РоПС Рованиеми имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
РоПС Рованиеми класиране в Икьонен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ТПС Турку |
27 |
17 |
7 |
3 |
49 |
14 |
+35 |
58 |
| 2 |
Хонка |
27 |
16 |
7 |
4 |
64 |
24 |
+40 |
55 |
| 3 |
КПВ Кокола |
27 |
12 |
9 |
6 |
42 |
26 |
+16 |
45 |
| 4 |
АС Оулу |
27 |
12 |
6 |
9 |
40 |
40 |
0 |
42 |
| 5 |
Яро |
27 |
9 |
8 |
10 |
36 |
36 |
0 |
35 |
| 6 |
Хака |
27 |
8 |
11 |
8 |
35 |
42 |
-7 |
35 |
| 7 |
Екеняс ИФ |
27 |
8 |
6 |
13 |
33 |
43 |
-10 |
30 |
| 8 |
ОПС Оулу |
27 |
7 |
5 |
15 |
35 |
60 |
-25 |
26 |
| 9 |
Гранкула ИФК |
27 |
5 |
7 |
15 |
28 |
59 |
-31 |
22 |
| 10 |
Гнистан Хелзинки |
27 |
5 |
6 |
16 |
26 |
44 |
-18 |
21 |
АС Оулу класиране във Вейкауслига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ХИК Хелзинки |
33 |
23 |
7 |
3 |
78 |
16 |
+62 |
76 |
| 2 |
КуПС Куопио |
33 |
16 |
8 |
9 |
51 |
36 |
+15 |
56 |
| 3 |
Илвес Тампере |
33 |
15 |
11 |
7 |
39 |
35 |
+4 |
56 |
| 4 |
ФК Лахти |
33 |
12 |
13 |
8 |
46 |
31 |
+15 |
49 |
| 5 |
ИФК Мариехамн |
33 |
13 |
10 |
10 |
44 |
42 |
+2 |
49 |
| 6 |
Сейняйоен ЯК |
33 |
13 |
8 |
12 |
42 |
47 |
-5 |
47 |
| 7 |
РоПС Рованиеми |
33 |
12 |
6 |
15 |
43 |
51 |
-8 |
42 |
| 8 |
ВПС Вааса |
33 |
9 |
12 |
12 |
38 |
51 |
-13 |
39 |
| 9 |
Интер Турку |
33 |
10 |
8 |
15 |
54 |
57 |
-3 |
38 |
| 10 |
Кеми Сити |
33 |
8 |
8 |
17 |
38 |
59 |
-21 |
32 |
| 11 |
ХИФК Хелзинки |
33 |
6 |
11 |
16 |
37 |
54 |
-17 |
29 |
| 12 |
ЮЯК Ювяскюля |
33 |
6 |
8 |
19 |
32 |
63 |
-31 |
26 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.75 |
3.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.25 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.37 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.39 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.02.2018 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите