Шотландия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
вторник, 21 юли, 2026
21:45
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 7 - 6)
Краен победител Рос Каунти
с резултат 7 - 6 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.60 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дингуол, а гостите от Дънди.
Разстоянието между двата града е 150.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Виктория Парк,
който има капацитет от
6 700 места.
Размерите на терена са 100 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Виктория Парк.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рос Каунти - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Купа на Лигата |
Рос Каунти |
3 - 1 |
Клайд |
1.34 |
4.80 |
7.04 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Анан Атлетик |
1 - 4 |
Рос Каунти |
8.71 |
5.60 |
1.25 |
| 07.07.2026 |
Приятелски срещи |
Абърдийн |
3 - 6 |
Рос Каунти |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Инвърнес КТ |
0 - 4 |
Рос Каунти |
2.42 |
3.47 |
2.43 |
| 01.05.2026 |
Чемпиъншип |
Рейт Роувърс |
3 - 2 |
Рос Каунти |
2.62 |
3.43 |
2.35 |
| 25.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рос Каунти |
4 - 0 |
Грийнок Мортън |
1.99 |
3.27 |
3.44 |
| 18.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рос Каунти |
2 - 1 |
Еър Юнайтед |
2.03 |
3.13 |
3.52 |
| 10.04.2026 |
Чемпиъншип |
Куинс парк ФК |
1 - 0 |
Рос Каунти |
2.83 |
3.09 |
2.37 |
| 04.04.2026 |
Чемпиъншип |
Рос Каунти |
0 - 4 |
Еърдриониънс |
1.84 |
3.39 |
3.88 |
| 27.03.2026 |
Чемпиъншип |
Партик Тисъл |
3 - 1 |
Рос Каунти |
1.75 |
3.40 |
4.26 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Дънди ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дънди ФК |
0 - 4 |
Евертън |
4.54 |
4.23 |
1.54 |
| 14.07.2026 |
Купа на Лигата |
Анан Атлетик |
0 - 5 |
Дънди ФК |
15.53 |
7.64 |
1.12 |
| 11.07.2026 |
Купа на Лигата |
Дънди ФК |
4 - 2 |
Еърдриониънс |
1.50 |
4.29 |
5.18 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дънди ФК |
1 - 2 |
Макаби Хайфа |
2.37 |
3.41 |
2.51 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Пакш |
1 - 2 |
Дънди ФК |
- |
- |
- |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Ливингстън |
2 - 0 |
Дънди ФК |
3.02 |
3.55 |
2.02 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
3 - 2 |
Абърдийн |
2.35 |
3.54 |
2.74 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Килмарнък |
3 - 1 |
Дънди ФК |
1.89 |
3.61 |
3.76 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
3 - 0 |
Ливингстън |
1.76 |
3.74 |
4.25 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
1 - 0 |
Сейнт Мирън |
2.65 |
3.22 |
2.60 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2025 |
Група за Изпадане |
Дънди ФК |
1 - 1 |
Рос Каунти |
1.76 |
3.74 |
4.25 |
| 22.02.2025 |
Премиършип |
Рос Каунти |
3 - 1 |
Дънди ФК |
2.34 |
3.29 |
2.96 |
| 26.12.2024 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 3 |
Рос Каунти |
1.81 |
3.57 |
4.25 |
| 14.09.2024 |
Премиършип |
Рос Каунти |
2 - 0 |
Дънди ФК |
2.72 |
3.55 |
2.38 |
| 17.02.2024 |
Премиършип |
Дънди ФК |
2 - 0 |
Рос Каунти |
1.81 |
3.79 |
4.08 |
| 16.12.2023 |
Премиършип |
Рос Каунти |
0 - 1 |
Дънди ФК |
2.35 |
3.18 |
3.03 |
| 24.10.2023 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 0 |
Рос Каунти |
2.03 |
3.47 |
3.56 |
| 05.02.2022 |
Премиършип |
Дънди ФК |
1 - 2 |
Рос Каунти |
2.37 |
3.31 |
2.92 |
| 11.12.2021 |
Премиършип |
Рос Каунти |
3 - 2 |
Дънди ФК |
2.09 |
3.28 |
3.51 |
| 27.10.2021 |
Премиършип |
Дънди ФК |
0 - 5 |
Рос Каунти |
2.08 |
3.34 |
3.42 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рос Каунти имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рос Каунти класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Инвърнес КТ |
36 |
21 |
11 |
4 |
60 |
24 |
+36 |
69 |
| 2 |
Стенхаусмюър |
36 |
18 |
13 |
5 |
50 |
27 |
+23 |
67 |
| 3 |
Куин ъф Саут |
36 |
14 |
12 |
10 |
58 |
47 |
+11 |
54 |
| 4 |
Алоа Атлетик |
36 |
15 |
8 |
13 |
50 |
38 |
+12 |
53 |
| 5 |
Питърхед |
36 |
12 |
7 |
17 |
48 |
64 |
-16 |
43 |
| 6 |
Монтроуз |
36 |
11 |
9 |
16 |
48 |
67 |
-19 |
42 |
| 7 |
Коув Рейнджърс |
36 |
9 |
11 |
16 |
41 |
44 |
-3 |
38 |
| 8 |
Ийст Файф |
36 |
9 |
9 |
18 |
34 |
61 |
-27 |
36 |
| 9 |
Хамилтън |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
42 |
+12 |
34 |
| 10 |
Келти Хартс |
36 |
6 |
11 |
19 |
33 |
62 |
-29 |
29 |
Дънди ФК класиране в Премиършип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хартс |
33 |
21 |
7 |
5 |
58 |
28 |
+30 |
70 |
| 2 |
Рейнджърс |
33 |
19 |
12 |
2 |
66 |
31 |
+35 |
69 |
| 3 |
Селтик |
33 |
21 |
4 |
8 |
59 |
35 |
+24 |
67 |
| 4 |
Мъдъруел |
33 |
14 |
12 |
7 |
52 |
29 |
+23 |
54 |
| 5 |
Хибърниън |
33 |
13 |
12 |
8 |
51 |
37 |
+14 |
51 |
| 6 |
Фолкърк |
33 |
13 |
7 |
13 |
45 |
48 |
-3 |
46 |
| 7 |
Дънди Юнайтед |
33 |
9 |
13 |
11 |
45 |
54 |
-9 |
40 |
| 8 |
Абърдийн |
33 |
9 |
6 |
18 |
33 |
48 |
-15 |
33 |
| 9 |
Дънди ФК |
33 |
8 |
9 |
16 |
34 |
53 |
-19 |
33 |
| 10 |
Сейнт Мирън |
33 |
7 |
9 |
17 |
27 |
48 |
-21 |
30 |
| 11 |
Килмарнък |
33 |
6 |
10 |
17 |
37 |
65 |
-28 |
28 |
| 12 |
Ливингстън |
33 |
1 |
13 |
19 |
35 |
66 |
-31 |
16 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.10 |
3.60 |
2.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.73 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.07.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите