Шотландия - Купа на Лигата (2021 - 2022)
17:00
Рос Каунти
Монтроуз
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.07.2021 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дингуол, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 155.3 км. Мачът ще се играе на стадион Виктория Парк, който има капацитет от 6 700 места. Размерите на терена са 100 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Виктория Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Рос Каунти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2021 | Купа на Лигата | Форфар Атлетик | 3 - 0 | Рос Каунти *** | - | - | - |
| 03.07.2021 | Приятелски срещи | Елгин Сити | 0 - 5 | Рос Каунти | 7.82 | 5.25 | 1.28 |
| 16.05.2021 | Група за Изпадане | Мъдъруел | 1 - 2 | Рос Каунти | 2.27 | 3.04 | 3.40 |
| 12.05.2021 | Група за Изпадане | Рос Каунти | 2 - 1 | Хамилтън | 2.12 | 3.38 | 3.36 |
| 01.05.2021 | Група за Изпадане | Дънди Юнайтед | 0 - 2 | Рос Каунти | 2.42 | 3.25 | 2.88 |
| 21.04.2021 | Група за Изпадане | Рос Каунти | 1 - 3 | Сейнт Мирън | 2.73 | 3.19 | 2.59 |
| 10.04.2021 | Група за Изпадане | Килмарнък | 2 - 2 | Рос Каунти | 1.96 | 3.26 | 4.03 |
| 02.04.2021 | Купа на Шотландия | Рос Каунти | 1 - 3 | Инвърнес КТ | 2.00 | 3.72 | 2.90 |
| 20.03.2021 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 1 - 0 | Рос Каунти | 1.66 | 3.71 | 5.22 |
| 13.03.2021 | Премиършип | Рос Каунти | 1 - 2 | Хибърниън | 4.88 | 3.70 | 1.69 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
*** - Служебен резултат
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2021 | Купа на Лигата | Монтроуз | 0 - 2 | Дънди ФК | 9.46 | 5.64 | 1.24 |
| 13.07.2021 | Купа на Лигата | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 2.97 | 3.59 | 2.13 |
| 26.06.2021 | Приятелски срещи | Монтроуз | 1 - 1 | Арброут | 2.74 | 3.42 | 2.22 |
| 11.05.2021 | ЧШ Плейоф | Грийнок Мортън | 2 - 1 | Монтроуз | 2.04 | 3.35 | 3.37 |
| 08.05.2021 | ЧШ Плейоф | Монтроуз | 2 - 1 | Грийнок Мортън | 3.08 | 3.25 | 2.25 |
| 04.05.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 3 - 2 | Партик Тисъл | 2.81 | 3.53 | 2.26 |
| 01.05.2021 | Първа Лига | Фолкърк | 1 - 2 | Монтроуз | 1.88 | 3.60 | 3.66 |
| 29.04.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 0 - 2 | Коув Рейнджърс | 3.36 | 3.43 | 2.03 |
| 27.04.2021 | Първа Лига | Еърдриониънс | 2 - 1 | Монтроуз | 2.22 | 3.29 | 3.07 |
| 20.04.2021 | Първа Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Коув Рейнджърс | 3.10 | 3.56 | 2.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2020 | Купа на Лигата | Монтроуз | 3 - 3 | Рос Каунти | 6.74 | 5.23 | 1.33 |
| 13.07.2019 | Купа на Лигата | Рос Каунти | 4 - 1 | Монтроуз | 1.27 | 5.29 | 9.38 |
| 13.10.2018 | Чалъндж Къп | Рос Каунти | 3 - 1 | Монтроуз | 1.21 | 5.96 | 9.53 |
| 18.07.2017 | Купа на Лигата | Монтроуз | 0 - 6 | Рос Каунти | 13.34 | 6.33 | 1.16 |
| 16.07.2016 | Купа на Лигата | Монтроуз | 0 - 1 | Рос Каунти | 7.92 | 5.30 | 1.27 |
| 01.08.2009 | Купа на Лигата | Рос Каунти | 5 - 0 | Монтроуз | 1.44 | 4.16 | 5.65 |
| 30.07.2005 | Чалъндж Къп | Рос Каунти | 2 - 1 | Монтроуз | 1.50 | 3.80 | 5.10 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Рос Каунти имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Партик Тисъл | 22 | +22 | 40 | |||||
| 2 | Еърдриониънс | 22 | +11 | 38 | |||||
| 3 | Коув Рейнджърс | 22 | +10 | 36 | |||||
| 4 | Монтроуз | 22 | 0 | 33 | |||||
| 5 | Фолкърк | 22 | +3 | 32 | |||||
| 1 | Ийст Файф | 22 | -3 | 33 | |||||
| 2 | Питърхед | 22 | -3 | 29 | |||||
| 3 | Клайд | 22 | -11 | 26 | |||||
| 4 | Дъмбартън | 22 | -10 | 25 | |||||
| 5 | Форфар Атлетик | 22 | -19 | 17 | |||||
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.22 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.07.2021 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра