Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
21:30
Роял Антверпен
Лиерс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Антверпен, а гостите от Лиер. Разстоянието между двата града е 15.2 км. Мачът ще се играе на стадион Босейлстадион, който има капацитет от 16 649 места. Снимки от Google карта стадион Босейлстадион. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Роял Антверпен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 1 | Роял Антверпен | 3.84 | 3.27 | 1.87 |
| 29.01.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 4 | Роял Антверпен | 3.25 | 3.21 | 2.07 |
| 21.01.2017 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 2 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 1.62 | 3.59 | 4.93 |
| 15.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Роял Антверпен | 2.89 | 3.32 | 2.22 |
| 06.01.2017 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 0 | Рьозеларе | 2.12 | 3.28 | 3.10 |
| 16.12.2016 | Чалънджър Лига | Ломел | 2 - 4 | Роял Антверпен | 3.20 | 3.19 | 2.11 |
| 11.12.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 1 | Тубиз | 1.71 | 3.46 | 4.55 |
| 02.12.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 2 | Роял Антверпен | 1.83 | 3.33 | 3.87 |
| 26.11.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 2 - 0 | Унион Сент Жилоаз | 1.64 | 3.50 | 4.87 |
| 18.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 0 - 0 | Роял Антверпен | 2.75 | 3.12 | 2.42 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Лиерс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 3 - 0 | Тубиз | 1.67 | 3.67 | 4.46 |
| 27.01.2017 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 2 - 3 | Лиерс | 2.91 | 3.22 | 2.26 |
| 21.01.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 1.84 | 3.45 | 3.83 |
| 15.01.2017 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | Лиерс | 3.05 | 3.29 | 2.14 |
| 08.01.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 5 - 1 | Ломел | 1.61 | 3.68 | 4.82 |
| 18.12.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 1.93 | 3.35 | 3.53 |
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Лиерс | 2.35 | 3.20 | 2.76 |
| 02.12.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 2 | Роял Антверпен | 1.83 | 3.33 | 3.87 |
| 25.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Лиерс | 2.43 | 3.18 | 2.71 |
| 20.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 3 | Лиерс | 2.80 | 3.27 | 2.29 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 2 | Роял Антверпен | 1.83 | 3.33 | 3.87 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 0 | Роял Антверпен | 2.63 | 3.12 | 2.52 |
| 09.09.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 2 | Лиерс | 2.01 | 3.22 | 3.43 |
| 01.04.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 0 - 1 | Лиерс | 1.71 | 3.74 | 3.93 |
| 30.10.2015 | Чалънджър Лига | Лиерс | 0 - 0 | Роял Антверпен | 4.33 | 3.76 | 1.64 |
| 26.08.2009 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 2 | Роял Антверпен | 1.76 | 3.39 | 4.02 |
| 17.01.2009 | Чалънджър Лига | Лиерс | 4 - 1 | Роял Антверпен | 1.83 | 3.31 | 3.80 |
| 31.08.2008 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 0 - 0 | Лиерс | 2.06 | 3.21 | 3.14 |
| 11.05.2008 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 3 - 0 | Лиерс | 1.96 | 3.26 | 3.32 |
| 05.01.2008 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 2 | Роял Антверпен | 2.02 | 3.21 | 3.19 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Роял Антверпен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 11.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роял Антверпен | 11 | +10 | 23 |
| 2 | Лиерс | 11 | +12 | 22 |
| 3 | Рьозеларе | 11 | +4 | 19 |
| 4 | Серкъл Брюж | 12 | -2 | 15 |
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 12 | -1 | 14 |
| 6 | Тубиз | 11 | -3 | 14 |
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 11 | -8 | 9 |
| 8 | Ломел | 11 | -12 | 4 |
Хронология в първенството
| Роял Антверпен | |
| Лиерс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Роял Антверпен | Роял Антверпен | Лиерс | Лиерс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Роял Антверпен | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 2 | Лиерс | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 3 | Рьозеларе | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Серкъл Брюж | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Тубиз | 1 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 8 | Ломел | 2 - 4 | 5 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Роял Антверпен | Лиерс | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 23 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 11 | 10 |
Форма в шампионата
| Роял Антверпен | Лиерс | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 0 |
6
4 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
3
1 1 |
Голове в шампионата
| Роял Антверпен | Лиерс | |
|
Вкарани
Получени |
18
8 |
21
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
1 |
8
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.02.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
