Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:00
Роял Ексел Мускрон
Локерен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.25 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мускрон, а гостите от Локерен. Разстоянието между двата града е 68.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ле Каноние, който има капацитет от 10 830 места. Снимки от Google карта стадион Ле Каноние. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Роял Ексел Мускрон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | Про Лига | Андерлехт | 5 - 3 | Роял Ексел | 1.35 | 4.85 | 7.92 |
| 18.02.2018 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 2 | СК Беверен | 3.18 | 3.42 | 2.15 |
| 11.02.2018 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 4 - 3 | Роял Ексел | 1.40 | 4.48 | 7.17 |
| 03.02.2018 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 1 | Генк | 3.76 | 3.34 | 1.97 |
| 26.01.2018 | Про Лига | Мехелен | 0 - 2 | Роял Ексел | 1.80 | 3.46 | 4.36 |
| 23.01.2018 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 3 | Кортрийк | 2.28 | 3.33 | 2.99 |
| 19.01.2018 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.63 | 3.69 | 5.32 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Клуб Брюж | 4 - 2 | Роял Ексел | 1.18 | 6.84 | 12.62 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Зулте Варегем | 3.04 | 3.44 | 2.21 |
| 15.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 0 | Остенде | 3.43 | 3.37 | 2.06 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Локерен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | Про Лига | Ойпен | 3 - 2 | Локерен | 2.07 | 3.31 | 3.45 |
| 17.02.2018 | Про Лига | Локерен | 0 - 1 | Кортрийк | 2.42 | 3.28 | 2.83 |
| 11.02.2018 | Про Лига | Шарлероа | 1 - 1 | Локерен | 1.60 | 3.72 | 5.49 |
| 03.02.2018 | Про Лига | Локерен | 0 - 3 | Стандарт Лиеж | 3.67 | 3.34 | 2.00 |
| 28.01.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 3 | Локерен | 1.78 | 3.66 | 4.20 |
| 24.01.2018 | Про Лига | Локерен | 1 - 2 | Генк | 3.56 | 3.46 | 1.99 |
| 21.01.2018 | Про Лига | КАА Гент | 3 - 0 | Локерен | 1.55 | 3.93 | 5.64 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Елче | 4 - 3 | Локерен | 3.47 | 3.68 | 1.85 |
| 26.12.2017 | Про Лига | Локерен | 2 - 0 | Мехелен | 2.42 | 3.29 | 2.81 |
| 21.12.2017 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 2 | Локерен | 1.81 | 3.41 | 4.38 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2017 | Про Лига | Локерен | 0 - 2 | Роял Ексел | 1.79 | 3.49 | 4.29 |
| 06.05.2017 | Група Б за ЛЕ | Локерен | 2 - 2 | Роял Ексел | 1.77 | 3.62 | 3.97 |
| 26.04.2017 | Група Б за ЛЕ | Роял Ексел | 2 - 2 | Локерен | 2.06 | 3.31 | 3.30 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Локерен | 2.58 | 3.18 | 2.69 |
| 27.08.2016 | Про Лига | Локерен | 2 - 1 | Роял Ексел | 2.03 | 3.39 | 3.48 |
| 23.01.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Локерен | 2.79 | 3.12 | 2.55 |
| 19.09.2015 | Про Лига | Локерен | 1 - 2 | Роял Ексел | 1.56 | 3.88 | 5.63 |
| 25.04.2015 | Група Б за ЛЕ | Локерен | 2 - 1 | Роял Ексел | 1.34 | 4.68 | 8.40 |
| 18.04.2015 | Група Б за ЛЕ | Роял Ексел | 1 - 5 | Локерен | 3.94 | 3.39 | 1.88 |
| 21.02.2015 | Про Лига | Локерен | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.38 | 4.35 | 8.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Роял Ексел Мускрон имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 28 | +33 | 61 |
| 2 | Шарлероа | 28 | +18 | 50 |
| 3 | Андерлехт | 28 | +5 | 49 |
| 4 | КАА Гент | 28 | +18 | 47 |
| 5 | Генк | 28 | +8 | 41 |
| 6 | Кортрийк | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Стандарт Лиеж | 28 | 0 | 38 |
| 8 | Роял Антверпен | 28 | -3 | 38 |
| 9 | Сент Трюиден | 28 | -11 | 36 |
| 10 | СК Беверен | 28 | +2 | 35 |
| 11 | Зулте Варегем | 28 | -6 | 34 |
| 12 | Остенде | 28 | +1 | 33 |
| 13 | Роял Ексел Мускрон | 28 | -14 | 30 |
| 14 | Локерен | 28 | -15 | 28 |
| 15 | Ойпен | 28 | -19 | 24 |
| 16 | Мехелен | 28 | -19 | 24 |
Хронология в първенството
| Роял Ексел Мускрон | |
| Локерен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Роял Ексел Мускрон | Роял Ексел Мускрон | Локерен | Локерен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Шарлероа | 2 - 5 | 2 - 0 | 2 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Андерлехт | 1 - 2 | 5 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | КАА Гент | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Генк | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Кортрийк | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Стандарт Лиеж | 1 - 3 | 4 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Роял Антверпен | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Сент Трюиден | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | СК Беверен | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 11 | Зулте Варегем | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 12 | Остенде | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 13 | Роял Ексел Мускрон | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 14 | Локерен | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 15 | Ойпен | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 16 | Мехелен | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Роял Ексел Мускрон | Локерен | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 30 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 19 | 18 |
Форма в шампионата
| Роял Ексел Мускрон | Локерен | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 14 |
7
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 5 |
5
3 6 |
Голове в шампионата
| Роял Ексел Мускрон | Локерен | |
|
Вкарани
Получени |
39
53 |
31
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
27 |
20
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.25 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
