Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
петък, 4 септември, 2026
20:00
20:00
Розенгард 1917
Лахолмс
Прогнози на потребителите
1 0% за Розенгард 1917
X 0% за равен
2 0% за Лахолмс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.14 | 5.01 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.17 | 2.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.66 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Малмьо, а гостите от Лахолм. Разстоянието между двата града е 100.2 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Розенгард 1917 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Д1 Юг | Розенгард 1917 | 3 - 2 | Тролхетан | 1.61 | 3.85 | 4.42 |
| 22.08.2026 | Д1 Юг | Йонкьопинг Содра | 0 - 0 | Розенгард 1917 | 2.38 | 3.27 | 2.62 |
| 16.08.2026 | Д1 Юг | Розенгард 1917 | 1 - 1 | Утсиктенс | 1.18 | 6.29 | 10.41 |
| 08.08.2026 | Д1 Юг | Ескилсмине | 0 - 0 | Розенгард 1917 | 2.88 | 3.55 | 2.10 |
| 02.08.2026 | Д1 Юг | Розенгард 1917 | 4 - 2 | Йонкьопинг Содра | 2.16 | 3.37 | 2.87 |
| 27.06.2026 | Д1 Юг | Атвидаберг | 3 - 3 | Розенгард 1917 | 2.23 | 3.45 | 2.67 |
| 18.06.2026 | Д1 Юг | Трелеборг | 3 - 2 | Розенгард 1917 | 1.78 | 3.61 | 3.68 |
| 14.06.2026 | Д1 Юг | Розенгард 1917 | 3 - 0 | Шьовде АИК | 1.46 | 3.99 | 5.81 |
| 08.06.2026 | Д1 Юг | Утсиктенс | 0 - 1 | Розенгард 1917 | 5.10 | 3.94 | 1.51 |
| 02.06.2026 | Д1 Юг | Розенгард 1917 | 1 - 2 | Енгелхолм | 1.55 | 3.90 | 4.76 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лахолмс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 2 - 2 | АФК Малмьо | 3.56 | 3.88 | 1.76 |
| 24.08.2026 | Д1 Юг | Хеслехолм | 2 - 1 | Лахолмс | 1.63 | 3.80 | 4.35 |
| 15.08.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 0 - 0 | Йонкьопинг Содра | 4.05 | 3.71 | 1.69 |
| 08.08.2026 | Д1 Юг | Тролхетан | 0 - 1 | Лахолмс | 1.83 | 3.75 | 3.42 |
| 01.08.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 0 - 1 | Тролхетан | 2.69 | 3.64 | 2.16 |
| 27.06.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 3 - 1 | Утсиктенс | 1.71 | 3.81 | 3.82 |
| 21.06.2026 | Д1 Юг | Кристианстад | 0 - 3 | Лахолмс | 1.56 | 3.96 | 4.58 |
| 13.06.2026 | Д1 Юг | Олимпик Малмьо | 3 - 2 | Лахолмс | 1.53 | 4.12 | 4.63 |
| 04.06.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 1 - 2 | Хеслехолм | 4.30 | 3.85 | 1.62 |
| 30.05.2026 | Д1 Юг | АФК Малмьо | 4 - 2 | Лахолмс | 1.31 | 4.86 | 7.08 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | Д1 Юг | Лахолмс | 1 - 3 | Розенгард 1917 | 4.08 | 3.65 | 1.69 |
Първа Дивизия - Юг класиране към 04.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Трелеборг | 19 | +20 | 39 |
| 2 | Хеслехолм | 19 | +15 | 36 |
| 3 | Атвидаберг | 19 | +12 | 35 |
| 4 | Лунд | 19 | +16 | 34 |
| 5 | Розенгард 1917 | 19 | +7 | 31 |
| 6 | АФК Малмьо | 19 | +8 | 30 |
| 7 | Твоокерш | 19 | -1 | 29 |
| 8 | Йонкьопинг Содра | 19 | +6 | 26 |
| 9 | Ескилсмине | 19 | -3 | 25 |
| 10 | Олимпик Малмьо | 19 | -9 | 23 |
| 11 | Тролхетан | 19 | -7 | 22 |
| 12 | Шьовде АИК | 19 | -10 | 21 |
| 13 | Кристианстад | 19 | -7 | 20 |
| 14 | Лахолмс | 19 | -9 | 18 |
| 15 | Енгелхолм | 19 | -6 | 17 |
| 16 | Утсиктенс | 19 | -32 | 7 |
Хронология в първенството
| Розенгард 1917 | |
| Лахолмс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Розенгард 1917 | Розенгард 1917 | Лахолмс | Лахолмс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Трелеборг | 3 - 2 | 0 - 4 | |||||
| 2 | Хеслехолм | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Атвидаберг | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 4 | Лунд | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 3 | ||||
| 5 | Розенгард 1917 | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 6 | АФК Малмьо | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 7 | Твоокерш | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 8 | Йонкьопинг Содра | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Ескилсмине | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Олимпик Малмьо | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 11 | Тролхетан | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Шьовде АИК | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Кристианстад | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 14 | Лахолмс | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 15 | Енгелхолм | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Утсиктенс | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Представяне в Шампионата
| Розенгард 1917 | Лахолмс | |
| Победи | 8 | 5 |
| Равни | 7 | 3 |
| Загуби | 4 | 11 |
| Вкарани Голове | 31 | 25 |
| Получени Голове | 24 | 34 |
| Средно Вкарани | 1.63 | 1.32 |
| Средно Получени | 1.26 | 1.79 |
| Мачове Вкарал | 79% | 74% |
| Мачове Получил | 74% | 84% |
| Гол/Гол | 63% | 63% |
| Над 1.5 | 79% | 74% |
| Над 2.5 | 58% | 68% |
| Над 3.5 | 32% | 42% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 4 | 3 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 3 | 7 |
| Вкарани Голове | 16 | 13 |
| Получени Голове | 14 | 17 |
| Средно Вкарани | 1.78 | 1.30 |
| Средно Получени | 1.56 | 1.70 |
| Мачове Вкарал | 78% | 80% |
| Мачове Получил | 89% | 80% |
| Гол/Гол | 67% | 60% |
| Над 1.5 | 89% | 70% |
| Над 2.5 | 78% | 70% |
| Над 3.5 | 33% | 30% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.14 | 5.01 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.17 | 2.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 3.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.66 | 1.15 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.52 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.54 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Розенгард 1917
X 0% за равен
2 0% за Лахолмс
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
