Словения - Първа Лига (2017 - 2018)
19:45
Рудар Веление
Алуминий Кидричево
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Веление, а гостите от Кидричево. Разстоянието между двата града е 52.5 км. Мачът ще се играе на стадион Об Езеро, който има капацитет от 2 341 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Об Езеро. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рудар Веление - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 4 | Домжале | 2.99 | 3.21 | 2.16 |
| 30.03.2018 | Първа Лига | Горица | 1 - 1 | Рудар Веление | 2.39 | 3.15 | 2.69 |
| 17.03.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 2 - 1 | Целие | 1.93 | 3.24 | 3.47 |
| 14.03.2018 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 4 - 0 | Рудар Веление | 1.29 | 4.62 | 8.85 |
| 10.03.2018 | Първа Лига | Рудар Веление | 3 - 0 | Кръшко | 1.52 | 3.87 | 5.18 |
| 06.03.2018 | Първа Лига | Марибор | 2 - 2 | Рудар Веление | 1.35 | 4.49 | 6.87 |
| 18.01.2018 | Приятелски срещи | Волфсбергер | 1 - 0 | Рудар Веление | 1.50 | 4.00 | 5.00 |
| 02.12.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 1 - 2 | Триглав | 1.46 | 3.95 | 5.94 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Рудар Веление | 2.97 | 3.17 | 2.21 |
| 20.11.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 2 - 0 | Горица | - | - | - |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Алуминий Кидричево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2018 | Купа на Словения | Горица | 1 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.59 | 3.61 | 5.09 |
| 30.03.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 3 - 1 | Триглав | 2.23 | 3.20 | 2.90 |
| 18.03.2018 | Първа Лига | Домжале | 6 - 1 | Алуминий Кидричево | 1.18 | 5.84 | 10.88 |
| 15.03.2018 | Първа Лига | Горица | 1 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.79 | 3.40 | 3.86 |
| 11.03.2018 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 1 - 2 | Целие | 2.92 | 3.14 | 2.23 |
| 07.03.2018 | Първа Лига | Олимпия Любляна | 5 - 1 | Алуминий Кидричево | 1.28 | 4.55 | 9.09 |
| 25.02.2018 | Първа Лига | Марибор | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.19 | 5.72 | 10.78 |
| 20.02.2018 | Първа Лига | Анкаран Хрватини | 1 - 1 | Алуминий Кидричево | 3.03 | 3.28 | 2.12 |
| 26.11.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Рудар Веление | 2.97 | 3.17 | 2.21 |
| 18.11.2017 | Първа Лига | Триглав | 0 - 3 | Алуминий Кидричево | 2.27 | 3.15 | 2.86 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Рудар Веление | 2.97 | 3.17 | 2.21 |
| 08.09.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.79 | 3.35 | 3.92 |
| 17.05.2017 | Първа Лига | Рудар Веление | 2 - 2 | Алуминий Кидричево | 1.90 | 3.29 | 3.54 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 3 - 0 | Рудар Веление | 3.21 | 3.15 | 2.10 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Рудар Веление | 0 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.80 | 3.30 | 4.04 |
| 28.08.2016 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 0 - 3 | Рудар Веление | 2.29 | 3.16 | 2.82 |
| 22.01.2014 | Приятелски срещи | Алуминий Кидричево | 2 - 2 | Рудар Веление | 2.88 | 3.40 | 2.10 |
| 05.05.2013 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 3 - 5 | Рудар Веление | 2.66 | 3.23 | 2.38 |
| 03.03.2013 | Първа Лига | Рудар Веление | 3 - 0 | Алуминий Кидричево | 1.89 | 3.32 | 3.67 |
| 07.10.2012 | Първа Лига | Алуминий Кидричево | 3 - 0 | Рудар Веление | 2.68 | 3.21 | 2.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рудар Веление имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 07.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олимпия Любляна | 25 | +36 | 59 |
| 2 | Домжале | 24 | +34 | 49 |
| 3 | Марибор | 24 | +21 | 49 |
| 4 | Рудар Веление | 24 | +3 | 37 |
| 5 | Целие | 24 | +8 | 36 |
| 6 | Горица | 24 | -10 | 28 |
| 7 | Кръшко | 23 | -10 | 26 |
| 8 | Алуминий Кидричево | 24 | -17 | 21 |
| 9 | Триглав | 24 | -26 | 15 |
| 10 | Анкаран Хрватини | 24 | -39 | 13 |
Хронология в първенството
| Рудар Веление | |
| Алуминий Кидричево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рудар Веление | Рудар Веление | Алуминий Кидричево | Алуминий Кидричево | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Олимпия Любляна | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Домжале | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 3 | Марибор | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Рудар Веление | - | - | - | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Целие | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Горица | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Кръшко | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Алуминий Кидричево | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | - | - | - | |
| 9 | Триглав | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Анкаран Хрватини | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** Домжале - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Рудар Веление | Алуминий Кидричево | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 37 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 20 | 10 |
Форма в шампионата
| Рудар Веление | Алуминий Кидричево | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 9 |
5
6 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 4 |
2
4 7 |
Голове в шампионата
| Рудар Веление | Алуминий Кидричево | |
|
Вкарани
Получени |
32
29 |
26
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
13 |
10
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.00 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
