Словения - Купа на Словения (2019 - 2020)

сряда, 30 октомври, 2019
17:30
Рудар Веление

Рудар Веление

Нафта Лендава

Нафта Лендава

0 - 2
(0 - 1,  0 - 1)
Краен победител Нафта Лендава
с общ резултат 1 - 4
Първа среща
Нафта Лендава2 - 1Рудар Веление
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 50% за Рудар Веление
X 0% за равен
2 50% за Нафта Лендава
Общо гласували: 2
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.20 3.00 3.25
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.30 1.33 1.57
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.53 2.37
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.30 1.60

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.10.2019 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Веление, а гостите от Лендава. Разстоянието между двата града е 105.2 км. Мачът ще се играе на стадион Об Езеро, който има капацитет от 2 341 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Об Езеро. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Рудар Веление - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
27.10.2019 Първа Лига Рудар Веление 1 - 2 Мура 4.71 3.98 1.57
19.10.2019 Първа Лига Олимпия Любляна 6 - 0 Рудар Веление 1.16 6.22 12.24
16.10.2019 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 1 Рудар Веление 2.61 3.59 2.30
06.10.2019 Първа Лига Рудар Веление 1 - 2 Алуминий Кидричево 3.98 3.51 1.77
29.09.2019 Първа Лига Рудар Веление 1 - 1 Триглав 2.19 3.33 2.90
25.09.2019 Първа Лига Марибор 5 - 0 Рудар Веление 1.19 6.10 10.46
22.09.2019 Първа Лига Рудар Веление 2 - 3 Домжале 4.56 3.90 1.60
19.09.2019 Купа на Словения Олимпия Любляна 0 - 1 Рудар Веление 1.15 6.69 13.09
13.09.2019 Първа Лига Рудар Веление 1 - 4 Браво Любляна 2.18 3.23 3.00
01.09.2019 Първа Лига Целие 3 - 0 Рудар Веление 1.50 3.89 5.67

Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.

Нафта Лендава - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.10.2019 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 1 Рудар Веление 2.61 3.59 2.30
11.09.2019 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 0 Кръшко 2.14 3.57 2.87
10.07.2019 Приятелски срещи Нафта Лендава 3 - 1 Залаегерсег 4.57 4.31 1.51
12.09.2018 Купа на Словения Копер 2 - 0 Нафта Лендава 2.18 3.37 2.86
15.08.2018 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 1 Анкаран Хрватини 1.96 3.68 3.08
16.08.2017 Купа на Словения Нафта Лендава 1 - 2 Целие 5.85 4.39 1.40
15.09.2016 Купа на Словения Нафта Лендава 1 - 3 Горица 10.13 5.43 1.21
17.08.2016 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 2 Заврч 2.91 3.87 2.04
20.05.2012 Първа Лига Рудар Веление 5 - 2 Нафта Лендава 1.41 4.10 6.41
17.05.2012 Първа Лига Нафта Лендава 0 - 2 Домжале 2.21 3.24 2.95

Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 загуби в последните 2 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.10.2019 Купа на Словения Нафта Лендава 2 - 1 Рудар Веление 2.61 3.59 2.30
20.05.2012 Първа Лига Рудар Веление 5 - 2 Нафта Лендава 1.41 4.10 6.41
31.03.2012 Първа Лига Нафта Лендава 1 - 1 Рудар Веление 3.07 3.27 2.11
19.11.2011 Първа Лига Рудар Веление 2 - 4 Нафта Лендава 1.56 3.69 5.11
17.09.2011 Първа Лига Нафта Лендава 1 - 2 Рудар Веление 2.42 3.23 2.62
21.05.2011 Първа Лига Рудар Веление 4 - 0 Нафта Лендава 2.53 3.15 2.49
05.04.2011 Първа Лига Нафта Лендава 1 - 2 Рудар Веление 3.38 3.37 1.93
13.11.2010 Първа Лига Рудар Веление 0 - 0 Нафта Лендава 1.63 3.58 4.76
10.09.2010 Първа Лига Нафта Лендава 3 - 3 Рудар Веление 1.72 3.43 4.17
27.03.2010 Първа Лига Нафта Лендава 2 - 0 Рудар Веление 1.80 3.20 3.95

В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рудар Веление имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Рудар Веление класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Нафта Лендава класиране в Първа Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Олимпия Любляна 15 10 3 2 39 18 +21 33
2 Марибор 15 8 4 3 29 16 +13 28
3 Алуминий Кидричево 15 8 4 3 22 11 +11 28
4 Мура 15 7 7 1 25 16 +9 28
5 Целие 15 6 6 3 28 16 +12 24
6 Табор Сежана 15 5 1 9 19 24 -5 16
7 Домжале 15 4 4 7 20 28 -8 16
8 Триглав 15 4 2 9 21 35 -14 14
9 Браво Любляна 15 3 4 8 19 32 -13 13
10 Рудар Веление 15 0 5 10 14 40 -26 5

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.20 3.00 3.25
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.30 1.33 1.57
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.53 2.37
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.30 1.60

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.10.2019 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 50% за Рудар Веление
X 0% за равен
2 50% за Нафта Лендава
Общо гласували: 2