Фарьорски острови - Висша Лига (2018)
17:00
Рунавик
07 Вестур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.25 | 9.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.08 | 3.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 9.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.83 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.77 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 2.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рунавик, а гостите от Сандавагур. Разстоянието между двата града е 23.4 км. Мачът ще се играе на стадион Рунавик, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Рунавик. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рунавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Висша Лига | Викингур Гота | 1 - 2 | Рунавик | 1.90 | 3.70 | 3.05 |
| 17.03.2018 | Висша Лига | Рунавик | 0 - 1 | Клаксвик | 2.23 | 3.70 | 2.51 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | ТБ Творойри | 0 - 4 | Рунавик | - | - | - |
| 03.03.2018 | Суперкупа | Викингур Гота | 1 - 1 | Рунавик | - | - | - |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 1 | Рунавик | 1.93 | 3.17 | 3.60 |
| 15.10.2017 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 1 | Викингур Гота | 2.77 | 3.52 | 2.10 |
| 01.10.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 3 | Рунавик | 5.38 | 4.97 | 1.37 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 0 - 2 | Рунавик | 8.93 | 5.94 | 1.20 |
| 20.09.2017 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 3 | ХБ Торсхавн | 1.81 | 3.57 | 3.49 |
| 16.09.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 0 - 0 | Рунавик | 5.43 | 4.57 | 1.40 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 домакинства.
07 Вестур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 3 | ЕБ Стреймур | 2.76 | 3.70 | 2.03 |
| 17.03.2018 | Висша Лига | 07 Вестур | 1 - 2 | ТБ Творойри | 2.11 | 3.65 | 2.73 |
| 11.03.2018 | Висша Лига | АБ Аргир | 1 - 1 | 07 Вестур | - | - | - |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Фуглафьордур | 1 - 5 | 07 Вестур | 2.15 | 3.62 | 2.70 |
| 15.10.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 3 - 1 | ТБ Творойри | 2.08 | 3.72 | 2.68 |
| 01.10.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 3 | Рунавик | 5.38 | 4.97 | 1.37 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 4 - 3 | Б36 Торсхавн | 7.09 | 5.16 | 1.28 |
| 20.09.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 3 - 0 | 07 Вестур | 1.80 | 3.72 | 3.50 |
| 16.09.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 5 - 0 | Скала ИФ | 2.77 | 3.51 | 2.09 |
| 10.09.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 3 - 1 | 07 Вестур | 1.14 | 6.48 | 12.36 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 3 | Рунавик | 5.38 | 4.97 | 1.37 |
| 22.07.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 7 | Рунавик | 6.04 | 4.27 | 1.39 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 0 | 07 Вестур | - | - | - |
| 06.10.2013 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 4 | Рунавик | 5.00 | 4.00 | 1.47 |
| 15.06.2013 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 1 | 07 Вестур | 1.53 | 4.00 | 4.75 |
| 01.04.2013 | Висша Лига | 07 Вестур | 1 - 1 | Рунавик | 2.45 | 3.40 | 2.35 |
| 14.09.2011 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 0 | 07 Вестур | 1.58 | 3.70 | 4.58 |
| 19.06.2011 | Висша Лига | 07 Вестур | 4 - 6 | Рунавик | 3.98 | 3.35 | 1.73 |
| 08.05.2011 | Висша Лига | Рунавик | 9 - 0 | 07 Вестур | 1.50 | 4.00 | 4.68 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Рунавик имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвик | 3 | +5 | 9 |
| 2 | ЕБ Стреймур | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Рунавик | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Скала ИФ | 4 | +2 | 6 |
| 5 | Б36 Торсхавн | 3 | +1 | 4 |
| 6 | ХБ Торсхавн | 3 | -2 | 4 |
| 7 | Викингур Гота | 3 | -1 | 3 |
| 8 | ТБ Творойри | 4 | -7 | 3 |
| 9 | АБ Аргир | 3 | -2 | 2 |
| 10 | 07 Вестур | 3 | -4 | 1 |
Хронология в първенството
| Рунавик | |
| 07 Вестур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рунавик | Рунавик | 07 Вестур | 07 Вестур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клаксвик | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 2 | ЕБ Стреймур | 0 - 3 | ||||||
| 3 | Рунавик | - | - | - | ||||
| 4 | Скала ИФ | |||||||
| 5 | Б36 Торсхавн | |||||||
| 6 | ХБ Торсхавн | |||||||
| 7 | Викингур Гота | 1 - 2 | ||||||
| 8 | ТБ Творойри | 0 - 4 | 1 - 2 | |||||
| 9 | АБ Аргир | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | 07 Вестур | - | - | - | ||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Рунавик | 07 Вестур | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 6 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Рунавик | 07 Вестур | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
0
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Рунавик | 07 Вестур | |
|
Вкарани
Получени |
6
2 |
2
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.25 | 9.41 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 1.08 | 3.78 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 9.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.83 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.77 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.71 | 2.01 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
