Фарьорски острови - Висша Лига (2017)
17:00
Рунавик
Б36 Торсхавн
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.30 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рунавик, а гостите от Торсхавн. Разстоянието между двата града е 12.0 км. Мачът ще се играе на стадион Рунавик, който има капацитет от 2 000 места. Снимки от Google карта стадион Рунавик. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рунавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 0 | Фуглафьордур | 1.33 | 4.49 | 7.17 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 0 | 07 Вестур | - | - | - |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 1 | Скала ИФ | 1.29 | 4.77 | 7.78 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 1 - 3 | Рунавик | 3.96 | 3.69 | 1.70 |
| 23.04.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 0 | ХБ Торсхавн | 2.16 | 3.29 | 2.94 |
| 17.04.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 2 - 2 | Рунавик | 2.09 | 3.27 | 3.03 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | Рунавик | 1.88 | 3.40 | 3.47 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Рунавик | 0 - 1 | Викингур Гота | 2.34 | 3.31 | 2.63 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 1 | ЕБ Стреймур | 1.18 | 6.32 | 9.17 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Б68 Тофтир | 1 - 3 | Рунавик | 19.37 | 6.53 | 1.09 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Б36 Торсхавн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | 07 Вестур | 1.28 | 4.63 | 8.40 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Скала ИФ | 2 - 2 | Б36 Торсхавн | - | - | - |
| 06.05.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 0 - 0 | Б36 Торсхавн | 7.40 | 4.97 | 1.27 |
| 29.04.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | Фуглафьордур | - | - | - |
| 23.04.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 3 - 2 | Б36 Торсхавн | 5.52 | 4.74 | 1.39 |
| 17.04.2017 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 2 - 2 | Б36 Торсхавн | 2.47 | 3.37 | 2.43 |
| 08.04.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | Рунавик | 1.88 | 3.40 | 3.47 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | Клаксвик | 2.77 | 3.32 | 2.22 |
| 12.03.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 1 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.03 | 3.27 | 3.18 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 5 - 2 | ТБ Творойри | 1.19 | 5.54 | 10.37 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | Рунавик | 1.88 | 3.40 | 3.47 |
| 02.10.2016 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 0 | Рунавик | 2.03 | 3.29 | 3.09 |
| 23.06.2016 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.18 | 3.35 | 2.90 |
| 21.04.2016 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 1 | Рунавик | 2.07 | 3.26 | 2.98 |
| 09.08.2015 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 0 | Рунавик | 2.27 | 3.32 | 2.68 |
| 14.05.2015 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 2 | Б36 Торсхавн | - | - | - |
| 15.03.2015 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 0 | Рунавик | - | - | - |
| 21.09.2014 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 3 | Б36 Торсхавн | 2.30 | 3.40 | 2.55 |
| 10.08.2014 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 0 | Рунавик | 1.78 | 3.43 | 3.79 |
| 18.05.2014 | Висша Лига | Рунавик | 0 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.95 | 3.30 | 2.10 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рунавик имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 29.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвик | 10 | +8 | 22 |
| 2 | Викингур Гота | 10 | +13 | 20 |
| 3 | Рунавик | 9 | +9 | 16 |
| 4 | ХБ Торсхавн | 10 | +2 | 13 |
| 5 | Б36 Торсхавн | 9 | +7 | 12 |
| 6 | ТБ Творойри | 10 | -2 | 12 |
| 7 | ЕБ Стреймур | 10 | -7 | 11 |
| 8 | Скала ИФ | 10 | -6 | 9 |
| 9 | 07 Вестур | 10 | -11 | 8 |
| 10 | Фуглафьордур | 10 | -13 | 6 |
Хронология в първенството
| Рунавик | |
| Б36 Торсхавн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рунавик | Рунавик | Б36 Торсхавн | Б36 Торсхавн | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клаксвик | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 2 | Викингур Гота | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Рунавик | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 4 | ХБ Торсхавн | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 5 | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 6 | ТБ Творойри | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 7 | ЕБ Стреймур | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 8 | Скала ИФ | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 9 | 07 Вестур | 4 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 10 | Фуглафьордур | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | ||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Рунавик | Б36 Торсхавн | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 16 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 11 | 4 |
Форма в шампионата
| Рунавик | Б36 Торсхавн | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 1 |
2
6 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 1 |
0
4 1 |
Голове в шампионата
| Рунавик | Б36 Торсхавн | |
|
Вкарани
Получени |
17
8 |
18
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
3 |
7
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.30 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
