Грузия - Висша Лига (2026)
петък, 4 септември, 2026
19:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.07 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.23 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.31 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рустави, а гостите от Батуми.
Разстоянието между двата града е 279.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Полади,
който има капацитет от
10 720 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Полади.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рустави - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
1 - 1 |
Рустави |
2.83 |
3.10 |
2.25 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
3 - 0 |
Гагра |
1.76 |
3.30 |
3.95 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
0 - 3 |
Рустави |
2.06 |
3.12 |
3.19 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Рустави |
1 - 1 |
Спаери |
- |
- |
- |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 0 |
Рустави |
2.35 |
3.05 |
2.75 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Рустави |
1.94 |
2.98 |
3.78 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
| 29.05.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 1 |
Спаери |
1.96 |
3.19 |
3.36 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
1 - 0 |
Рустави |
2.49 |
3.05 |
2.61 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Динамо Батуми - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
3 - 0 |
Спаери |
1.81 |
3.42 |
3.66 |
| 26.08.2026 |
Купа на Грузия |
Торпедо Кутаиси |
2 - 2 |
Динамо Батуми |
2.17 |
3.28 |
2.87 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
6.43 |
4.06 |
1.40 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
0 - 4 |
Динамо Батуми |
2.14 |
3.25 |
2.92 |
| 08.08.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
2 - 2 |
Гагра |
2.04 |
3.21 |
3.16 |
| 02.08.2026 |
Купа на Грузия |
Динамо Батуми |
1 - 0 |
Телави |
1.75 |
3.39 |
4.03 |
| 23.06.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
2 - 1 |
Динамо Батуми |
2.15 |
3.28 |
2.98 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
2 - 3 |
Динамо Батуми |
1.52 |
3.86 |
5.03 |
| 12.06.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
3 - 2 |
Дила Гори |
3.13 |
3.21 |
2.06 |
| 29.05.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 0 |
Динамо Батуми |
1.40 |
4.15 |
6.16 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
1 - 0 |
Рустави |
2.49 |
3.05 |
2.61 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
3 - 0 |
Динамо Батуми |
2.04 |
3.29 |
3.04 |
| 21.04.2021 |
Купа на Грузия |
Рустави |
0 - 2 |
Динамо Батуми |
14.01 |
8.00 |
1.10 |
| 24.11.2019 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
2 - 1 |
Рустави |
1.29 |
4.82 |
8.20 |
| 31.08.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 2 |
Динамо Батуми |
5.81 |
3.63 |
1.51 |
| 02.06.2019 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
2 - 1 |
Рустави |
- |
- |
- |
| 13.04.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 2 |
Динамо Батуми |
4.50 |
3.20 |
1.75 |
| 22.02.2015 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
2 - 0 |
Рустави |
- |
- |
- |
| 09.08.2014 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 1 |
Динамо Батуми |
- |
- |
- |
| 18.05.2013 |
ВЛ Плейоф Изп/Пр |
Рустави |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
5.00 |
3.80 |
1.53 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 8 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Рустави имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рустави |
23 |
12 |
6 |
5 |
30 |
19 |
+11 |
42 |
| 2 |
Динамо Тбилиси |
22 |
10 |
7 |
5 |
35 |
26 |
+9 |
37 |
| 3 |
Динамо Батуми |
23 |
10 |
7 |
6 |
38 |
32 |
+6 |
37 |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
21 |
10 |
4 |
7 |
30 |
24 |
+6 |
34 |
| 5 |
Самгурали Цхалтубо |
23 |
9 |
5 |
9 |
32 |
41 |
-9 |
32 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
23 |
8 |
7 |
8 |
36 |
27 |
+9 |
31 |
| 7 |
Дила Гори |
22 |
9 |
3 |
10 |
27 |
24 |
+3 |
30 |
| 8 |
Гагра |
23 |
6 |
9 |
8 |
23 |
30 |
-7 |
27 |
| 9 |
Спаери |
23 |
5 |
8 |
10 |
30 |
35 |
-5 |
23 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
23 |
2 |
8 |
13 |
17 |
40 |
-23 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рустави |
|
| Динамо Батуми |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рустави |
Рустави |
|
Динамо Батуми |
Динамо Батуми |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рустави |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Динамо Тбилиси |
2 - 3 |
0 - 3 |
2 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Динамо Батуми |
3 - 0 |
1 - 0 |
3 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Самгурали Цхалтубо |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 3 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Дила Гори |
1 - 0 |
3 - 0 |
1 - 0 |
|
3 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Гагра |
3 - 0 |
1 - 1 |
3 - 0 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Спаери |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рустави |
Динамо Батуми |
| Победи |
12 |
10 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
30 |
38 |
| Получени Голове |
19 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
1.65 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.39 |
| Мачове Вкарал |
83% |
74% |
| Мачове Получил |
57% |
78% |
| Гол/Гол |
48% |
57% |
| Над 1.5 |
65% |
78% |
| Над 2.5 |
48% |
70% |
| Над 3.5 |
4% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
4 |
| Равни |
0 |
4 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
18 |
17 |
| Получени Голове |
7 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
1.42 |
| Средно Получени |
0.64 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
36% |
75% |
| Гол/Гол |
36% |
50% |
| Над 1.5 |
55% |
67% |
| Над 2.5 |
55% |
58% |
| Над 3.5 |
9% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
3.07 |
2.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.29 |
1.47 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.77 |
1.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.23 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.94 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.31 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите