Грузия - Висша Лига (2026)
понеделник, 21 септември, 2026
18:00
Рустави
Иберия 1999 Тбилиси
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 45% за Иберия 1999 Тбилиси
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
2.94 |
2.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.32 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.85 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.86 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.63 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рустави, а гостите от Тбилиси.
Разстоянието между двата града е 20.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Полади,
който има капацитет от
10 720 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Полади.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рустави - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.09.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
0 - 1 |
Рустави |
4.75 |
3.45 |
1.62 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Спаери |
1 - 1 |
Рустави |
3.12 |
3.16 |
2.06 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 1 |
Динамо Батуми |
2.44 |
3.07 |
2.60 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
1 - 1 |
Рустави |
2.83 |
3.10 |
2.25 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
3 - 0 |
Гагра |
1.76 |
3.30 |
3.95 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
0 - 3 |
Рустави |
2.06 |
3.12 |
3.19 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Рустави |
1 - 1 |
Спаери |
- |
- |
- |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 0 |
Рустави |
2.35 |
3.05 |
2.75 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Рустави |
1.94 |
2.98 |
3.78 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Иберия 1999 Тбилиси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.09.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Дила Гори |
2.11 |
3.19 |
3.02 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 0 |
Спаери |
1.64 |
3.51 |
4.49 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
2 - 0 |
Иберия 1999 |
1.98 |
3.28 |
3.23 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Самгурали Цх. |
1.81 |
3.48 |
3.62 |
| 02.09.2026 |
Купа на Грузия |
Самтредия |
2 - 0 |
Иберия 1999 |
4.99 |
3.76 |
1.53 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Гагра |
2 - 0 |
Иберия 1999 |
4.18 |
3.36 |
1.72 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Ягиелония Бялисток |
3.40 |
3.58 |
1.98 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ягиелония Бялисток |
4 - 0 |
Иберия 1999 |
1.34 |
4.78 |
8.26 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
4 - 3 |
Иберия 1999 |
2.39 |
3.08 |
2.65 |
| 11.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Иберия 1999 |
1 - 1 |
Ларн |
1.64 |
3.65 |
5.17 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Рустави |
1.94 |
2.98 |
3.78 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 1 |
Иберия 1999 |
2.98 |
3.04 |
2.17 |
| 06.10.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 3 |
Иберия 1999 |
3.89 |
3.41 |
1.76 |
| 02.07.2019 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 2 |
Рустави |
1.24 |
4.97 |
8.74 |
| 10.05.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
3 - 1 |
Иберия 1999 |
- |
- |
- |
| 10.03.2019 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Рустави |
1.33 |
4.25 |
8.00 |
| 03.11.2018 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Рустави |
1.24 |
4.94 |
8.85 |
| 25.08.2018 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 2 |
Иберия 1999 |
5.30 |
3.80 |
1.51 |
| 24.05.2018 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
2 - 1 |
Рустави |
- |
- |
- |
| 31.03.2018 |
Висша Лига |
Рустави |
0 - 2 |
Иберия 1999 |
3.99 |
3.44 |
1.71 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Рустави имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 21.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Батуми |
27 |
13 |
8 |
6 |
46 |
36 |
+10 |
47 |
| 2 |
Рустави |
26 |
13 |
7 |
6 |
32 |
21 |
+11 |
46 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
26 |
12 |
9 |
5 |
43 |
29 |
+14 |
45 |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
25 |
13 |
4 |
8 |
35 |
28 |
+7 |
43 |
| 5 |
Дила Гори |
26 |
11 |
4 |
11 |
34 |
29 |
+5 |
37 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
27 |
9 |
9 |
9 |
43 |
34 |
+9 |
36 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
27 |
9 |
5 |
13 |
38 |
52 |
-14 |
32 |
| 8 |
Гагра |
27 |
6 |
11 |
10 |
25 |
37 |
-12 |
29 |
| 9 |
Спаери |
26 |
5 |
10 |
11 |
33 |
39 |
-6 |
25 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
27 |
2 |
11 |
14 |
20 |
44 |
-24 |
17 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рустави |
|
| Иберия 1999 Тбилиси |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рустави |
Рустави |
|
Иберия 1999 Тбилиси |
Иберия 1999 Тбилиси |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Динамо Батуми |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Рустави |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
2 - 3 |
0 - 3 |
2 - 3 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Иберия 1999 Тбилиси |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 5 |
Дила Гори |
1 - 0 |
3 - 0 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 8 |
Гагра |
3 - 0 |
1 - 1 |
3 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Спаери |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 4 |
1 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рустави |
Иберия 1999 Тбилиси |
| Победи |
13 |
13 |
| Равни |
7 |
4 |
| Загуби |
6 |
8 |
| Вкарани Голове |
32 |
35 |
| Получени Голове |
21 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.40 |
| Средно Получени |
0.81 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
81% |
80% |
| Мачове Получил |
58% |
68% |
| Гол/Гол |
46% |
52% |
| Над 1.5 |
62% |
72% |
| Над 2.5 |
42% |
48% |
| Над 3.5 |
4% |
16% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
5 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани Голове |
18 |
18 |
| Получени Голове |
8 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
92% |
67% |
| Мачове Получил |
42% |
75% |
| Гол/Гол |
33% |
42% |
| Над 1.5 |
50% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
8% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.49 |
2.94 |
2.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
1.32 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.85 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.86 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.63 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 45% за Иберия 1999 Тбилиси