Грузия - Висша Лига (2026)
17:00
Рустави
Самгурали Цхалтубо
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Рустави, а гостите от Цхалтубо. Разстоянието между двата града е 216.6 км. Мачът ще се играе на стадион Полади, който има капацитет от 10 720 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Полади. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Рустави - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Висша Лига | Гагра | 2 - 2 | Рустави | 3.32 | 3.21 | 1.98 |
| 27.10.2026 | Купа на Грузия | Гагра | 2 - 1 | Рустави | 3.27 | 3.12 | 1.98 |
| 23.10.2026 | Висша Лига | Рустави | 0 - 2 | Динамо Тбилиси | 2.65 | 3.08 | 2.41 |
| 18.10.2026 | Висша Лига | Торпедо Кутаиси | 0 - 1 | Рустави | 2.65 | 3.17 | 2.34 |
| 10.10.2026 | Висша Лига | Рустави | 3 - 1 | Дила Гори | 2.39 | 3.04 | 2.72 |
| 26.09.2026 | Купа на Грузия | Самтредия | 1 - 2 | Рустави | 3.47 | 3.31 | 1.87 |
| 21.09.2026 | Висша Лига | Рустави | 0 - 2 | Иберия 1999 | 2.49 | 2.94 | 2.61 |
| 14.09.2026 | Висша Лига | Мешахте Ткибули | 0 - 1 | Рустави | 4.75 | 3.45 | 1.62 |
| 09.09.2026 | Висша Лига | Спаери | 1 - 1 | Рустави | 3.12 | 3.16 | 2.06 |
| 04.09.2026 | Висша Лига | Рустави | 0 - 1 | Динамо Батуми | 2.44 | 3.07 | 2.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Самгурали Цхалтубо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 0 - 0 | Спаери | 2.01 | 3.54 | 2.90 |
| 24.10.2026 | Висша Лига | Динамо Батуми | 3 - 0 | Самгурали Цх. | 1.50 | 3.97 | 5.01 |
| 17.10.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 2 - 0 | Мешахте Ткибули | 1.54 | 3.72 | 4.91 |
| 11.10.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 3 - 0 | Гагра | 1.95 | 3.31 | 3.30 |
| 19.09.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 2 - 3 | Динамо Тбилиси | 3.27 | 3.37 | 1.93 |
| 14.09.2026 | Висша Лига | Торпедо Кутаиси | 3 - 2 | Самгурали Цх. | 1.91 | 3.36 | 3.35 |
| 09.09.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 1 - 3 | Дила Гори | 2.69 | 3.03 | 2.39 |
| 05.09.2026 | Висша Лига | Иберия 1999 | 2 - 1 | Самгурали Цх. | 1.81 | 3.48 | 3.62 |
| 30.08.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 1 - 1 | Рустави | 2.83 | 3.10 | 2.25 |
| 26.08.2026 | Купа на Грузия | Дила Гори | 1 - 1 | Самгурали Цх. | 2.20 | 3.06 | 2.97 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 1 - 1 | Рустави | 2.83 | 3.10 | 2.25 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Рустави | 1 - 0 | Самгурали Цх. | 1.96 | 3.16 | 3.42 |
| 03.04.2026 | Висша Лига | Самгурали Цх. | 2 - 1 | Рустави | 1.92 | 3.14 | 3.52 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Рустави имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Висша Лига класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Батуми | 31 | +17 | 59 |
| 2 | Иберия 1999 Тбилиси | 31 | +12 | 56 |
| 3 | Динамо Тбилиси | 31 | +18 | 55 |
| 4 | Рустави | 31 | +10 | 53 |
| 5 | Торпедо Кутаиси | 31 | +8 | 40 |
| 6 | Дила Гори | 31 | +2 | 40 |
| 7 | Самгурали Цхалтубо | 31 | -12 | 39 |
| 8 | Гагра | 31 | -17 | 31 |
| 9 | Спаери | 31 | -11 | 28 |
| 10 | Мешахте Ткибули | 31 | -27 | 20 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рустави | |
| Самгурали Цхалтубо | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рустави | Рустави | Самгурали Цхалтубо | Самгурали Цхалтубо | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Динамо Батуми | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Иберия 1999 Тбилиси | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Динамо Тбилиси | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | 5 - 3 | 5 - 3 | |
| 4 | Рустави | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Торпедо Кутаиси | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 6 | Дила Гори | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Самгурали Цхалтубо | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 8 | Гагра | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Спаери | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 4 | 3 - 4 | |
| 10 | Мешахте Ткибули | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Рустави | Самгурали Цхалтубо | |
| Победи | 15 | 11 |
| Равни | 8 | 6 |
| Загуби | 8 | 14 |
| Вкарани Голове | 38 | 43 |
| Получени Голове | 28 | 55 |
| Средно Вкарани | 1.23 | 1.39 |
| Средно Получени | 0.90 | 1.77 |
| Мачове Вкарал | 77% | 74% |
| Мачове Получил | 61% | 74% |
| Гол/Гол | 45% | 61% |
| Над 1.5 | 65% | 77% |
| Над 2.5 | 42% | 65% |
| Над 3.5 | 10% | 39% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 10 | 4 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 5 | 9 |
| Вкарани Голове | 21 | 20 |
| Получени Голове | 13 | 35 |
| Средно Вкарани | 1.40 | 1.33 |
| Средно Получени | 0.87 | 2.33 |
| Мачове Вкарал | 80% | 73% |
| Мачове Получил | 53% | 80% |
| Гол/Гол | 33% | 67% |
| Над 1.5 | 60% | 73% |
| Над 2.5 | 47% | 73% |
| Над 3.5 | 13% | 47% |
Отговорна Игра