Грузия - Висша Лига (2026)
петък, 7 август, 2026
19:00
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.29 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.81 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.15 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рустави, а гостите от Кутаиси.
Разстоянието между двата града е 206.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Полади,
който има капацитет от
10 720 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Полади.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рустави - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Купа на Грузия |
Рустави |
1 - 1 |
Спаери |
- |
- |
- |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Дила Гори |
3 - 0 |
Рустави |
2.35 |
3.05 |
2.75 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Иберия 1999 |
1 - 2 |
Рустави |
1.94 |
2.98 |
3.78 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Мешахте Ткибули |
1.42 |
3.87 |
6.30 |
| 29.05.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 1 |
Спаери |
1.96 |
3.19 |
3.36 |
| 25.05.2026 |
Висша Лига |
Динамо Батуми |
1 - 0 |
Рустави |
2.49 |
3.05 |
2.61 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Самгурали Цх. |
1.96 |
3.16 |
3.42 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Гагра |
1 - 1 |
Рустави |
3.04 |
3.07 |
2.15 |
| 11.05.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 3 |
Динамо Тбилиси |
2.11 |
3.11 |
3.04 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
1 - 1 |
Рустави |
1.83 |
3.20 |
3.82 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Торпедо Кутаиси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Торпедо Кутаиси |
0 - 3 |
Зира Баку |
2.99 |
3.36 |
2.20 |
| 08.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
3 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
1.64 |
3.71 |
4.81 |
| 01.07.2026 |
Суперкупа |
Иберия 1999 |
2 - 2 |
Торпедо Кутаиси |
3.38 |
3.15 |
2.02 |
| 27.06.2026 |
Суперкупа |
Дила Гори |
0 - 1 |
Торпедо Кутаиси |
2.38 |
2.88 |
2.90 |
| 22.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
0 - 0 |
Спаери |
1.58 |
3.79 |
4.61 |
| 17.06.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
2 - 3 |
Динамо Батуми |
1.52 |
3.86 |
5.03 |
| 13.06.2026 |
Висша Лига |
Самгурали Цх. |
2 - 1 |
Торпедо Кутаиси |
3.11 |
3.32 |
2.03 |
| 28.05.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
1 - 2 |
Гагра |
1.47 |
3.92 |
5.42 |
| 24.05.2026 |
Висша Лига |
Динамо Тбилиси |
0 - 1 |
Торпедо Кутаиси |
2.44 |
3.23 |
2.46 |
| 20.05.2026 |
Висша Лига |
Мешахте Ткибули |
1 - 4 |
Торпедо Кутаиси |
5.35 |
3.57 |
1.54 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2026 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
1 - 1 |
Рустави |
1.83 |
3.20 |
3.82 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
Рустави |
1 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
3.83 |
3.12 |
1.83 |
| 12.10.2022 |
Купа на Грузия |
Рустави |
2 - 4 |
Торпедо Кутаиси |
- |
- |
- |
| 27.10.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.36 |
3.18 |
2.60 |
| 25.09.2019 |
Купа на Грузия |
Рустави |
0 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
2.61 |
3.21 |
2.36 |
| 11.08.2019 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
0 - 1 |
Рустави |
- |
- |
- |
| 20.05.2019 |
Висша Лига |
Рустави |
2 - 4 |
Торпедо Кутаиси |
- |
- |
- |
| 31.03.2019 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
2 - 0 |
Рустави |
- |
- |
- |
| 21.10.2018 |
Висша Лига |
Торпедо Кутаиси |
2 - 2 |
Рустави |
1.41 |
4.00 |
6.63 |
| 19.09.2018 |
Купа на Грузия |
Торпедо Кутаиси |
0 - 0 |
Рустави |
1.48 |
3.95 |
5.64 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рустави имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 07.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Иберия 1999 Тбилиси |
19 |
10 |
4 |
5 |
27 |
18 |
+9 |
34 |
| 2 |
Рустави |
19 |
9 |
5 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
32 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
19 |
8 |
7 |
4 |
31 |
21 |
+10 |
31 |
| 4 |
Торпедо Кутаиси |
19 |
7 |
6 |
6 |
30 |
19 |
+11 |
27 |
| 5 |
Динамо Батуми |
19 |
7 |
6 |
6 |
28 |
30 |
-2 |
27 |
| 6 |
Дила Гори |
19 |
8 |
2 |
9 |
21 |
19 |
+2 |
26 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
19 |
7 |
4 |
8 |
25 |
32 |
-7 |
25 |
| 8 |
Спаери |
19 |
5 |
7 |
7 |
25 |
25 |
0 |
22 |
| 9 |
Гагра |
19 |
5 |
7 |
7 |
18 |
24 |
-6 |
22 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
19 |
1 |
8 |
10 |
13 |
34 |
-21 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рустави |
|
| Торпедо Кутаиси |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рустави |
Рустави |
|
Торпедо Кутаиси |
Торпедо Кутаиси |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Иберия 1999 Тбилиси |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
Рустави |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Динамо Тбилиси |
2 - 3 |
0 - 0 |
2 - 3 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 4 |
Торпедо Кутаиси |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 5 |
Динамо Батуми |
3 - 0 |
1 - 0 |
3 - 0 |
|
2 - 3 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 6 |
Дила Гори |
1 - 0 |
3 - 0 |
1 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Самгурали Цхалтубо |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
6 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Спаери |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Гагра |
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Мешахте Ткибули |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
3 - 0 |
1 - 4 |
1 - 4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рустави |
Торпедо Кутаиси |
| Победи |
9 |
7 |
| Равни |
5 |
6 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
22 |
30 |
| Получени Голове |
18 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.16 |
1.58 |
| Средно Получени |
0.95 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
79% |
79% |
| Мачове Получил |
63% |
68% |
| Гол/Гол |
53% |
58% |
| Над 1.5 |
63% |
68% |
| Над 2.5 |
47% |
53% |
| Над 3.5 |
5% |
21% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
0 |
3 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
14 |
13 |
| Получени Голове |
7 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
1.44 |
| Средно Получени |
0.78 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
78% |
| Мачове Получил |
44% |
78% |
| Гол/Гол |
44% |
56% |
| Над 1.5 |
56% |
67% |
| Над 2.5 |
56% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
3.18 |
2.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
1.29 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.81 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.15 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите