Словакия - Суперлига (2016 - 2017)
20:00
Ружомберок
Злате Моравце
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.10 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ружомберок, а гостите от Злате Моравце. Разстоянието между двата града е 101.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ружомберок, който има капацитет от 4 876 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ружомберок. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ружомберок - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2017 | Суперлига | Сеница | 1 - 2 | Ружомберок | 3.72 | 3.25 | 1.89 |
| 26.04.2017 | Суперлига | Ружомберок | 3 - 1 | Земплин Михаловце | 1.45 | 4.06 | 6.11 |
| 22.04.2017 | Суперлига | Тренчин | 2 - 1 | Ружомберок | 1.70 | 3.57 | 4.24 |
| 16.04.2017 | Суперлига | Ружомберок | 2 - 1 | Слован Братислава | 2.42 | 3.12 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Суперлига | Ружомберок | 1 - 0 | Спартак Търнава | 2.07 | 3.19 | 3.33 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Жилина | 3 - 1 | Ружомберок | 1.36 | 4.39 | 6.97 |
| 11.03.2017 | Суперлига | Ружомберок | 5 - 0 | Татран Прешов | 1.40 | 4.02 | 7.12 |
| 04.03.2017 | Суперлига | ДАК Дунайска Стреда | 1 - 1 | Ружомберок | 1.94 | 3.25 | 3.57 |
| 01.03.2017 | Суперлига | Земплин Михаловце | 1 - 3 | Ружомберок | 3.30 | 3.28 | 2.04 |
| 26.02.2017 | Суперлига | Ружомберок | 0 - 0 | Железарна Подбр. | 2.02 | 3.16 | 3.44 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Злате Моравце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 2 | ДАК Дунайска Стреда | 3.37 | 3.11 | 2.05 |
| 03.05.2017 | Суперлига | Татран Прешов | 1 - 1 | Злате Моравце | 2.32 | 3.11 | 2.84 |
| 26.04.2017 | Суперлига | Железарна Подбр. | 2 - 0 | Злате Моравце | 1.50 | 3.77 | 6.06 |
| 15.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 2 - 1 | Сеница | 2.24 | 3.09 | 3.07 |
| 08.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 2 | Земплин Михаловце | 2.11 | 3.23 | 3.14 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 2 | Тренчин | 3.31 | 3.36 | 2.01 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Слован Братислава | 1 - 1 | Злате Моравце | 1.18 | 5.82 | 11.86 |
| 04.03.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 0 | Спартак Търнава | 2.90 | 3.06 | 2.33 |
| 26.02.2017 | Суперлига | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце | 1.15 | 6.61 | 13.82 |
| 19.02.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 1 | Ружомберок | 2.47 | 3.19 | 2.59 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 1 | Ружомберок | 2.47 | 3.19 | 2.59 |
| 17.09.2016 | Суперлига | Ружомберок | 6 - 1 | Злате Моравце | 1.40 | 4.14 | 7.21 |
| 07.05.2016 | Суперлига | Ружомберок | 1 - 1 | Злате Моравце | 1.39 | 4.18 | 7.05 |
| 15.03.2016 | Купа на Словакия | Злате Моравце | 1 - 2 | Ружомберок | 2.72 | 3.16 | 2.39 |
| 27.02.2016 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 2 | Ружомберок | 2.43 | 3.14 | 2.67 |
| 19.09.2015 | Суперлига | Ружомберок | 5 - 2 | Злате Моравце | 1.51 | 3.81 | 5.76 |
| 04.04.2015 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 2 | Ружомберок | 2.72 | 3.10 | 2.40 |
| 04.10.2014 | Суперлига | Ружомберок | 3 - 0 | Злате Моравце | 2.23 | 3.11 | 3.01 |
| 19.07.2014 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 1 | Ружомберок | 2.62 | 3.15 | 2.48 |
| 29.03.2014 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 0 | Ружомберок | 2.60 | 3.17 | 2.48 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ружомберок имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 13.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жилина | 27 | +49 | 64 |
| 2 | Слован Братислава | 28 | +19 | 54 |
| 3 | Железарна Подбрезова | 27 | +8 | 44 |
| 4 | Ружомберок | 27 | +13 | 43 |
| 5 | Тренчин | 28 | 0 | 41 |
| 6 | ДАК Дунайска Стреда | 27 | +5 | 40 |
| 7 | Спартак Търнава | 27 | -5 | 37 |
| 8 | Земплин Михаловце | 28 | -17 | 29 |
| 9 | Сеница | 28 | -10 | 25 |
| 10 | Злате Моравце | 27 | -20 | 22 |
| 11 | Татран Прешов | 28 | -42 | 18 |
| 12 | Спартак Миява | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Ружомберок | |
| Злате Моравце | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ружомберок | Ружомберок | Злате Моравце | Злате Моравце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жилина | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 2 | Слован Братислава | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Железарна Подбрезова | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Ружомберок | - | - | - | 1 - 1 | 6 - 1 | 6 - 1 | |
| 5 | Тренчин | 3 - 3 | 2 - 1 | 3 - 3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | ДАК Дунайска Стреда | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Спартак Търнава | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Земплин Михаловце | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 9 | Сеница | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Злате Моравце | 6 - 1 | 1 - 1 | 6 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Татран Прешов | 5 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Спартак Миява | 0 - 0* | 1 - 3* | 0 - 0* | 1 - 2* | 2 - 0* | 2 - 0* | |
Класиране в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 43 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 31 | 7 |
Форма в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
7 8 |
5
7 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 1 |
1
4 9 |
Голове в шампионата
| Ружомберок | Злате Моравце | |
|
Вкарани
Получени |
50
37 |
26
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
33
14 |
11
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.10 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
