Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
18:00
Рьозеларе
Серкъл Брюж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рьозеларе, а гостите от Брюж. Разстоянието между двата града е 30.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дьо Шервелд, който има капацитет от 9 700 места, от които седящи 4 400. Снимки от Google карта стадион Стад дьо Шервелд. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рьозеларе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 2 | Рьозеларе | 2.45 | 3.15 | 2.68 |
| 04.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Ломел | 1.72 | 3.56 | 4.31 |
| 25.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Лиерс | 2.43 | 3.18 | 2.71 |
| 19.11.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | Рьозеларе | 2.73 | 3.17 | 2.41 |
| 12.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Тубиз | 1.92 | 3.39 | 3.53 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Роял Антверпен | 2.44 | 3.19 | 2.67 |
| 28.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | Рьозеларе | 2.29 | 3.32 | 2.74 |
| 24.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Рьозеларе | 2.86 | 3.35 | 2.22 |
| 16.10.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 0 | Тубиз | 2.10 | 3.40 | 3.05 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Рьозеларе | 2.28 | 3.32 | 2.83 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Серкъл Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Лиерс | 2.35 | 3.20 | 2.76 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Серкъл Брюж | 2.35 | 3.17 | 2.79 |
| 27.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 0 | Серкъл Брюж | 2.17 | 3.23 | 3.07 |
| 20.11.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 1 - 0 | Ломел | 1.75 | 3.50 | 4.12 |
| 13.11.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 0 - 0 | Серкъл Брюж | 1.70 | 3.47 | 4.49 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 4 - 1 | Серкъл Брюж | 2.27 | 3.29 | 2.84 |
| 28.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | Рьозеларе | 2.29 | 3.32 | 2.74 |
| 22.10.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 2 - 0 | Серкъл Брюж | 2.25 | 3.32 | 2.84 |
| 14.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 3 - 1 | Ломел | 1.73 | 3.67 | 4.05 |
| 09.10.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 3 - 2 | Серкъл Брюж | 2.60 | 3.19 | 2.50 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | Рьозеларе | 2.29 | 3.32 | 2.74 |
| 18.09.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Серкъл Брюж | 2.42 | 3.28 | 2.63 |
| 14.02.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Рьозеларе | 1.99 | 3.41 | 3.18 |
| 04.10.2015 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 3.27 | 3.31 | 2.00 |
| 12.07.2014 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 3 - 0 | Рьозеларе | 1.80 | 3.67 | 3.47 |
| 14.07.2013 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Рьозеларе | 1.56 | 3.82 | 4.80 |
| 12.07.2012 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 1 - 0 | Рьозеларе | 1.85 | 3.65 | 3.60 |
| 26.03.2010 | Купа на Белгия | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.75 | 3.20 | 2.25 |
| 17.03.2010 | Купа на Белгия | Серкъл Брюж | 3 - 0 | Рьозеларе | 1.50 | 3.75 | 5.55 |
| 06.02.2010 | Про Лига | Серкъл Брюж | 2 - 0 | Рьозеларе | 1.70 | 3.35 | 4.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Рьозеларе имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Чалънджър Про Лига класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Рьозеларе | 5 | +3 | 11 |
| 2 | Роял Антверпен | 6 | +4 | 10 |
| 3 | Лиерс | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Оуд Хеверле Льовен | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Серкъл Брюж | 5 | 0 | 7 |
| 6 | Тубиз | 5 | -4 | 5 |
| 7 | Унион Сент Жилоаз | 5 | -4 | 2 |
| 8 | Ломел | 6 | -5 | 2 |
Хронология в първенството
| Рьозеларе | |
| Серкъл Брюж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рьозеларе | Рьозеларе | Серкъл Брюж | Серкъл Брюж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Рьозеларе | - | - | - | ||||
| 2 | Роял Антверпен | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 3 | Лиерс | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Серкъл Брюж | - | - | - | ||||
| 6 | Тубиз | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Ломел | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Рьозеларе | Серкъл Брюж | |
| Позиция | 1 | 5 |
| Точки | 11 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 7 | 4 |
Форма в шампионата
| Рьозеларе | Серкъл Брюж | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
2
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 0 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Рьозеларе | Серкъл Брюж | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
3
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
3 |
2
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.30 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.34 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
