Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 13 септември, 2026
17:00
0 - 6
(0 - 4, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.33 |
1.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
1.16 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.94 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.88 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.84 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.75 |
1.94 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.41 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рюмеланж, а гостите от Бисен.
Разстоянието между двата града е 35.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Рюмеланж,
който има капацитет от
2 950 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Рюмеланж.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рюмеланж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
3 - 0 |
Рюмеланж |
1.53 |
3.95 |
4.67 |
| 30.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
2 - 5 |
Жюнес Еш |
2.20 |
3.56 |
2.61 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Ф91 Дюделанж |
3 - 2 |
Рюмеланж |
2.07 |
3.58 |
2.93 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
3 - 2 |
Виктория Роспорт |
- |
- |
- |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Диферданж |
2 - 0 |
Рюмеланж |
1.32 |
4.73 |
7.10 |
| 02.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
1 - 0 |
Суифт Есперанж |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ф91 Дюделанж |
2 - 1 |
Рюмеланж |
1.34 |
4.74 |
6.07 |
| 09.11.2025 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
2 - 2 |
Фола Еш |
- |
- |
- |
| 17.07.2025 |
Приятелски срещи |
Мамер 32 |
3 - 3 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
| 10.11.2024 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
1 - 3 |
Прогрес Нидеркорн |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Атерт Бисен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
Мондорф-ле-Бен |
2.13 |
3.35 |
2.82 |
| 30.08.2026 |
Нац. Дивизия |
УНА Щрасен |
2 - 1 |
Атерт Бисен |
2.00 |
3.30 |
3.15 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рез. Валферданж |
1 - 2 |
Атерт Бисен |
6.10 |
4.57 |
1.36 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
0 - 4 |
Прогрес Нидеркорн |
1.85 |
3.35 |
3.56 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
0 - 2 |
Атерт Бисен |
5.42 |
3.94 |
1.47 |
| 04.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
2 - 0 |
Ф91 Дюделанж |
1.89 |
3.51 |
3.27 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дьор ЕТО |
1 - 1 |
Атерт Бисен |
1.19 |
6.51 |
10.92 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Атерт Бисен |
1 - 1 |
РФК Лиеж |
3.04 |
3.65 |
1.98 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атерт Бисен |
2 - 6 |
Дьор ЕТО |
5.48 |
4.13 |
1.51 |
| 15.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
Клаксвик |
2.53 |
3.57 |
2.48 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Национална Дивизия класиране към 13.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УНА Щрасен |
6 |
6 |
0 |
0 |
13 |
1 |
+12 |
18 |
| 2 |
Диферданж |
7 |
6 |
0 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
18 |
| 3 |
Мондорф-ле-Бен |
6 |
6 |
0 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
18 |
| 4 |
Расинг ФК Унион |
7 |
5 |
1 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
16 |
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
7 |
5 |
0 |
2 |
13 |
5 |
+8 |
15 |
| 6 |
Каерйенг |
7 |
4 |
0 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
12 |
| 7 |
ЮС Хостерт |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
10 |
+3 |
10 |
| 8 |
Резиденс Валферданж |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
9 |
| 9 |
Атерт Бисен |
6 |
3 |
0 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 10 |
Ф91 Дюделанж |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 11 |
Жюнес Еш |
7 |
2 |
0 |
5 |
13 |
16 |
-3 |
6 |
| 12 |
Рюмеланж |
6 |
2 |
0 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
6 |
| 13 |
Вилц 71 |
7 |
1 |
1 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
4 |
| 14 |
Виктория Роспорт |
7 |
1 |
1 |
5 |
10 |
19 |
-9 |
4 |
| 15 |
Етцела Етелбрюк |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
14 |
-9 |
4 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
6 |
0 |
0 |
6 |
2 |
24 |
-22 |
-12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рюмеланж |
|
| Атерт Бисен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рюмеланж |
Рюмеланж |
|
Атерт Бисен |
Атерт Бисен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УНА Щрасен |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Диферданж |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Мондорф-ле-Бен |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Расинг ФК Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 6 |
Каерйенг |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
ЮС Хостерт |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Резиденс Валферданж |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Атерт Бисен |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Ф91 Дюделанж |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Жюнес Еш |
2 - 5 |
|
2 - 5 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Вилц 71 |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Виктория Роспорт |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 15 |
Етцела Етелбрюк |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Суифт Есперанж |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рюмеланж |
Атерт Бисен |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
8 |
| Получени Голове |
15 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.33 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
50% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.67 |
| Средно Получени |
2.33 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
67% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
5.00 |
4.33 |
1.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.44 |
1.16 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.94 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.88 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.84 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.75 |
1.94 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.41 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите