Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Рюмеланж
Жюнес Еш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.50 | 1.74 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.19 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.55 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рюмеланж, а гостите от Еш сюр Алзет. Разстоянието между двата града е 5.0 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Рюмеланж, който има капацитет от 2 950 места. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Рюмеланж. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рюмеланж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.53 | 3.65 | 5.35 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 3 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 4 - 2 | Рюмеланж | 2.40 | 3.25 | 2.60 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 2 - 1 | Каерйенг | 1.91 | 3.26 | 3.48 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 7 - 1 | Рюмеланж | 1.14 | 6.42 | 11.33 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 05.11.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | Диферданж | 6.98 | 4.44 | 1.33 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | Рюмеланж | 1.71 | 3.44 | 4.13 |
| 16.10.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | РМ Хам Бенфика | 2.00 | 3.50 | 3.10 |
| 29.09.2016 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | Рюмеланж | 2.16 | 3.26 | 2.77 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Жюнес Еш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Диферданж | 5.83 | 4.13 | 1.41 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | Жюнес Еш | 2.67 | 3.37 | 2.26 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.10 | 5.00 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 1 - 1 | Жюнес Еш | 3.74 | 3.64 | 1.74 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 5 - 1 | Жюнес Еш | 1.13 | 6.64 | 11.78 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | УНА Щрасен | 1.90 | 3.69 | 3.14 |
| 05.11.2016 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 1 | Жюнес Еш | 2.54 | 3.52 | 2.27 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 2 - 2 | Виктория Роспорт | 1.40 | 4.09 | 6.33 |
| 16.10.2016 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | Жюнес Еш | 2.55 | 3.40 | 2.35 |
| 01.10.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 3 - 1 | Каерйенг | 1.40 | 4.45 | 6.00 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2016 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 3 - 0 | Рюмеланж | 1.50 | 3.98 | 5.01 |
| 13.03.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Жюнес Еш | - | - | - |
| 27.08.2015 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Рюмеланж | - | - | - |
| 12.04.2015 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 1 | Жюнес Еш | - | - | - |
| 28.09.2014 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 2 - 1 | Рюмеланж | 1.82 | 3.60 | 3.45 |
| 16.03.2014 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Жюнес Еш | 2.50 | 3.20 | 2.50 |
| 25.08.2013 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Рюмеланж | 1.40 | 4.50 | 5.75 |
| 29.04.2012 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 5 | Жюнес Еш | - | - | - |
| 06.11.2011 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 0 | Рюмеланж | 1.17 | 5.50 | 12.25 |
В последните 9 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Рюмеланж имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 16 | +31 | 38 |
| 2 | Диферданж | 16 | +22 | 37 |
| 3 | Фола Еш | 16 | +23 | 35 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 16 | +6 | 24 |
| 5 | Жюнес Еш | 16 | +2 | 24 |
| 6 | УНА Щрасен | 16 | -3 | 23 |
| 7 | Юнион Титус Петанж | 16 | +1 | 21 |
| 8 | РМ Хам Бенфика | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Мондорф-ле-Бен | 16 | -10 | 18 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 16 | -6 | 17 |
| 11 | Каерйенг | 16 | -7 | 16 |
| 12 | Жюнес Канах | 16 | -15 | 14 |
| 13 | Рюмеланж | 16 | -20 | 14 |
| 14 | Виктория Роспорт | 16 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Рюмеланж | |
| Жюнес Еш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Рюмеланж | Рюмеланж | Жюнес Еш | Жюнес Еш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 3 | 0 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 2 | Диферданж | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Фола Еш | 7 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Жюнес Еш | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | УНА Щрасен | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 7 | Юнион Титус Петанж | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 8 | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 9 | Мондорф-ле-Бен | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Расинг ФК Унион | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 11 | Каерйенг | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 12 | Жюнес Канах | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Рюмеланж | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 14 | Виктория Роспорт | 3 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Рюмеланж | Жюнес Еш | |
| Позиция | 13 | 5 |
| Точки | 14 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 8 |
| Точки | 9 | 9 |
Форма в шампионата
| Рюмеланж | Жюнес Еш | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 8 |
6
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 3 |
2
3 3 |
Голове в шампионата
| Рюмеланж | Жюнес Еш | |
|
Вкарани
Получени |
13
33 |
25
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
11 |
11
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.50 | 1.74 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.19 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.55 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.55 | 2.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
