Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
17:00
2 - 5
(1 - 3, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.56 |
2.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.23 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.68 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.31 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рюмеланж, а гостите от Еш сюр Алзет.
Разстоянието между двата града е 5.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Рюмеланж,
който има капацитет от
2 950 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Рюмеланж.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Рюмеланж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Ф91 Дюделанж |
3 - 2 |
Рюмеланж |
2.06 |
3.58 |
2.93 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
3 - 2 |
Виктория Роспорт |
- |
- |
- |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Диферданж |
2 - 0 |
Рюмеланж |
1.32 |
4.73 |
7.10 |
| 02.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
1 - 0 |
Суифт Есперанж |
- |
- |
- |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ф91 Дюделанж |
2 - 1 |
Рюмеланж |
1.34 |
4.74 |
6.07 |
| 09.11.2025 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
2 - 2 |
Фола Еш |
- |
- |
- |
| 17.07.2025 |
Приятелски срещи |
Мамер 32 |
3 - 3 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
| 10.11.2024 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
1 - 3 |
Прогрес Нидеркорн |
- |
- |
- |
| 02.06.2024 |
Плейофи |
Фола Еш |
2 - 2 |
Рюмеланж |
1.91 |
3.58 |
3.17 |
| 03.04.2024 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
0 - 5 |
Жюнес Еш |
12.62 |
6.53 |
1.16 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Жюнес Еш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 3 |
Мондорф-ле-Бен |
4.45 |
3.40 |
1.67 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
УНА Щрасен |
1 - 0 |
Жюнес Еш |
1.31 |
4.50 |
7.83 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
0 - 2 |
Атерт Бисен |
5.42 |
3.94 |
1.47 |
| 01.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 1 |
Жюнес Еш |
2.05 |
3.21 |
3.09 |
| 23.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Каерйенг |
0 - 2 |
Жюнес Еш |
1.93 |
3.38 |
3.35 |
| 17.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
2 - 1 |
Прогрес Нидеркорн |
3.14 |
3.24 |
2.04 |
| 10.05.2026 |
Нац. Дивизия |
УНА Щрасен |
3 - 0 |
Жюнес Еш |
1.48 |
3.88 |
5.41 |
| 03.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 1 |
Юнион Титус |
2.14 |
3.33 |
2.87 |
| 26.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Виктория Роспорт |
1 - 2 |
Жюнес Еш |
2.93 |
3.11 |
2.19 |
| 19.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 1 |
Суифт Есперанж |
1.95 |
3.20 |
3.37 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.04.2024 |
Купа на Люксембург |
Рюмеланж |
0 - 5 |
Жюнес Еш |
12.62 |
6.53 |
1.16 |
| 25.01.2023 |
Приятелски срещи |
Жюнес Еш |
3 - 2 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
| 23.02.2019 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
1 - 1 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
| 12.08.2018 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
3 - 1 |
Рюмеланж |
1.50 |
4.40 |
4.65 |
| 05.03.2017 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
3 - 2 |
Жюнес Еш |
4.00 |
3.50 |
1.74 |
| 12.09.2016 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
3 - 0 |
Рюмеланж |
1.50 |
3.98 |
5.01 |
| 13.03.2016 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
1 - 1 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
| 27.08.2015 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
1 - 0 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
| 12.04.2015 |
Нац. Дивизия |
Рюмеланж |
0 - 1 |
Жюнес Еш |
- |
- |
- |
| 28.09.2014 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
2 - 1 |
Рюмеланж |
1.81 |
3.60 |
3.45 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Рюмеланж имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Национална Дивизия класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УНА Щрасен |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
0 |
+8 |
12 |
| 2 |
Мондорф-ле-Бен |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 3 |
Расинг ФК Унион |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
9 |
| 4 |
Диферданж |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 6 |
Атерт Бисен |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 7 |
ЮС Хостерт |
4 |
2 |
0 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
6 |
| 8 |
Резиденс Валферданж |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 9 |
Рюмеланж |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 10 |
Каерйенг |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
6 |
| 11 |
Вилц 71 |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 12 |
Виктория Роспорт |
4 |
1 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
3 |
| 13 |
Ф91 Дюделанж |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
| 15 |
Жюнес Еш |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
15 |
-13 |
-12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Рюмеланж |
|
| Жюнес Еш |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Рюмеланж |
Рюмеланж |
|
Жюнес Еш |
Жюнес Еш |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УНА Щрасен |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Мондорф-ле-Бен |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
Расинг ФК Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Диферданж |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Атерт Бисен |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
ЮС Хостерт |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Резиденс Валферданж |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Рюмеланж |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Каерйенг |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Вилц 71 |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Виктория Роспорт |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
| 13 |
Ф91 Дюделанж |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Жюнес Еш |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Суифт Есперанж |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Рюмеланж |
Жюнес Еш |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
2 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.75 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.56 |
2.61 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.23 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.68 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.31 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите