Германия - Трета Лига (2026 - 2027)
вторник, 13 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.50 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саарбрюкен, а гостите от Дуисбург.
Разстоянието между двата града е 244.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лудвигшпарк Щадион,
който има капацитет от
35 303 места.
Снимки от Google карта
стадион Лудвигшпарк Щадион.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саарбрюкен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Трета Лига |
Фортуна Кьолн |
0 - 0 |
Саарбрюкен |
3.14 |
3.51 |
1.96 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Саарбрюкен |
2 - 1 |
Нанси |
2.65 |
3.48 |
2.23 |
| 19.09.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 1 |
Зоненхоф Гроссашпах |
1.81 |
3.74 |
3.41 |
| 16.09.2026 |
Трета Лига |
Пройсен Мюнстер |
3 - 3 |
Саарбрюкен |
2.60 |
3.39 |
2.29 |
| 12.09.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
0 - 1 |
Инголщат |
2.03 |
3.57 |
2.92 |
| 05.09.2026 |
Трета Лига |
Мепен |
1 - 6 |
Саарбрюкен |
2.60 |
3.44 |
2.28 |
| 30.08.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 4 |
Ханза Рощок |
2.52 |
3.30 |
2.41 |
| 22.08.2026 |
Купа на Германия |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Херта Берлин |
3.04 |
3.58 |
2.12 |
| 16.08.2026 |
Трета Лига |
Ян Регенсбург |
0 - 1 |
Саарбрюкен |
2.56 |
3.51 |
2.29 |
| 09.08.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
5 - 2 |
Рот-Вайс Есен |
2.54 |
3.50 |
2.27 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Дуисбург - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Трета Лига |
Дуисбург |
3 - 2 |
Хофенхайм II |
1.69 |
3.86 |
3.79 |
| 20.09.2026 |
Трета Лига |
Веен Висбаден |
1 - 4 |
Дуисбург |
2.93 |
3.32 |
2.12 |
| 15.09.2026 |
Трета Лига |
Дуисбург |
2 - 1 |
Хафелзе |
1.28 |
5.03 |
7.45 |
| 12.09.2026 |
Трета Лига |
Фортуна Дюселдорф |
2 - 1 |
Дуисбург |
2.66 |
3.33 |
2.28 |
| 05.09.2026 |
Трета Лига |
Ян Регенсбург |
1 - 2 |
Дуисбург |
3.43 |
3.61 |
1.84 |
| 29.08.2026 |
Трета Лига |
Дуисбург |
3 - 0 |
Вюрцбургер Кикерс |
1.44 |
4.14 |
5.72 |
| 22.08.2026 |
Купа на Германия |
Дуисбург |
1 - 3 |
Елверсберг |
3.77 |
3.95 |
1.78 |
| 15.08.2026 |
Трета Лига |
Ферл |
2 - 4 |
Дуисбург |
2.83 |
3.44 |
2.14 |
| 08.08.2026 |
Трета Лига |
Дуисбург |
3 - 0 |
Мепен |
1.46 |
4.18 |
5.29 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Спарта Ротердам |
0 - 0 |
Дуисбург |
1.55 |
4.38 |
4.39 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Трета Лига |
Дуисбург |
4 - 2 |
Саарбрюкен |
2.16 |
3.25 |
2.85 |
| 30.09.2025 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
0 - 0 |
Дуисбург |
2.21 |
3.38 |
2.86 |
| 16.03.2024 |
Трета Лига |
Дуисбург |
2 - 0 |
Саарбрюкен |
3.06 |
3.38 |
2.12 |
| 29.11.2023 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
0 - 0 |
Дуисбург |
1.50 |
4.18 |
5.47 |
| 21.05.2023 |
Трета Лига |
Дуисбург |
2 - 2 |
Саарбрюкен |
4.80 |
3.84 |
1.61 |
| 14.01.2023 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 3 |
Дуисбург |
1.87 |
3.46 |
3.76 |
| 23.01.2022 |
Трета Лига |
Дуисбург |
3 - 4 |
Саарбрюкен |
2.89 |
3.42 |
2.26 |
| 14.08.2021 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Дуисбург |
1.89 |
3.33 |
3.93 |
| 03.03.2021 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
4 - 1 |
Дуисбург |
2.05 |
3.50 |
3.33 |
| 04.11.2020 |
Трета Лига |
Дуисбург |
2 - 3 |
Саарбрюкен |
3.00 |
3.18 |
2.34 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Саарбрюкен имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Трета Лига класиране към 13.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дуисбург |
8 |
7 |
0 |
1 |
22 |
9 |
+13 |
21 |
| 2 |
Виктория Кьолн |
8 |
6 |
0 |
2 |
24 |
11 |
+13 |
18 |
| 3 |
Рот-Вайс Есен |
8 |
4 |
3 |
1 |
16 |
12 |
+4 |
15 |
| 4 |
Ханза Рощок |
8 |
4 |
3 |
1 |
17 |
15 |
+2 |
15 |
| 5 |
Саарбрюкен |
8 |
4 |
2 |
2 |
19 |
12 |
+7 |
14 |
| 6 |
Валдхоф Манхайм |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
13 |
| 6 |
Хофенхайм II |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
13 |
| 8 |
Пройсен Мюнстер |
8 |
3 |
3 |
2 |
15 |
16 |
-1 |
12 |
| 9 |
Алемания Аахен |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 10 |
Фортуна Дюселдорф |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
11 |
| 11 |
Ферл |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
11 |
| 12 |
Фортуна Кьолн |
8 |
2 |
4 |
2 |
8 |
8 |
0 |
10 |
| 13 |
Ян Регенсбург |
8 |
2 |
2 |
4 |
18 |
17 |
+1 |
8 |
| 14 |
Щутгарт II |
8 |
2 |
2 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
8 |
| 15 |
Веен Висбаден |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 15 |
Инголщат |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
8 |
| 17 |
Зоненхоф Гроссашпах |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 18 |
Вюрцбургер Кикерс |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
7 |
| 19 |
Мепен |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
7 |
| 20 |
Хафелзе |
8 |
1 |
1 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Саарбрюкен |
|
| Дуисбург |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Саарбрюкен |
Саарбрюкен |
|
Дуисбург |
Дуисбург |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дуисбург |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Виктория Кьолн |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Рот-Вайс Есен |
5 - 2 |
|
5 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Ханза Рощок |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
| 5 |
Саарбрюкен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Валдхоф Манхайм |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Хофенхайм II |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 8 |
Пройсен Мюнстер |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Алемания Аахен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Фортуна Дюселдорф |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Ферл |
|
|
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 12 |
Фортуна Кьолн |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Ян Регенсбург |
|
0 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Щутгарт II |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Веен Висбаден |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 15 |
Инголщат |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 17 |
Зоненхоф Гроссашпах |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Вюрцбургер Кикерс |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 19 |
Мепен |
|
1 - 6 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 20 |
Хафелзе |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саарбрюкен |
Дуисбург |
| Победи |
4 |
7 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
19 |
22 |
| Получени Голове |
12 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.38 |
2.75 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
62% |
75% |
| Над 1.5 |
62% |
100% |
| Над 2.5 |
62% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
11 |
| Получени Голове |
8 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
2.75 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
100% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.50 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 4
За да гласувате, щракнете на знака