Германия - Трета Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.60 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саарбрюкен, а гостите от Рощок.
Разстоянието между двата града е 646.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лудвигшпарк Щадион,
който има капацитет от
35 303 места.
Снимки от Google карта
стадион Лудвигшпарк Щадион.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саарбрюкен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Трета Лига |
Хофенхайм II |
3 - 2 |
Саарбрюкен |
2.92 |
3.73 |
1.96 |
| 02.05.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Валдхоф Манхайм |
1.75 |
3.72 |
3.56 |
| 26.04.2026 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 2 |
Саарбрюкен |
1.75 |
3.74 |
3.56 |
| 18.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
0 - 0 |
Мюнхен 1860 |
2.02 |
3.37 |
3.07 |
| 11.04.2026 |
Трета Лига |
Хафелзе |
2 - 0 |
Саарбрюкен |
4.09 |
3.88 |
1.62 |
| 08.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Алемания Аахен |
2.12 |
3.35 |
2.86 |
| 05.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 0 |
Инголщат |
1.85 |
3.60 |
3.31 |
| 26.03.2026 |
Приятелски срещи |
Дармщат 98 |
4 - 2 |
Саарбрюкен |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Трета Лига |
Ферл |
3 - 0 |
Саарбрюкен |
1.80 |
3.62 |
3.46 |
| 14.03.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Ян Регенсбург |
1.86 |
3.46 |
3.44 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Ханза Рощок - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
5 - 3 |
Щутгарт II |
1.60 |
4.03 |
4.07 |
| 02.05.2026 |
Трета Лига |
Алемания Аахен |
1 - 1 |
Ханза Рощок |
2.17 |
3.62 |
2.62 |
| 25.04.2026 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
2 - 5 |
Ян Регенсбург |
1.54 |
4.14 |
4.37 |
| 18.04.2026 |
Трета Лига |
Швайнфурт 05 |
0 - 0 |
Ханза Рощок |
6.52 |
4.74 |
1.33 |
| 11.04.2026 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
5 - 1 |
Улм 1846 |
1.55 |
3.92 |
4.53 |
| 08.04.2026 |
Трета Лига |
Ферл |
1 - 2 |
Ханза Рощок |
2.06 |
3.46 |
2.89 |
| 04.04.2026 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
2 - 3 |
Виктория Кьолн |
1.63 |
3.68 |
4.28 |
| 20.03.2026 |
Трета Лига |
Веен Висбаден |
0 - 1 |
Ханза Рощок |
2.81 |
3.32 |
2.16 |
| 14.03.2026 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
5 - 1 |
Дуисбург |
1.94 |
3.33 |
3.29 |
| 07.03.2026 |
Трета Лига |
Енерги Котбус |
0 - 0 |
Ханза Рощок |
2.27 |
3.41 |
2.58 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.12.2025 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
1 - 1 |
Саарбрюкен |
1.67 |
3.79 |
4.25 |
| 29.03.2025 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
0 - 0 |
Саарбрюкен |
2.35 |
3.16 |
2.81 |
| 22.10.2024 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Ханза Рощок |
1.82 |
3.52 |
3.77 |
| 27.01.2021 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
4 - 2 |
Саарбрюкен |
2.15 |
3.04 |
3.52 |
| 26.09.2020 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Ханза Рощок |
3.03 |
3.35 |
2.21 |
| 25.03.2014 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Ханза Рощок |
2.35 |
3.10 |
2.81 |
| 04.10.2013 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
0 - 0 |
Саарбрюкен |
1.79 |
3.34 |
4.12 |
| 27.04.2013 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Ханза Рощок |
1.95 |
3.35 |
3.44 |
| 03.11.2012 |
Трета Лига |
Ханза Рощок |
2 - 0 |
Саарбрюкен |
- |
- |
- |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Саарбрюкен имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Трета Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Оснабрюк |
37 |
23 |
8 |
6 |
62 |
31 |
+31 |
77 |
| 2 |
Енерги Котбус |
37 |
20 |
9 |
8 |
71 |
51 |
+20 |
69 |
| 3 |
Дуисбург |
37 |
19 |
10 |
8 |
65 |
48 |
+17 |
67 |
| 4 |
Рот-Вайс Есен |
37 |
19 |
10 |
8 |
75 |
64 |
+11 |
67 |
| 5 |
Ханза Рощок |
37 |
17 |
13 |
7 |
70 |
46 |
+24 |
64 |
| 6 |
Ферл |
37 |
17 |
10 |
10 |
79 |
48 |
+31 |
61 |
| 7 |
Алемания Аахен |
37 |
18 |
7 |
12 |
70 |
56 |
+14 |
61 |
| 8 |
Мюнхен 1860 |
37 |
15 |
11 |
11 |
54 |
50 |
+4 |
56 |
| 9 |
Валдхоф Манхайм |
37 |
15 |
7 |
15 |
58 |
67 |
-9 |
52 |
| 10 |
Веен Висбаден |
37 |
14 |
8 |
15 |
52 |
52 |
0 |
50 |
| 11 |
Виктория Кьолн |
37 |
15 |
5 |
17 |
50 |
52 |
-2 |
50 |
| 12 |
Ян Регенсбург |
37 |
14 |
7 |
16 |
54 |
57 |
-3 |
49 |
| 13 |
Инголщат |
37 |
12 |
10 |
15 |
60 |
55 |
+5 |
46 |
| 14 |
Щутгарт II |
37 |
13 |
7 |
17 |
54 |
65 |
-11 |
46 |
| 15 |
Саарбрюкен |
37 |
10 |
14 |
13 |
48 |
53 |
-5 |
44 |
| 16 |
Хофенхайм II |
37 |
12 |
7 |
18 |
65 |
69 |
-4 |
43 |
| 17 |
Хафелзе |
37 |
9 |
8 |
20 |
56 |
83 |
-27 |
35 |
| 18 |
Улм 1846 |
37 |
9 |
6 |
22 |
47 |
75 |
-28 |
33 |
| 19 |
Ерцгебирге Ауе |
37 |
6 |
13 |
18 |
47 |
68 |
-21 |
31 |
| 20 |
Швайнфурт 05 |
37 |
5 |
6 |
26 |
36 |
83 |
-47 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Саарбрюкен |
|
| Ханза Рощок |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Саарбрюкен |
Саарбрюкен |
|
Ханза Рощок |
Ханза Рощок |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Оснабрюк |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 2 |
Енерги Котбус |
1 - 1 |
3 - 3 |
1 - 1 |
|
1 - 3 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Дуисбург |
0 - 0 |
4 - 2 |
0 - 0 |
|
5 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Рот-Вайс Есен |
2 - 3 |
1 - 2 |
2 - 3 |
|
3 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Ханза Рощок |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Ферл |
2 - 4 |
3 - 0 |
2 - 4 |
|
2 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Алемания Аахен |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Мюнхен 1860 |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Валдхоф Манхайм |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 4 |
0 - 4 |
| 10 |
Веен Висбаден |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Виктория Кьолн |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
2 - 3 |
2 - 4 |
2 - 4 |
| 12 |
Ян Регенсбург |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 5 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 13 |
Инголщат |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Щутгарт II |
2 - 0 |
1 - 3 |
2 - 0 |
|
5 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Саарбрюкен |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Хофенхайм II |
2 - 2 |
3 - 2 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 17 |
Хафелзе |
1 - 1 |
2 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 18 |
Улм 1846 |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
5 - 1 |
0 - 5 |
0 - 5 |
| 19 |
Ерцгебирге Ауе |
4 - 1 |
0 - 0 |
4 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 20 |
Швайнфурт 05 |
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саарбрюкен |
Ханза Рощок |
| Победи |
10 |
17 |
| Равни |
14 |
13 |
| Загуби |
13 |
7 |
| Вкарани Голове |
48 |
70 |
| Получени Голове |
53 |
46 |
| Средно Вкарани |
1.30 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.24 |
| Мачове Вкарал |
73% |
78% |
| Мачове Получил |
81% |
68% |
| Гол/Гол |
62% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
76% |
| Над 2.5 |
43% |
62% |
| Над 3.5 |
27% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
8 |
| Равни |
7 |
8 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
28 |
29 |
| Получени Голове |
18 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
1.61 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.78 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
61% |
39% |
| Над 1.5 |
78% |
61% |
| Над 2.5 |
39% |
50% |
| Над 3.5 |
28% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.60 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.25 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака