Германия - Трета Лига (2026 - 2027)
неделя, 9 август, 2026
17:30
5 - 2
(2 - 2, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.50 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.25 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саарбрюкен, а гостите от Есен.
Разстоянието между двата града е 246.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Лудвигшпарк Щадион,
който има капацитет от
35 303 места.
Снимки от Google карта
стадион Лудвигшпарк Щадион.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саарбрюкен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аугсбург |
1 - 1 |
Саарбрюкен |
1.50 |
4.32 |
4.75 |
| 16.05.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
3 - 4 |
Ханза Рощок |
2.35 |
3.47 |
2.46 |
| 10.05.2026 |
Трета Лига |
Хофенхайм II |
3 - 2 |
Саарбрюкен |
2.92 |
3.73 |
1.96 |
| 02.05.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 0 |
Валдхоф Манхайм |
1.75 |
3.72 |
3.56 |
| 26.04.2026 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 2 |
Саарбрюкен |
1.75 |
3.74 |
3.56 |
| 18.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
0 - 0 |
Мюнхен 1860 |
2.02 |
3.37 |
3.07 |
| 11.04.2026 |
Трета Лига |
Хафелзе |
2 - 0 |
Саарбрюкен |
4.09 |
3.88 |
1.62 |
| 08.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Алемания Аахен |
2.12 |
3.35 |
2.86 |
| 05.04.2026 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 0 |
Инголщат |
1.85 |
3.60 |
3.31 |
| 26.03.2026 |
Приятелски срещи |
Дармщат 98 |
4 - 2 |
Саарбрюкен |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Рот-Вайс Есен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Байер Леверкузен |
3 - 0 |
Рот-Вайс Есен |
1.21 |
5.94 |
9.03 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рот-Вайс Есен |
1 - 2 |
Борусия М'Гладбах |
4.67 |
4.43 |
1.50 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Рийд |
3 - 0 |
Рот-Вайс Есен |
- |
- |
- |
| 26.05.2026 |
ВБ Плейоф |
Гройтер Фюрт |
2 - 0 |
Рот-Вайс Есен |
1.72 |
3.87 |
4.13 |
| 22.05.2026 |
ВБ Плейоф |
Рот-Вайс Есен |
1 - 0 |
Гройтер Фюрт |
2.57 |
3.59 |
2.41 |
| 16.05.2026 |
Трета Лига |
Улм 1846 |
2 - 3 |
Рот-Вайс Есен |
4.51 |
4.23 |
1.51 |
| 09.05.2026 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 0 |
Ферл |
2.33 |
3.71 |
2.37 |
| 02.05.2026 |
Трета Лига |
Щутгарт II |
6 - 1 |
Рот-Вайс Есен |
3.29 |
3.80 |
1.81 |
| 26.04.2026 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 2 |
Саарбрюкен |
1.75 |
3.74 |
3.56 |
| 19.04.2026 |
Трета Лига |
Енерги Котбус |
5 - 3 |
Рот-Вайс Есен |
2.23 |
3.48 |
2.61 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 2 |
Саарбрюкен |
1.75 |
3.74 |
3.56 |
| 29.11.2025 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
2 - 3 |
Рот-Вайс Есен |
2.53 |
3.36 |
2.45 |
| 26.04.2025 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
0 - 3 |
Саарбрюкен |
2.47 |
3.25 |
2.56 |
| 01.12.2024 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 0 |
Рот-Вайс Есен |
1.77 |
3.69 |
3.71 |
| 24.04.2024 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
1 - 1 |
Рот-Вайс Есен |
1.62 |
4.00 |
4.43 |
| 22.10.2023 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
2 - 1 |
Саарбрюкен |
2.91 |
3.41 |
2.20 |
| 18.03.2023 |
Трета Лига |
Саарбрюкен |
3 - 0 |
Рот-Вайс Есен |
1.78 |
3.55 |
3.98 |
| 19.09.2022 |
Трета Лига |
Рот-Вайс Есен |
1 - 0 |
Саарбрюкен |
2.63 |
3.37 |
2.41 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Саарбрюкен имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Трета Лига класиране към 09.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ян Регенсбург |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 2 |
Дуисбург |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 3 |
Пройсен Мюнстер |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Щутгарт II |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Валдхоф Манхайм |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Зоненхоф Гроссашпах |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Вюрцбургер Кикерс |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 7 |
Инголщат |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 9 |
Хафелзе |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 10 |
Фортуна Дюселдорф |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 11 |
Фортуна Кьолн |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 12 |
Веен Висбаден |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 13 |
Виктория Кьолн |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
| 14 |
Мепен |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 15 |
Алемания Аахен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Рот-Вайс Есен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Саарбрюкен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Ферл |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Ханза Рощок |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Хофенхайм II |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саарбрюкен |
Рот-Вайс Есен |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.50 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.25 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
09.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите