Иран - Про Лига (2016 - 2017)
13:30
Саба Кум
Мешки Поошан Хорасан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 2.75 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.40 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кум, а гостите от Машхад. Разстоянието между двата града е 808.5 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саба Кум - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2017 | Про Лига | Зоб Ахан Исфахан | 0 - 1 | Саба Кум | 1.45 | 3.48 | 7.35 |
| 28.01.2017 | Про Лига | Саба Кум | 0 - 2 | Персеполис Техеран | 6.08 | 3.49 | 1.51 |
| 22.01.2017 | Про Лига | Машин С. Табриз | 0 - 0 | Саба Кум | 2.31 | 2.88 | 3.11 |
| 17.01.2017 | Про Лига | Саба Кум | 1 - 0 | Пейкан Техеран | 2.99 | 2.77 | 2.40 |
| 11.01.2017 | Про Лига | Санат Нафт Абадан | 2 - 1 | Саба Кум | 1.84 | 2.95 | 4.28 |
| 23.12.2016 | Про Лига | Естеглал Хузестан | 1 - 0 | Саба Кум | 1.47 | 3.42 | 7.21 |
| 15.12.2016 | Про Лига | Саба Кум | 0 - 1 | Нафт Техеран | 3.94 | 3.05 | 1.88 |
| 09.12.2016 | Про Лига | Сепахан Исфахан | 4 - 1 | Саба Кум | 1.83 | 3.00 | 4.27 |
| 01.12.2016 | Про Лига | Саба Кум | 0 - 2 | Естеглал Техеран | 3.18 | 2.75 | 2.28 |
| 25.11.2016 | Про Лига | Трактор Табриз | 2 - 1 | Саба Кум | 1.44 | 3.64 | 7.05 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Мешки Поошан Хорасан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Про Лига | Мешки Поошан | 1 - 1 | Гостареш Фулад | 3.22 | 2.60 | 2.39 |
| 28.01.2017 | Про Лига | Фулад Хузестан Ахваз | 0 - 0 | Мешки Поошан | 1.65 | 3.29 | 4.91 |
| 23.01.2017 | Про Лига | Сайпа Карадж | 1 - 0 | Мешки Поошан | 2.34 | 2.71 | 3.21 |
| 18.01.2017 | Про Лига | Мешки Поошан | 1 - 1 | Шахр Ходро М. | 2.50 | 2.84 | 2.73 |
| 13.01.2017 | Про Лига | Зоб Ахан Исфахан | 1 - 0 | Мешки Поошан | 1.46 | 3.56 | 6.58 |
| 23.12.2016 | Про Лига | Персеполис Техеран | 3 - 0 | Мешки Поошан | 1.34 | 3.93 | 8.97 |
| 16.12.2016 | Про Лига | Мешки Поошан | 1 - 0 | Машин С. Табриз | 2.09 | 2.67 | 3.72 |
| 09.12.2016 | Про Лига | Пейкан Техеран | 1 - 0 | Мешки Поошан | 1.96 | 2.87 | 3.91 |
| 02.12.2016 | Про Лига | Мешки Поошан | 0 - 1 | Санат Нафт Абадан | 2.57 | 2.77 | 2.72 |
| 24.11.2016 | Про Лига | Естеглал Хузестан | 0 - 0 | Мешки Поошан | 1.68 | 3.10 | 5.07 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2016 | Про Лига | Мешки Поошан | 2 - 2 | Саба Кум | 2.79 | 2.76 | 2.55 |
| 28.04.2016 | Про Лига | Саба Кум | 1 - 0 | Мешки Поошан | 2.58 | 2.83 | 2.69 |
| 29.11.2015 | Про Лига | Мешки Поошан | 1 - 2 | Саба Кум | 3.40 | 2.75 | 2.20 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Саба Кум имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Про Лига класиране към 09.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Персеполис Техеран | 20 | +23 | 47 |
| 2 | Трактор Табриз | 20 | +12 | 38 |
| 3 | Естеглал Техеран | 20 | +11 | 34 |
| 4 | Зоб Ахан Исфахан | 20 | +11 | 33 |
| 5 | Пейкан Техеран | 20 | +1 | 29 |
| 6 | Сепахан Исфахан | 20 | +2 | 28 |
| 7 | Гостареш Фулад | 20 | +2 | 26 |
| 8 | Естеглал Хузестан | 20 | 0 | 26 |
| 9 | Нафт Техеран | 20 | -1 | 26 |
| 10 | Фулад Хузестан Ахваз | 20 | 0 | 24 |
| 11 | Сайпа Карадж | 20 | -4 | 23 |
| 12 | Санат Нафт Абадан | 20 | -7 | 22 |
| 13 | Шахр Ходро Машхад | 20 | -8 | 19 |
| 14 | Мешки Поошан Хорасан | 20 | -11 | 17 |
| 15 | Саба Кум | 20 | -12 | 16 |
| 16 | Машин Сази Табриз | 20 | -19 | 10 |
Хронология в първенството
| Саба Кум | |
| Мешки Поошан Хорасан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Саба Кум | Саба Кум | Мешки Поошан Хорасан | Мешки Поошан Хорасан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Персеполис Техеран | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Трактор Табриз | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 3 | Естеглал Техеран | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Зоб Ахан Исфахан | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Пейкан Техеран | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Сепахан Исфахан | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Гостареш Фулад | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Естеглал Хузестан | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Нафт Техеран | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Фулад Хузестан Ахваз | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Сайпа Карадж | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Санат Нафт Абадан | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | |||
| 13 | Шахр Ходро Машхад | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Мешки Поошан Хорасан | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 15 | Саба Кум | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 16 | Машин Сази Табриз | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Саба Кум | Мешки Поошан Хорасан | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 16 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Саба Кум | Мешки Поошан Хорасан | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 10 |
3
8 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 4 |
1
3 6 |
Голове в шампионата
| Саба Кум | Мешки Поошан Хорасан | |
|
Вкарани
Получени |
13
25 |
13
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
10 |
3
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 2.75 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.40 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.88 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
