Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
3.75 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.20 |
2.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сабадел, а гостите от Антекера.
Разстоянието между двата града е 762.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Нова Крю Алта,
който има капацитет от
11 981 места.
Размерите на терена са 103 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Нова Крю Алта.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сабадел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
4 - 3 |
Сабадел |
2.23 |
3.02 |
3.04 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
2 - 2 |
Реал Мурсия |
1.85 |
3.11 |
4.08 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Марбеля |
0 - 1 |
Сабадел |
3.06 |
3.02 |
2.23 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
1 - 0 |
Еркулес |
1.66 |
3.35 |
4.99 |
| 11.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Севиля Атлетико |
1 - 2 |
Сабадел |
4.89 |
3.23 |
1.67 |
| 05.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
1 - 3 |
Бетис Баломпие |
1.35 |
4.10 |
7.78 |
| 29.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Виляреал Б |
1 - 1 |
Сабадел |
2.65 |
2.73 |
2.72 |
| 21.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
4 - 0 |
КЕ Еуропа |
1.82 |
3.16 |
4.05 |
| 13.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
0 - 0 |
Сабадел |
2.77 |
2.93 |
2.43 |
| 07.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Сабадел |
3 - 1 |
Алхесирас |
1.77 |
3.10 |
4.42 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Антекера - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
1 - 0 |
Теруел |
1.95 |
2.80 |
4.03 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Бетис Баломпие |
1 - 0 |
Антекера |
2.38 |
3.23 |
2.65 |
| 25.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
2 - 1 |
Елденсе |
3.10 |
3.08 |
2.13 |
| 17.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Реал Мурсия |
2 - 3 |
Антекера |
1.67 |
3.43 |
4.65 |
| 11.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Антекера |
1.92 |
3.07 |
3.73 |
| 04.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
2 - 3 |
Тарасона |
1.93 |
2.97 |
3.86 |
| 29.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Атлетико Мадрид Б |
3 - 2 |
Антекера |
1.77 |
3.13 |
4.40 |
| 21.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
0 - 1 |
Виляреал Б |
2.20 |
2.98 |
3.07 |
| 15.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Севиля Атлетико |
1 - 1 |
Антекера |
2.66 |
2.91 |
2.55 |
| 11.03.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
2 - 0 |
Алхесирас |
2.37 |
2.75 |
3.05 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.10.2025 |
Примера РФЕФ 2 |
Антекера |
0 - 0 |
Сабадел |
2.96 |
3.00 |
2.31 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Елденсе |
36 |
18 |
12 |
6 |
55 |
35 |
+20 |
66 |
| 2 |
Сабадел |
36 |
17 |
14 |
5 |
51 |
26 |
+25 |
65 |
| 3 |
Атлетико Мадрид Б |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
41 |
+19 |
64 |
| 4 |
Виляреал Б |
36 |
15 |
14 |
7 |
51 |
31 |
+20 |
59 |
| 5 |
КЕ Еуропа |
36 |
15 |
12 |
9 |
51 |
46 |
+5 |
57 |
| 6 |
Картахена |
36 |
15 |
11 |
10 |
34 |
33 |
+1 |
56 |
| 7 |
Алхесирас |
36 |
15 |
10 |
11 |
39 |
36 |
+3 |
55 |
| 8 |
Антекера |
36 |
14 |
8 |
14 |
43 |
43 |
0 |
50 |
| 9 |
Еркулес |
36 |
13 |
11 |
12 |
40 |
40 |
0 |
50 |
| 10 |
Теруел |
36 |
12 |
12 |
12 |
26 |
30 |
-4 |
48 |
| 11 |
Ибиса |
36 |
12 |
11 |
13 |
39 |
34 |
+5 |
47 |
| 12 |
Алкоркон |
36 |
11 |
14 |
11 |
37 |
35 |
+2 |
47 |
| 13 |
Хувентуд Торемолинос |
36 |
11 |
13 |
12 |
43 |
45 |
-2 |
46 |
| 14 |
Реал Мурсия |
36 |
12 |
10 |
14 |
37 |
39 |
-2 |
46 |
| 15 |
Тарасона |
36 |
11 |
12 |
13 |
31 |
35 |
-4 |
45 |
| 16 |
Химнастик де Тарагона |
36 |
12 |
7 |
17 |
37 |
47 |
-10 |
43 |
| 17 |
Бетис Депортиво Баломпие |
36 |
11 |
8 |
17 |
43 |
57 |
-14 |
41 |
| 18 |
Марбеля |
36 |
8 |
7 |
21 |
31 |
48 |
-17 |
31 |
| 19 |
Атлетико Санлукеньо |
36 |
7 |
8 |
21 |
26 |
52 |
-26 |
29 |
| 20 |
Севиля Атлетико |
36 |
5 |
12 |
19 |
20 |
41 |
-21 |
27 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сабадел |
|
| Антекера |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сабадел |
Сабадел |
|
Антекера |
Антекера |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Елденсе |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 2 |
Сабадел |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 3 |
Атлетико Мадрид Б |
2 - 0 |
4 - 3 |
2 - 0 |
|
2 - 4 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Виляреал Б |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
КЕ Еуропа |
4 - 0 |
2 - 0 |
4 - 0 |
|
0 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Картахена |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Алхесирас |
3 - 1 |
1 - 2 |
3 - 1 |
|
2 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Антекера |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Еркулес |
1 - 0 |
1 - 5 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Теруел |
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Ибиса |
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Алкоркон |
0 - 0 |
0 - 3 |
0 - 0 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 13 |
Хувентуд Торемолинос |
2 - 2 |
1 - 1 |
2 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Реал Мурсия |
2 - 2 |
0 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 15 |
Тарасона |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Химнастик де Тарагона |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
4 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Бетис Депортиво Баломпие |
1 - 3 |
1 - 2 |
1 - 3 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 18 |
Марбеля |
5 - 0 |
0 - 1 |
5 - 0 |
|
3 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Атлетико Санлукеньо |
2 - 0 |
2 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 20 |
Севиля Атлетико |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сабадел |
Антекера |
| Победи |
17 |
14 |
| Равни |
14 |
8 |
| Загуби |
5 |
14 |
| Вкарани Голове |
51 |
43 |
| Получени Голове |
26 |
43 |
| Средно Вкарани |
1.42 |
1.19 |
| Средно Получени |
0.72 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
69% |
69% |
| Мачове Получил |
42% |
75% |
| Гол/Гол |
36% |
50% |
| Над 1.5 |
58% |
67% |
| Над 2.5 |
39% |
36% |
| Над 3.5 |
25% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
7 |
| Равни |
8 |
4 |
| Загуби |
1 |
7 |
| Вкарани Голове |
26 |
20 |
| Получени Голове |
8 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.44 |
1.11 |
| Средно Получени |
0.44 |
1.06 |
| Мачове Вкарал |
67% |
72% |
| Мачове Получил |
22% |
78% |
| Гол/Гол |
22% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
56% |
| Над 2.5 |
33% |
28% |
| Над 3.5 |
33% |
22% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.42 |
3.75 |
7.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.20 |
2.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.11 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака