Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
17:30
5 - 0
(3 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.28 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.29 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.84 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.18 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.74 |
1.96 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Баку.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 46.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Банк Республика Арена,
който има капацитет от
13 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Банк Республика Арена.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сабах Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Сабах Баку |
6.56 |
4.34 |
1.37 |
| 25.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
3 - 2 |
Апоел Беер Шева |
1.88 |
3.70 |
3.70 |
| 19.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Апоел Беер Шева |
2 - 1 |
Сабах Баку |
2.29 |
3.32 |
3.00 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.19 |
5.84 |
11.01 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
4 - 0 |
Орхус |
1.99 |
3.56 |
3.43 |
| 05.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Орхус |
2 - 1 |
Сабах Баку |
1.66 |
3.87 |
4.65 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
КуПС Куопио |
0 - 2 |
Сабах Баку |
2.96 |
3.40 |
2.22 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
1.63 |
4.01 |
4.71 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Дъ Ню Сейнтс |
1 - 2 |
Сабах Баку |
5.22 |
4.25 |
1.52 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Дъ Ню Сейнтс |
1.24 |
5.65 |
10.53 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Зира Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.58 |
3.07 |
2.55 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 1 |
Имишли |
1.45 |
3.77 |
6.64 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 0 |
Шафа Баку |
1.48 |
4.02 |
5.64 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
1 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.22 |
5.56 |
12.46 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Зира Баку |
8.90 |
4.92 |
1.30 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Торпедо Кутаиси |
0 - 3 |
Зира Баку |
2.99 |
3.36 |
2.20 |
| 08.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
3 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
1.64 |
3.71 |
4.81 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
3 - 2 |
Зира Баку |
3.45 |
3.24 |
1.93 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.69 |
3.34 |
4.60 |
| 13.05.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабах Баку |
2 - 1 |
Зира Баку |
1.56 |
3.66 |
5.06 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабах Баку |
2 - 1 |
Зира Баку |
1.56 |
3.66 |
5.06 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 2 |
Зира Баку |
1.60 |
3.69 |
4.70 |
| 31.01.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 3 |
Сабах Баку |
2.65 |
2.76 |
2.66 |
| 19.10.2025 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
3 - 0 |
Зира Баку |
2.31 |
2.96 |
2.90 |
| 17.05.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Сабах Баку |
2.18 |
3.02 |
3.11 |
| 15.03.2025 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
1 - 1 |
Зира Баку |
2.69 |
2.91 |
2.45 |
| 20.10.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Сабах Баку |
2.35 |
2.98 |
2.80 |
| 11.08.2024 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
0 - 2 |
Зира Баку |
2.53 |
2.77 |
2.76 |
| 30.03.2024 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
0 - 1 |
Зира Баку |
2.08 |
3.09 |
3.27 |
| 27.01.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
0 - 1 |
Сабах Баку |
2.74 |
3.01 |
2.38 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сабах Баку имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Зира Баку |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
9 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
6 |
| 3 |
Карабах Агдам |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 4 |
Сабах Баку |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 5 |
Шамахи |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 6 |
Туран Товуз |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 7 |
Габала |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 8 |
Имишли |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
| 9 |
Шафа Баку |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
1 |
| 12 |
Сумгаит |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сабах Баку |
|
| Зира Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сабах Баку |
Сабах Баку |
|
Зира Баку |
Зира Баку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Зира Баку |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Сабах Баку |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Шамахи |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Туран Товуз |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Габала |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Имишли |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 9 |
Шафа Баку |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
Капаз Ганджа |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Сумгаит |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сабах Баку |
Зира Баку |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
6 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
33% |
| Гол/Гол |
0% |
33% |
| Над 1.5 |
50% |
67% |
| Над 2.5 |
0% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.82 |
3.28 |
3.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.29 |
1.85 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.84 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.18 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.74 |
1.96 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите